Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Erau momente cand imi era simpatica, erau momente cand imi era antipatica. Acum nu pot spune decat : mi-e silaaaaaaaaaaaaa.
Halal femeie.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Hi,hi...a invatat-o Chisu meserie.I-a creat un culoar in viata introducind-o exact in cercurile care ii trebuiau,ca sa devina o "diva".Macar cu atita lucru ii era dator,nu? Daca tot nu a luat-o de nevasta,ca a fost printre primii.Burlac convins si declarat.

Eee...si dupa culoarul asta creat,ea avea toate atuurile sa se faca si talentata si sex-simbol.Atunci cind mai obosea de viata traita la maxim,mama si sotie devotata ((:.Calitatile le avea:tupeu,tupeu si...iarasi tupeu(delicat spus)

Dupa aceea se indragosti fomeia de junior(io-te in faza asta ne-am intersectat noi).Dar indragosteala frate,nu gluma! Numa ca cu ala nu ii mearsa ca nu era genu' de fitze.Si mai era si orgolios.Gelos nu stiu cit,dar orgolios.Ceea ce nu ii trb d-nei care avea nevoie de bani,faima nu sa stea in umbra barbatului.Si incepu' juniorul cu capaceala si inselatul(eu cred ca si-o merita) si asa se sfirsi tot.

Eh, ajunsa la Elan:baiat cu cei 7 ani de acasa,alt gen,vacante,excursii...facura un copil.Se jmecheri si MR intre timp ca totul se rezuma la bani si uite dintr-o casnicie facura o afacere.Elan,evreu,cu afacerile in singe si diva noastra traita facind foamea prin camine pt glorie capabila sa calce pe oricine pt bani.

Concluzia: asa cum mai scriam,si-a facut fata suma(vezi art.),se poate lauda ca a muncit,ca e o profesionista(care a dat cu dinsa in populatie ) deci acum isi poate permite sa iubeasca.Chiar daca coboara stacheta la unul de 18 ani.Ce o mai iubi,nu stiu? Ca inima se rodeaza,se uzeaza ca e motor((:.Si la o viata agitata ca a ei nu cred ca mai poti iubi la o trufanda decit sexul.

Mazarea e prea atoasa pentru ea,care se crede in culmea gloriei.Si e destul de greu digerabila.Mai bine un pui fraged.Il inghite mai usor.

Fetelor,sincer eu nu iubesc birfele,va spun cu toata sinceritatea ca nu am mai citit o fitzuica de scandal de vreu an.Dar MR pune capac.

Opreste-te femeie,ai 39 de ani si un copil de crescut!Incearca sa inveti ce inseamna discretia


Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Anyella esti formidabila!!!
Exact la asta ma gandeam:pofta "doamnelor" de a fi vazute de treaba si devreme acasa.La inceput apar ca niste mielute,fecioare despletite in plaiboi ori miss-ulici-pitulici...apoi moderatoare dragute,timide,blabla...dupa care, cocotate pe culmile gloriei mediatice datorita unor baeti de treaba si cu portofelul mare dar mai ales cu relatii(culoarul) uita frate cine sunt:azi sunt diva,filmez nu sh ce interviu,maine merg la nu sh ce sindrofie de fitze cu iz caritabil,miercuri sunt sexi si rea pe nu sh care coperta...joi ma marit si ma fac femeie de casa,nasc un wonderchild...dau sfaturi proastelor care viseaza cu ochi vinetii la statutul meu de diva si arat tuturor ca ma bat pe spate cu Tiri,premierul,presedintele...,sambata ma indragostesc si duminica divortez amiabil de sot vinovat de intoleranta/alergie la amant...aaa si luni redevin sexi si rea ca bat ridurile la usa si ce n-am aratat la 20 sa arat cat mai mult si des acum...Intre timp intetesc focul,incurc itele revistelor de scandal in care eu apar cu cerculete in cap si aripi de heruvim si o alta persoana de rea credinta are invidie multa pe mine(acelasi lucru il declara si adeversara,daca da bine la public se rasgandesc si dau cu muraturile in presa...)Idea e sa apar in presa,sa ma agat cu dinti,unghii si par de orice bucatica de ziar dar in asa fel incat sa fie ei vinovatii titlurilor ingrosate...suspend scandalul si mai fac un cantec,filmez la o telenovela sau merg la hollywood...reiau scandalul...scriu o carte/blog etc etc...si nu uit sa spui ca muncesc efectiv 25 din 24,dar reusesc sa impac "cariera" cu "familia",sunt plecata ba la tanda ba la manda ba in insulele cele mai exotice...si nu uit sa reamintesc ca acea munca titanica de moderatoare mistuie nici mai mult nici mai putin decat niste sume fantasmagorice cu chip de leafa intr-o tara in care majoritatea nu castiga nici cat cureaua de la pantofii mei de firma...Si uite asa,ma trezesc eu intr-o dimineata si realizez ca sunt un guru cu valente de formator de opinii,spun propozitii cu valoare de adevar absolut...cea mai desteapta,cea mai frumoasa,cea mai sexoasa,cea mai fidea,cea mai profesionista,cea mai muncitoare,cea mai bine platita mai ales...maine ce se se poarta?aaaa pai si eu infiez"de suflet" un copil din Africaam valoare -am cu ce!vreau respect si idolatrie eterna!
clar am scris prea mult aici!s-o lasam si pe ea si pe altele asemenea ei sa atarne la peretele ignorantei.Daca dansele nu se simt in asa fel incat cel putin sa taca,noi cred ca le putem ignora
Poate candva vom comenta lucruri adevarate si faptele unor oameni nu mai putin adevarati.

