Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Rory76, ea l-a "inselat" de mai de mult, doar ca nu s-a prins populatia...ca ea "nu s-a ascuns".
Lucia, esti de vis, parca ai vorbit din capul meu. Si pe langa predictia cu Junioru' as mai adauga una: daca o tine tot asa, de nu l-or apuca dracii pe evreu si-i cere custodia copilului, demonstrand foarte usor ca doamna are alte prioritati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Nu stiu ce si cum a facut el (Elan) insa daca a calcat stramb a facut-o cu perdea. In schimb ea...
Sorry, dar domnita e la criza de 40. Dovada? el e cu muuuult mai tanar. Nu stiu dar astia doi nu se potrivesc, cel putin la prima vedere. Oricum Mihaela a coborat o panta periculoasa pentru ea. Si asta e doar inceputul...restul o sa se vada in viata profesionala, mai devreme sau m ai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui april

Nu stiu ce si cum a facut el (Elan) insa daca a calcat stramb a facut-o cu perdea. In schimb ea...
Sorry, dar domnita e la criza de 40. Dovada? el e cu muuuult mai tanar. Nu stiu dar astia doi nu se potrivesc, cel putin la prima vedere. Oricum Mihaela a coborat o panta periculoasa pentru ea. Si asta e doar inceputul...restul o sa se vada in viata profesionala, mai devreme sau m ai tarziu.



pai stati putin: el a inselat-o cu perdea iar ea nu? Pana nu a spus ea ca e cu nenea ala care nu arata bine nici intr-un milion de ani nimeni nu stia nimic.
Deci a facut-o cu perdea.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns damam spune:



Ei! Parca nu stiti ca parinitii Mihaelei s-au mutat la Bucuresti. Le-a cumparat ea ceva sau i-a ajutat, iar mama ei, profa de lb. romana, il creste pe nepotel. Asa ca e pe maini bune ce mic. Si, din cate stiu, fratele Mihaelei Radulescu e insurat, dar nu are copii. Deci, bunicii au doar un nepotel si nu au de ce se plange, poate doar de comportamentul fiicei, care nu si-a terminat nici studiile, nici experientele sexuale s.a.m.d. Nu-i usor sa ai asa o fiica.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns damam spune:



Uitai sa spun ca, acum, parintii "divei" sunt pensionari. Sa recunoastem, a avut si noroc, spre deosebire de rivala ei, AM, careia i-a murit mama cand era mica. Probabil, AM are bona, dar Raduleasca are mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacm spune:

la alt nivel & alta varsta, dar cu oarecare similtudini cu aceasta idila, ar fi una intre sofia loren & mr bean...nu cumva o fi madam pe invers iar trustul s-a gandit sa creeze aceasta idila mediatica pt a nu soca prea mult gospodinele care urmaresc emisiunile madamei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Eheee dragelor am scris in maniera tura-vura cu greseli...ca asa mi-era o lene sa astern pe hartie, Theiuta...dar speram si eu ca mai da drumul Xio la batAcum vaz ca am fost copila.Informatiile scrise de mine sunt la o distanta de un click...poate si cele 5 minute de Capatos si 3 de stiriDeci nu necesita memorie,nici bani de reviste ca acum totul este netuit si nici urmarit ca-n filme de emisiuni cu si despre papangioaica.Dar daca se comenteaza si vreau si eu, tre sa vin cu argumente,adeca asa credeam ca se procedeaza, ca nu poti fii categoric si sa ai pretentii ca adevarul tau sa fie adevarul tuturor decat daca argumentezi bine.
E frumoasa?Nu sa dai pe spate.Sunt femei romance finute si frumoase tot aici pe forum daca numai asta vizionesti.Ai vazut miresicile?Ea e ca o cizma,n-are finete-delicatete.Arata bine.Trebuie.Ca asa si-a cladit"cariera".La baza carierei sta un munte de pppppersoane, de mentori,ca vaz ca asa li se spuneSi cand maestrii mentori sunt Dan Iosif si Chisu,doi masculi adevarati care nu si-au recunoscut copiii e ceva de ...Daca arata ca o bucatareasa nici marineii abstinati poate n-o doreau.E unica?Nup din pacate.Ambitie?Mda.Si Hitler a avutA aparut din nimic?Si Ceausescu inainte sa ne puna calus si catuse a fost cizmar.Daca inainte acceptam sa fim mintiti/manipulati de frica,azi acceptam sa fim mintiti de...?Si ce sa facem?Sa aplaudam ca focile si sa spunem "stima noastra si mandria...."?
Noi nu stiam cu toate ca presa se intreba chipurile legat de ea si noua jucarica.Sotul stia fii fara teama ca de-aia o divortat.Poate si DO este personaj de paie si cine stie cine(o Mazare? )sta in spatele divortului.Atat ca tanti probabil ca e cunoscuta ca musca bine in lumea colegilor si a fost lasata sa se declare singurica...cand o vrut siliconelul ei,chipurile sau chiar a fost prinsa dar in vara(tare mintea baietica ala de la ring si mintea la fel de prost ca ea)si iaca asa au picat la invoiala si fiecare s-a ales cu ceva...ea salvat aparente la populatie pana dupa divort plus aruncat cu rahaahaa in sot la o saptamana(convenientele samd despre casnicie)si aia cu "declaratie in exclusivitate" de la diva Romaniei
Si eu cred ca daca nu se ogoaie s-ar putea sa aibe prob de custodie.
Ati vazut motivul pt care a recunoscut treaba cu baetasu?pt ca era cuplata de presa cu barbati insurati si ea nu vrea sa desparta pe nimeni sa lase copii fara tata...Andreiaaaaa receptieeee pregateste facaletuuuu si ia centura de castitate pt sooooot!!!
In paginile trecute era admirata pt ca este versata?!!!wt..??Va imaginati ce ar fi fost daca fata mosului ori Ilenele Cosanzenele erau versate???S-am incalacat pe-o sa si mai bine s-ar inchide sobectul sa mai mergem pe la casele noastre

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LUCIALU de ce nu te-apuci tu sa scri niscaiva articole prin presa (pe orice tema,dar preferabil in "presa de scandal" ) ? Ca le ai Ma stric de ras p-aci

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacm spune:

ok...poate cucoana nu-i pe invers o avea o relatie cu unu' foarte insurat & f "important" dar oricum maimutoiu'-i de paie, se va vedea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui damam



Uitai sa spun ca, acum, parintii "divei" sunt pensionari. Sa recunoastem, a avut si noroc, spre deosebire de rivala ei, AM, careia i-a murit mama cand era mica. Probabil, AM are bona, dar Raduleasca are mama


Pe Andreea o mai ajuta mama lui Stefan.

Mergi la inceput