Mamici norocoase de sept-oct 2008 (152)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zambetmic spune:

Felicitari mamici si pitici !!!

ce zi de marti cu vesti bune ... 4 mogaldete printre noi
ffffffff frumos

noi tot 2 in 1 ... joi mergem la eco, deocamdata tot cu capul in sus
abia astept sa intru si eu in clubul mamicilor si citesc de ce probleme va loviti si bag la cap sfaturile, pt cand ne-o veni si noua "vremea"

sanatate multa tuturor si la mai multe zile bune ca azi!

37 + cu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

DENISA IARTA-MA STIAM EU CA AM UITAT PE CINEVA, ("NEURONU'") FELICITARI, BB SANATOS SI TIE REFACERE RAPIDA SI TE ASTEPTAM CAT MAI REPEDE SA NE IMPARTASESTI POVESTEA TA[

36 + mami super fericita de AMALIA ANDREEA

ce putin mai avem.....nu pot sa cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

300. si pe mine ma chinuie dureri de spate asemanatoare cu cele menstruale. Pe de o parte, se apropie momentul Z, pe de alta e si vremea de vina (de la dr. citire)!

37+ Vlad
Bebe mic

Camera Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Nerantula, Sabinel si Ratonelu
multi pupici pentru trei proaspete mamici!
sa va traiasca bebelusii, sa fie sanatosi si sa pape mult laptic.

kid, ce fete frumoase ai tu acolo. super-haioasa Maria, cum sta ea ca un pasha cu parul zburlit.

Nausica35+ si bebe Nedelcu
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Ramo, sorry pentru dureri..poate te-ai agitat si mult...ai grija ...sa stii ca ti-am simtit lipsa azi ..chiar daca am venit in reprize pe la calc..nici eu n-am stat deloc...ma bucur ca ai inaintat.cumparat usi... sa treaca durerile si sa te odihnesti
nu mai stau nici eu ..ma bag la somnic..ca maine o iau de la capat..ce bine a fost luni...ca am lenevit toata ziua

NOapte buna fetele

37 radu


hainute bebe raducu

atat mai e pana vine Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Multumesc fetele...
Toti bebelusii odiseei norocoase sunt super frumosi si nu zic doar asa, dar am vazut pozele si avem cu ce ne mandri.
Codrutza, hai, facem actele? Dar Maria e mai mare, poate Vlad vrea o prospatura

Angelynna, las-o acolo in burtica sa creasca parul mai mare, nu-i un motiv sa vrei sa nasti, heheee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Carla, felicitari pt. aducerea pe lume a lui Sasha L-am trecut degraba in listuta

Kid, vizionat micuta dragalasa...sa-ti traiasca

Fetelor, sa stiti ca am numarat la odiseea noastra 35 bobocei in prezent aka 14 printese si 21 cavaleri si observ ca burticile din octombrie se baga in fata celor din septembrie

Cristina

le bébé 37w +

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

wow ce de de bebelusi azi!!! Super!!!
Nerantula, Sabinel, Ratonelu felicitari!!! Sa va traiasca piutii si sa va bucurati de ei!!!

Andreeasuper-happy de Andrei(18.08.2008)

Povestea bobocelului nostru

Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Moaaaamaaaaaaaa ce de vesti, ce de bebei.

FELICITARI LA TOATE MAMICILE!!!

Nu mai nominalizez ca neuronu' nu a revenit

Ma bucur in mod special pt Carla ca am stat cu sufletul la gura toata ziua. DAr ufff, ce ma bucur ca e totul bine.

Nocom, astept cu mare drag atunci sms-ul tau si promit ca dau imediat vestea mai departe. Eu nu ti-am mai dat tie mesajul pt ca era tarziu si m-am gandit sa nu te sperii,mai ales ca mai ai un copilas acasa si plus ca la cat de varza eram, cred ca numarul lui feli a fost si primul pe lista. Dar chiar ma voi simti onorata sa primesc si eu vestea buna de la cineva.







POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Kid o las sa stea in burtica cat vrea chiar daca iau eu malox si a mai doare cate ceva

36+ mai mult ca sigur Crina Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

A mai ramas 29 zile incepand de azi 10.09.2008....productie de morcovi en-gros [:P]

Mergi la inceput