Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Eu ma tin de mina cu sotul meu, nu si cu fostul iubit cu care am stat 3 ani, de pilda.

Nu stiu ce relatie este sau a fost intre ei, atita timp cit numai Radulescu a toooot vorbit in toate interviurile despre casatoria ei, nu si Elan.

Eu cred ca ea a cosmetizat mult timp relatia cu el...sa dea bine in presa...trebuia sa isi mentina imaginea de femeie perfecta: mama, ideala, sotie fermecatoare si profesionista in cariera.

Iar treaba cu tinutul de mina la tribunal, la divort...si mie mi s-a parut ca au vrut sa accentueze, vezi Doamne, bunele relatii in care au ramas ei si sa nu mai caute presa de scandal alte motive ca nu exista(sic)

Theiuta




Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Theiuta

Eu ma tin de mina cu sotul meu, nu si cu fostul iubit cu care am stat 3 ani, de pilda.

Nu stiu ce relatie este sau a fost intre ei, atita timp cit numai Radulescu a toooot vorbit in toate interviurile despre casatoria ei, nu si Elan.

Eu cred ca ea a cosmetizat mult timp relatia cu el...sa dea bine in presa...trebuia sa isi mentina imaginea de femeie perfecta: mama, ideala, sotie fermecatoare si profesionista in cariera.

Iar treaba cu tinutul de mina la tribunal, la divort...si mie mi s-a parut ca au vrut sa accentueze, vezi Doamne, bunele relatii in care au ramas ei si sa nu mai caute presa de scandal alte motive ca nu exista(sic)

Theiuta




Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!




Nici ea nu se tinea de mana cu fostul iubit de acum 10 ani , ci cu omul cu care a stat 10 ani si ceva impreuna.
Normal ca a dat mai multe interviuri decat el : cine apare in presa noastra si la TV? Mihaela sau Elan? Eu de exemplu habar n-aveam cum arata el , cred ca l-am vazut de vreo 4 ori in reviste.
Iar cu bunele relatii...e trist ca ni se pare anormal ca doi oameni maturi sa se poarte asa , si ni se parea mai normal sa-l porcaie sau sa nu se uite unul la altul.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

mda ...

nu doar ca-i frumoasa, arata de milioane si are succes - dar isi permite si sa divorteze fara scandal la marele public.
e clar ca ascunde ceva

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Buli daca ai fi urmarit sobectu ai fi vazut ca sunt si fane MR care spera sa fie doar din io stiu ce care motiv acest divort,adeca un fel de pseudodivort.Eu nu ma numar printre fane deci or' sunt invidioasa?!!! ori mai bine cum spui eu:nu mi-o place si basta!Asa ca cine o ubeste fara nici o ententie rautacioasa-de gustibus nem discutam-sa o ieie domle de pe mine,adeca de pe cablul meu,unde paraziteaza alaturi de alte femei pline de "succesuri" citez un exemplar in viata.BTW poa' sa o ia si pe Magda
Eu nu sunt fana stirile de ora 5,zero tv si mai stiu eu ce orori...nu am nimic de castigat sau de pierdut daca un om sufera,ar trebui sa fiu hacana sa ma bucur si sa rad pe sub plapuma de necazurile altora.Nu asteptam show ala Bahmu si Prigoana,nu asteptam nimic...era treaba lor si atat.De ce trebuie sa stiu io la stiri ca ei au divortat si au mers de mana?Ca io acolo i-am vazutDe ce la stirile sportive arata tzitzi si care cu cine si ce si cum?Nimic legat de sport,tot numai despre fotbalisti si viata lor tumultoasa si boema nu si despre fotbal?

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Buli daca ai fi urmarit sobectu ai fi vazut ca sunt si fane MR care spera sa fie doar din io stiu ce care motiv acest divort,adeca un fel de pseudodivort.Eu nu ma numar printre fane deci or' sunt invidioasa?!!! ori mai bine cum spui eu:nu mi-o place si basta!Asa ca cine o ubeste fara nici o ententie rautacioasa-de gustibus nem discutam-sa o ieie domle de pe mine,adeca de pe cablul meu,unde paraziteaza alaturi de alte femei pline de "succesuri" citez un exemplar in viata.BTW poa' sa o ia si pe Magda
Eu nu sunt fana stirile de ora 5,zero tv si mai stiu eu ce orori...nu am nimic de castigat sau de pierdut daca un om sufera,ar trebui sa fiu hacana sa ma bucur si sa rad pe sub plapuma de necazurile altora.Nu asteptam show ala Bahmu si Prigoana,nu asteptam nimic...era treaba lor si atat.De ce trebuie sa stiu io la stiri ca ei au divortat si au mers de mana?Ca io acolo i-am vazutDe ce la stirile sportive arata tzitzi si care cu cine si ce si cum?Nimic legat de sport,tot numai despre fotbalisti si viata lor tumultoasa si boema nu si despre fotbal?

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...


