Mihaela Radulescu divorteaza

Mihaela Radulescu divorteaza | Autor: roana

Link direct la acest mesaj

Asa brusc de la familia perfecta au ajuns la divort. oare doar marketing sau e pe bune? voi ce ziceti?

http://www.cancan.ro/2008-09-17/Am-decis-sa-divortam.html
http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=214384

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Eu cred ca e pe bune, daca ea a dat acea declaratie.
Pacat! Imi placea familia pe care o avea si zic eu ca le statea bine impreuna.

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Si eu zic pacat daca e adevarat. Erau frumosi si au un baietel superb. Oricum bravo lor daca au fost si sunt asa discreti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana210773 spune:

Eu cred ca este adevarat! El a dat un interviu astazi in Can-can si confirma zvonul !
Imi pare foarte rau pentru ei! Sint insa niste oameni deosebiti daca ramin totusi prieteni pentru Ayan. Cred ca e mare lucru! Si inca ceva, jos palaria pe faptul ca nu se balacaresc in public ca alte "vedete" autohtone!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Mie intotdeauna mi a placut faptul ca este foarte discreta in privinta vietii de familie.

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

nu ramanea ea singura

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

De ramas singura, sigur ca nu ramane, dar banuiesc ca daca au stat 10 ani impreuna s- au iubit (macar un pic). Cine stie ce este in realitate...
Erau un cuplu atat de elegant si frumos!!!

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Subscriu grodear.

Imi place mult de ea, am vazut-o si in realitate si e tare frumoasa si deschisa. adica nu mi-a parut deloc fitoasa. si e o mama tare faina. asa imi pare mie.
imi pare rau de ea ca nu are pare-se deloc noroc in dragoste. vorbea tare frumos de sotul ei si de casnicia ei.
am vazut-o la nasul o data si zicea ca nici nu o intereseaza aventurile lui, ca ea e matura si altceva e mai important intr-o relatie...mi-a placut mult atunci de ea.ca a invatat sa tolereze multe...

Doar ei stiu adevaratele motive.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Mai fetelor eu nu cred in ruptul capului ca s-au despartit de multa vreme si ca abia acum au spus. Parca anul trecut era insarcinata si apoi a pierdut sarcina, nu? Pai daca esti pe cale de a te desparti mai ramai insarcinata si iti doresti copilul? Nu stiu ce sa zic, se poate intampla, dar mi s-ar parea ciudat la ea care e asa de calculata.
Ce ziceti, ar putea fi posibila si urmatoarea ipoteza: in urma campaniei indrazete impotriva fumatului care o arata pe ea intr-o postura destul de "sugestiva" (si a generat si un scandal de presa dupa aceea)0sotul ei a decis sa nu mai fie casatorit cu ea desi pot ramane in relatii bune sau in aceeasi casa impreuna, pentru copil?
POate fi o strategie a lui de a-si pastra imaginea, avand in vedere ca e om de afaceri de origine israeliana?

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

In primava(aprilie) pierduse o sarcina!
Apoi din aprilie pana acum era timp sa se certe si sa se si impace de 10 ori.

Cate despre campania asta antifumat, pai e facuta taman de el (de firma lui)..daca nu-i placea nu o alegea pe ea ca si "model" (ca sigur avea un cuvant de spus)!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana

Mai fetelor eu nu cred in ruptul capului ca s-au despartit de multa vreme si ca abia acum au spus. Parca in anul trecut era insarcinata si apoi a pierdut sarcina, nu? Pai daca esti pe cale de a te desparti mai ramai insarcinata si iti doresti copilul? Nu stiu ce sa zic, se poate intampla, dar mi s-ar parea ciudat la ea care e asa de calculata.
Ce ziceti, ar putea fi posibila si urmatoarea ipoteza: in urma campaniei indrazete impotriva fumatului care o arata pe ea intr-o postura destul de "sugestiva" (si a generat si un scandal de presa dupa aceea)0sotul ei a decis sa nu mai fie casatorit cu ea desi pot ramane in relatii bune sau in aceeasi casa impreuna, pentru copil?
POate fi o strategie a lui de a-si pastra imaginea, avand in vedere ca e om de afaceri de origine israeliana?

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!


ca si ligia, am inteles si eu ca , compania lui barba-su a luat enorm de multi bani de la ministerul sanatatii. si sunt bani publici. adica se puteau face ceva cu ei prin spitale etc. nu sa o vedem pe ea semigoala. si vorba cuiva- daca punea un mare sportiv intelegeam dar ea campanie la renuntarea la fumat. come on. asa ca eu cred ca e un scandal mare cu banii publici si incearca sa il ascunda cu stirea super stire ca vor divorta.
si daca totusi o fi pe bune, atunci acum inteleg frustrarile fata de andrea marin si de ce o ataca mereu ptr banica.

Mergi la inceput