Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

http://www.cancan.ro/galerii/Mihaela_RadulescuElan_Schwartzenberg_la_tribunal_/index.php#galerie_foto


ati vazut pozele?
ce draguti sint impreuna, parca ar fi la cununie nu la divort.. inca se tin de mina, ce fericita pare Mihaela.
hmmm, ce ciudat ca s-au departit..


hm,ceva eputred in Danemarca !

www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/" target="_blank">Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?
Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

ajutati-l pe Bogdanel!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Si mie mi se pare ceva putred. adica daca e de ochii lumii de ce se poarta asa ca sa dea nastere la suspiciuni? adica ar putea fi tot de ochii lumii ca niste oameni care merg la divort adica nu chiar de mana si zambareti.
daca e pe bune, iarasi ma intreb cum pot fi asa? adica merg totusi sa divorteze nu la bal.

ceva e putred clar. se va afla pana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu mi se pare deloc ca arata ca si cum s-ar duce la bal, se vede ca e un zambet "pus", uitati-va mai bine la ochii lor.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Hai mai ca sunteti fete istete.Stiti si voi raspunsul:sunt penibili si au facut-o de dragul colegilor din TVOf Doamne! a inebunit lupuldar ma rog chiar si ridicolu tre sa se ridice la nivel de diva

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mie ridicol si de prost gust mi se pare sa te certi ca la usa cortului cu un om cu care ai impartit ani buni de relatie/casnicie , nicidecum ce fac ei .
Mi se pare foarte simplu si logic:
sunt 2 oameni care timp de mai bine de 10 ani au fost iubiti , prietei , parrteneri de viata , care au impreuna un baietel, care se respecta , dar care au ajuns la concluzia ca daca dragost nu mai e , nu mai are rost nici casnicia.
A disparut dragostea , dar a ramas prietenia , respectul , in continuare se simt bine impreuna si se inteleg bine.
Mi se pare normal sa nu poata dintr-o data sa se rupa de toate obiceiurile (tinutul de mana, alintatul).
Doar pt. ca ci 2 s-au despartit in conditii amiabile si nu ca celelalte povesti de pe forumul asta din pacate foarte triste nu inseamna ca ei nu sunt normali.
E foarte normal sa ai acelasi respect i sa te uiti cu aceeasi ochi la pers. cu care ai impartit totul.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

mie mi se pare ca nimeni nu stie nimik sigur si de aceea sunt atatea pareri!

atata vreme cat nu exista o declaratie a lor, oficiala....totul e apa de ploaie!


xio, e doar o intamplare ca raspunsul meu e langa al tau....




Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Mie ridicol si de prost gust mi se pare sa te certi ca la usa cortului cu un om cu care ai impartit ani buni de relatie/casnicie , nicidecum ce fac ei .
Mi se pare foarte simplu si logic:
sunt 2 oameni care timp de mai bine de 10 ani au fost iubiti , prietei , parrteneri de viata , care au impreuna un baietel, care se respecta , dar care au ajuns la concluzia ca daca dragost nu mai e , nu mai are rost nici casnicia.
A disparut dragostea , dar a ramas prietenia , respectul , in continuare se simt bine impreuna si se inteleg bine.
Mi se pare normal sa nu poata dintr-o data sa se rupa de toate obiceiurile (tinutul de mana, alintatul).
Doar pt. ca ci 2 s-au despartit in conditii amiabile si nu ca celelalte povesti de pe forumul asta din pacate foarte triste nu inseamna ca ei nu sunt normali.
E foarte normal sa ai acelasi respect i sa te uiti cu aceeasi ochi la pers. cu care ai impartit totul.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/


asa cred si eu
dar citind o parte din postarile de mai sus, se simte dorinta romanului de ridicol, scandal....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Bine.Fie cum vreti sau cum spuneti.Pt ca postarea mea face parte dintre cele de mai sus si inca sunt romanca...hmmm ai sa te miri dar chiar nu sunt genul sa salivez pe ridicol si scandalpoate pe-o sarmaluta,un gratarel,o ciorbita,o rochita dragutadar pt catalogare!
Si ca sa fiu la obect cu ce imi doresc, pai eu nu-mi doresc decat sa fie paaaaace/paaaaace pe pamant.
Ma intreb si eu si nu vreau sincer sa ma cert cu nimeni,dar daca nu va place setea asta de scandal... de ce accesati subiecte care implica barfa? De ce "atingeti" persoanele care se coboaradpdv al vostru sa comenteze,rele,doritoare de scandal...pe acele persoane care nu stiu cum fac dar ne intoxica cu scandalurile si fitzele lor?
Moama parca am vorbi de fam de la casa regala a Angliei sau mai stiu eu cine.Ete...!Si nu, nu mi se pare normal sa te mai tii de mana,cu atat mai mult cand declari ca treaba e hotarata mai demult.Este exces de zel.Poti sa fii civilizat si fara.

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stralucitor1 spune:

peste foarte multi ani, probabil si romanii vor ajunge sa divorteze normal, fara cutite infipte in spate, fara urlete si tipete si fara sa isi terorizeze copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Poate au lansat o moda si de acum toate cuplurile de VIP-uri vor merge de mana la divort. E original, trebuie sa recunoasteti.
Acum - sigur ca-i de preferat asa decat sa se injure prin tribunale, si oamenii au vrut, prin gestul lor, sa arate lumii intregi ca sunt si vor ramane prieteni. De asta s-au tinut de mana - nu vad ce e putered si ce ar mai trebui sa iasa la iveala.

Mergi la inceput