Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Mai uratelor nu va mai dati voi cu parerea despre MR ca nu sunteti frumoase ca ea!Da?
Acum pe bune,asa se explica longevitatea stirilor de la ora five...suntem o tara de frumusatzeSuntem mai tari ca mericanii cu amendamentul lormai tari ca legitima apararea,mai tari ca imunitatea parlamentara...avem scuza cea mai tare!
Anyela...am citit:(( io eram dar in klingoniana
Kari eu sunt declarata pe forum Dar iti las si tiesa ne amortim mintile decat sa ne sada in loc.Noroc!
Tamara las-o asa...ca iti zic eu ca nici Oberon nu mai are suc.A inchis barul ca Puck a emigrat cu antidotul
In alta ordine de idei ati vazut emisunea dnei Eugenia Voda?Bine, alaturarea inca imi da fiori mai ales ca era vb de Profesionistii...unde numa' cu o saptamana nainte era invitat dl Radu Beligan
mda...si io vb din auzite...dar auzite/citite din gura/din declaratiile-minciunelele ei.Pam-Pam.En fine,s-a mai nascut o stea mediatica...Divul Dani Otil,asupra caruia dupa parerea "avizata" a unei dne jurnaliste(cred )vor navali puhoi de fuste sa vaza ce are atat de special...va fi codalau de admiratoare ai baronesei Munchhausen si nu numa',nu gluma
Erata:relatie 10 ani cred(s-a dovedit ca are alte instrumente de masurare a timpului ), casnicie de 4 ani.Ca altfel le maritam si pe alea mici de gradi daca au admiratori
Si mie nu-mi place nici de Sanda nici de Manda...dar mai tare-i AM la Mondenii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Nu ma mira divortul lui Mihaela. Ii rebuia cineva tanar, ca deh........de prospetime avea nevoie. Si..... inca un deh....vine dupa multi bani.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

mie toata povestea cu LMA cantata lui Banica Jr.la miezu noptii in fata natiunii, mi se pare falsa si tipica Andreei Marin(care imi este profund antipatica de altfel.......)

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!





am exact aceeasi parere; in plus s-a vazut clar ca lui Banica nu i-a placut expunerea familiei lui in public, nu a lasat mai mult de cateva secunde camera pe tabloul cu poze (desi a incercat sa dreaga busuiocul dupa publicitate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

asa k o barfa mik, k sa mearga bine somnu: o fi adevarat ca MR e cu tinerelu ala de la antena???????park nu pot pentru k sa cred!!!!!!si nici nu arata bine!

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Mai Myky pai asta vorbea lumea pe-aici. Si poate ca tinerelu' in particular arata bine.

Mie nu-mi plac nici una nici cealalta dar ma amuza vesnicul razboi dintre ele.

Si despre placerile doamnei Radulescu nu-mi dau cu parerea ( iubeste fiecare ce-i place) dar ar fi bine ca cel mic sa nu aiba de suferit din asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Niste poze de aproape cu tinerelul nu aveti?
Sa vad si eu despre ce vorbiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

http://2xtremeboom.phg.ro/xb=37ee83c906b0b465

iaca ceva sa va distrati....domnita de pe atunci se comporta cam periculos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

http://photomagia.blogspot.com/2007/08/razvan-si-dani.html




Concurs "Mirese cu stil si farmec" ... s-a dat startul !!! Nasa la nunta surioarei: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=7" target="_blank">el1.jpg & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=10" target="_blank">ha2.jpg


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui april

http://2xtremeboom.phg.ro/xb=37ee83c906b0b465

iaca ceva sa va distrati....domnita de pe atunci se comporta cam periculos


hahaha. ce porcarie!
pai daca AM s-a dat la Tziriac senior, MR de ca sa nu se dea la ........Dany.....ma rog, treaba lor. ma distreaza situatia in sine........

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Mie imi place celalalt, e tare frumusel, deduc ca individu cu care umbla ea e cel blondutz, nu-i asa?

La urma urmei gusturile nu se discuta...

eu si 3 banditi: ilse, sven si thor

Mergi la inceput