Pt. ca asta se cere de catre public , de-aia.
Si pt. ca uite totusi ca se discuta despre asta.
Daca eu nu sunt interesata de madalin Voicu , de exemplu , nu intru pe topicul despre el .
daca sunt interesata in cel mai mic detaliu , intru si-mi dau cu parerea.
Prezenta ta pe acest topic arata ca Mihaela Radluescu si divortul ei sunt de actualitate.
Nu te obliga nimeni sa scrii aici sau sa citesti macar , daca nu te intereseaza asemenea stiri.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

mda ai dreptate.Dar eu va citesc cam peste tot ca ma laxeaza si mai imi zic si eu hoful cand sunt toxicata.La stirile de seara in plin observator chiar nu ma asteptam sa aparaXio nu genereliza...se cere fanii o vreau tare mi-ar place sa vaz neste ratinguri pe bune,ca si Dan D. se lauda cu ele(nu fac carcotasii stou de el si ratingurile lui?)
Xio nu-i frumos sa copiezi adversarii
Hai sa-ti mai zic o clestie ca mi-s vorbareata azi.Vine omu' pe forum vede sub "barfe..bla".Da sa spuna ceva si se trezeste taxat.De ce?Pentru ca sunt unele colegute care parca numa asta fac,stau dupa colt si asteapta sa intinda piciorul prietenos de impiedicare.Mai voi sunteti de la serviciul de taxe si impozite?Relax.Eu inteleg ca sunt fane ale diferitor personagii comentate pe aici,dar e small talk nimic de sa cada cerul si sa ne paruim.De-asta am intervenit.Imi place sa citesc de obicei pentru ca sunt unele comentarii misto si imi regasesc opiniile si ma bucur ca nu sunt cucaPeace.

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

[quote]citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui Theiuta

Eu ma tin de mina cu sotul meu, nu si cu fostul iubit cu care am stat 3 ani, de pilda.

Nu stiu ce relatie este sau a fost intre ei, atita timp cit numai Radulescu a toooot vorbit in toate interviurile despre casatoria ei, nu si Elan.

Eu cred ca ea a cosmetizat mult timp relatia cu el...sa dea bine in presa...trebuia sa isi mentina imaginea de femeie perfecta: mama, ideala, sotie fermecatoare si profesionista in cariera.

Iar treaba cu tinutul de mina la tribunal, la divort...si mie mi s-a parut ca au vrut sa accentueze, vezi Doamne, bunele relatii in care au ramas ei si sa nu mai caute presa de scandal alte motive ca nu exista(sic)

Theiuta




Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!




Nici ea nu se tinea de mana cu fostul iubit de acum 10 ani , ci cu omul cu care a stat 10 ani si ceva impreuna.
Normal ca a dat mai multe interviuri decat el : cine apare in presa noastra si la TV? Mihaela sau Elan? Eu de exemplu habar n-aveam cum arata el , cred ca l-am vazut de vreo 4 ori in reviste.
Iar cu bunele relatii...e trist ca ni se pare anormal ca doi oameni maturi sa se poarte asa , si ni se parea mai normal sa-l porcaie sau sa nu se uite unul la altul.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
[/quote]
Pentru orice parere exista o contraparere...


Am zis ca ma tin de mina cu barbatu-meu nu cu fostul nici de acum 10 ani, nici de acum 10 zile...
Nu uita ca Mihaela Radulescu este un brand...trebuie sa si-l mentina. Lui Elan nu ii place sa dea declaratii, sa iasa in fata si sa vorbeasca despre intimitatile vietii lui private, dar Mihaelei...olalalala ce-i mai place sa dea detalii picante...

De unde ai scos-o ca mi se parea normal sa se porcaie?...Nu interpereta ceea ce am scris. Probabil ca era normal sa ii traga si o sarutare patimasa inainte de a se urca in masina, la despartire?...

In fine, am incheiat interventiile la acest subiect.


Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Theiuta nu te supara.
Fetelor si eu m-am acrit.Parafrazand o vorba veche nu uitati ca in spatele fiecarei Dive/vedeata mioritica sta o armata de gigei
am facut si eu exces de zel...rectific pt ca DC e prea frumos sa-l murdaresc cu palmele pe care si le-ar merita vipele.Scuze!


www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

nu mi se pare deloc ca arata ca si cum s-ar duce la bal, se vede ca e un zambet "pus", uitati-va mai bine la ochii lor.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Da, e adevarat! daca te uiti atent se vede umbra din spatele zimbetului.

Foarte sugestiva mi s-a parut poza in care arata doar miinile lor impreunate, el o tine asa de ferm iar ea se lasa strinsa cu asa drag de el. Te face sa te gindesti: Doamne de se se despart oamenii astia ca le sta asa de bine impreuna. Nu demult auzeam ca pierduse o sarcina, deci banuiesc ca totul era bine, isi dorea sa fie din nou mama.. Oare ce e in inima ei?

S-a mai incheiat o etapa din viata ei, are 38, un copil superb, cariera, succes.. ma intreb daca va mai fi un al treilea sot in viata ei dupa doua casnicii esuate.
Ii doresc tot binele din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

ma intreb daca va mai fi un al treilea sot in viata ei dupa doua casnicii esuate.
Ii doresc tot binele din lume!

Stai asa ca au fost 3: intai a fost un anume domn Radulescu, apoi Banica jr. si acum Elan.

Mergi la inceput