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:



Altceva:
arat bine , reusesc sa ma ridic din multime fara sa ma casatoresc cu vreun batranel , ajung sa lucrez in televiziune, chiar daca nu am bani am stil.
Am cateva relatii ca orice om , cu oameni celebri , ca ma invart in cercurile alea si in plus arat superbine.
Nu vreau sa ma casatoresc deocamdata , conteaza mai mult cariera. Pe care mi-o cladesc intr-o zi cat altele intr-un an .Ajung sa joc in filme , in reclame , sa-mi fac un nume.
gasesc un barbat cu cei 7 ani de acasa si ma casatoresc. Am un baietel sanatos si frumos dupa sarcini pierdute ma simt in sf. implinita.
Dupa 10 ani de casatorie hotarasc impreuna cu sotul meu sa divortam pt. ca asa e cel mai bine pt. noi.
Am bani , arat mai bine decat majoritatea fetelor de 20 de ani , sunt sanatoasa , familia la fel , nu sunt batrana deci pot sa-mi continui viata.



"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyella

Hi,hi...a invatat-o Chisu meserie. I-a creat un culoar in viata introducind-o exact in cercurile care ii trebuiau,ca sa devina o "diva".Macar cu atita lucru ii era dator,nu? Daca tot nu a luat-o de nevasta,ca a fost printre primii.Burlac convins si declarat.

Eee...si dupa culoarul asta creat,ea avea toate atuurile sa se faca si talentata si sex-simbol.Atunci cind mai obosea de viata traita la maxim,mama si sotie devotata ((:.Calitatile le avea:tupeu,tupeu si...iarasi tupeu(delicat spus)

Dupa aceea se indragosti fomeia de junior(io-te in faza asta ne-am intersectat noi).Dar indragosteala frate,nu gluma! Numa ca cu ala nu ii mearsa ca nu era genu' de fitze.Si mai era si orgolios.Gelos nu stiu cit,dar orgolios.Ceea ce nu ii trb d-nei care avea nevoie de bani,faima nu sa stea in umbra barbatului.Si incepu' juniorul cu capaceala si inselatul(eu cred ca si-o merita) si asa se sfirsi tot.

Eh, ajunsa la Elan:baiat cu cei 7 ani de acasa,alt gen,vacante,excursii...facura un copil.Se jmecheri si MR intre timp ca totul se rezuma la bani si uite dintr-o casnicie facura o afacere.Elan,evreu,cu afacerile in singe si diva noastra traita facind foamea prin camine pt glorie capabila sa calce pe oricine pt bani.

Concluzia: asa cum mai scriam,si-a facut fata suma(vezi art.),se poate lauda ca a muncit,ca e o profesionista(care a dat cu dinsa in populatie ) deci acum isi poate permite sa iubeasca.Chiar daca coboara stacheta la unul de 18 ani.Ce o mai iubi,nu stiu? Ca inima se rodeaza,se uzeaza ca e motor((:.Si la o viata agitata ca a ei nu cred ca mai poti iubi la o trufanda decit sexul.

Mazarea e prea atoasa pentru ea,care se crede in culmea gloriei.Si e destul de greu digerabila.Mai bine un pui fraged.Il inghite mai usor.

Fetelor,sincer eu nu iubesc birfele,va spun cu toata sinceritatea ca nu am mai citit o fitzuica de scandal de vreu an.Dar MR pune capac.

Opreste-te femeie,ai 39 de ani si un copil de crescut!Incearca sa inveti ce inseamna discretia


Aniela


Tztz... il uitasi pe Dan Iosif, DD sa-l ierte (ca are destule pacate la catastif). Ala a invatat-o primul ce si mai ales cum

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Ellej,mea culpa.De raposat chiar uitasem.Xio,tu te nascusei atunci?Cred ca da,dar erai inca faza de .

Oricum,imi promit ca e ultima mea interventie aici.Prea multa atentie pentru o pitzipoanca,exact cum spunea una din fete mai sus .Succes in viata,doamnei care indiferent prin cite casnicii/relatii v-a trece isi v-a pastra numele de Radulescu(saracu'om ce o fi fost in mintea lui sa ii lase numele).





Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyella

Ellej,mea culpa.De raposat chiar uitasem.Xio,tu te nascusei atunci?Cred ca da,dar erai inca faza de .

Oricum,imi promit ca e ultima mea interventie aici.Prea multa atentie pentru o pitzipoanca,exact cum spunea una din fete mai sus .Succes in viata,doamnei care indiferent prin cite casnicii/relatii v-a trece isi v-a pastra numele de Radulescu(saracu'om ce o fi fost in mintea lui sa ii lase numele).





Aniela




Are vreo relevanta cand m-am nascut? ca bot in bot cu ea sau la marginea patului ei nu cred ca au fost multe pers. de pe topicul asta.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Chiar ca prea multa atentie.


Mergi la inceput