Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Eu nu am inteles-o niciodata.Ii place sa fabuleze.Sotul ei...ea este femeia vietii lui...in vara asta vor pleca impreuna prin Europa, pe motoare...prima ei victorie in campania anti-fumat este SOTUL ei care nu mai fumeaza de 3 saptamini...Andreea Marin nu va prinde 10 ani linga Banica...etc.
Vorbe goale...


Theiuta


Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Putin pe linga subiect....cred ca actuala doamna Banica nu prea mai doarme linistita de-acum, daca e sa se confirme stirea "bomba" cu divortul Raduleascai



Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

,pe mine ma intereseaza cum se va face partajul celor 800.000 EUR de la Minist. Sanatatii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

,pe mine ma intereseaza cum se va face partajul celor 800.000 EUR de la Minist. Sanatatii?



ha ha ha.....iti spun eu cum: ca sa scape de gura ei, i-i da Elan pe toti

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Uite asa inghitim toate gogosile servite!
Sa ne fie de bine si sa nu ne cada greu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

In Libertatea de azi spune ca vor divorta luna viitoare.

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Am ras de m-am papadit.... citesc cartea lui Dan Chisu, dar sunt abia la inceput.

asta este cartea
http://www.price.ro/specificatii_dan_chisu_singur_sub_dus_126323.htm
in care isi povesteste aventurile amoroase. Fara sa stiu ca a avut o relatie de vreo 4 ani cu MR.

Deci daca vreti sa va amuzati cititi la pagina 99 aventura lui MR cu Dan Chisu. Nume de cod Regu Pescu O sa mor de



www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Cristina,
baga si tu citatele mai picante ca sa ne amuzam impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

nu cred ca divortul cuiva e de luat la bascalie , cu atat mai mult cu cat nici macar cei mai inversunati paparazzi nu au dovedit vreo legatura a vreunuia .
Nepotrivire de caracter dupa 10 ani nu cred sa fie , ce sa fie , ce sa fie ?
Ca bani sunt , copil unu , frumos destept, ea se declara indragostita de sot in presa , in propria carte , unde e bila neagra ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Banuiesc, adica sunt mai mult sigura dupa cat de mult o vad pe ea in viata publica, ca e vorba despre cat timp stau impreuna si ce fac in timpul asta. Ca ea merge la multe actiuni umanitare, imi scot palaria in fata ei, dar cand o ajunge acasa 2-3 ore pe zi, si daca si atunci vorbeste la telefon sau sta pe net sau se epileaza sau mai stiu eu ce, oricum numai de vorba cu barbac'su nu, ce ne mai miram ca divorteaza? Eu sunt de parere ca in orice divort/separare sunt amandoi vinovati, nu numai unul din ei! Cred ca toate vedetele astea care apar mult pe sticla au casnicii/relatii mizerabile! Nu vedeti de cate ori intr-o viata schimba partenerii? Si cati or mai fi pe langa aia care ii vedem noi!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput