Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Citat:
The No. 1 Ladies' Detective Agency (Detectiv in africa - e pe hbo) - e super cool

Si pe mine m-a cucerit serialul asta - e super simpatica detectiva. am pierdut ulitmul episod dar il vad saptamana asta.
Totul se petrece in Botswana, pacat ca ies cam rar din Gaborone
Fimiu a invatat un cuvant urat din serialul asta.

Dar ce se mai intampla cu Dr House???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Xeno, notat
Am un pda vechi il folosesc pe post de program de televizor, ca ma uit la asa de multe ca nu le pot tine minte pe toate.

A inceput un nou sezon din www.imdb.com/title/tt0914387/" target="_blank">Damages cu Glenn Close.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

ati uitat de "life" tot in genul celor mai sus amintite...

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

m-am procopsit cu un alt serial, tot britanic: Shameless - comedie-drama, castigator al unui premiu BAFTA - Best Drama 2005, si a pierdut in fata Doctor Who pt 'Best British Drama' la 'National Television Awards 2007..
este vb despre aventurile unei familii sarace, 6 copii, mai mult abandonati de parinti, care supravietuiesc cum pot si mai mereu fac haz de necaz..
acum sunt la seria a doua abia.. e altfel.. si imi place pana acum, mereu ma surprinde cu cate ceva..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

In seara asta,pe PRO TV,incepe "The mentalist".Abia astept sa-l vad!Am auzit k e f interesant.Ce stiti de el?
Eu stiu k actorul principal e ....mmm...yammy...




Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

The Mentalist tot din genul serialelor politiste.
Patrick Jane (Simon Baker) este consultant pentru CBI (California Bureau of Investigation, dar e ca un os in gat pentru fiecare individ cu care vine in contact e nesuferit, jerk dar e tolerat pentru ca e bun psiholog, atent la detalii si practic le rezolva singur alora cazurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Va place Larry DAvid,inamicul public nr.1?
Pe mine ma amuza,dar nu inteleg faza cu "Seindfeld"/Adik,doar in serial reiau serialul,sau kiar si in realitate au continuat de unde au ramas?Ce exprimare....





Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

imi place tot ce e cheesy
Friends m-a distrat de minune! toata echipa de actori a fost delicioasa!
foarte funny este si "Fraser", nu stiu daca se da in Ro...
mai nou am descoperit "Reba" - super cute, lejer si funny.

am fost fan mare "Grey's Anatomy" dar parca nu mai sint asa inebunita...

"Sex and The City" anyone?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Dr. House

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainex spune:

Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti?

Mergi la inceput