Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 76

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

lorelix .. io nu m-am suparat ca ceva vreme ai ignorat galeria mea ... fetele sunt chiar saritoare ... nu uita pe nimeni .. mai repede uita de ele , decat de o fata de pe forum de aici ... iti spui io ...ca m-au cautat prin toate topicurile si mi-au urat la multi ani de ziua mea ...asa "e" ele dulci ..cu toataaaaa lumea ... io cred insa ca ti se trage de la stresul laparo .. maine te taie o taruca la buricel ..si apoi sa vezi ca o sa mai razi cu noi despre operatie

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Madasubtitrez eu daca imi dai voiece aveti in cap,domnule doftor?
sau...numai la ...va sta capul!
si corse hitul 3SE:sunt cu capu-n....aaaaaaaaa....aaaaaaaa
varat pana in gatvisul fustangiilor
ori transmisiune in direct a la Catalin Radu Tanase interviu de la fata locului..."si cum este acolo?"Ce senzatie ati avut?"
Felix ai grija cum vine soasa-dl dr vet-acasa
Lorelix si Tamy va doresc sa repurtati un succes total in materie de instalie bine pusa la punct!Bafta si recuperare rapida!
Coco sa nu plangi ca nu asa se rezolva trebile cu barzi...va veni si ziua cand ne vei prezenta burtica!
Machus unde ai ascuns burtica la mare ca nu dau nici de una nici de alta?
Liana are scutire la plezneala Georgi?Ce magivela dansa la Janos baci,ca tare secretoasa e POti sa vii la noi daca duci dorul,dar avem alte specializari...jordele si spituri in fund...dar pt tine ca mi-esti draga si te obraznicaresti in versuri,poate gasim o perie mai veche si tepoasa ca sa scarmanam fata...Lasa-te de teste si baga mancare,odihna si veselie ca s-ar putea sa le duci dorul cand o sa latri la boscheti,papuci si fructiere
Felix se pare ca sunt mai multe cu figuri pe chelie.Ia atitudine si scoate foarfeca.Ca nu-i frumos sa ni se arate limbaSi ce limba domle!
Anaconda si tu vergina albastra?Si eu vergina albastra
Mada,Magdi,Gabriela,tutunelas all inclusive va pupem!

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Lucix drag, scot jordeau si pleznesc de numa! Si daca ma supar scot si flacarile de dragoanga pe nas si parlesc scafarlii care vor sa para interesante! Pai se poate? Doar suntem fete serixoase pe aci! Ma rog, unele dintre noi

Fete dragi, a descoperit sosul meu masgiul inainte de fufu! Sunt o binecuvantata! Arome de lavanda, iasomie s-apoi placere!!! Mmmm, bebe sa stii ca te chemam frumos!!!!! Hai vino la mami, te asteptam!!!

Va pupacesc,

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

mai da ce distractie pe aici! m-ati facut sa uit de ceva probleme.....si de promisiunea pe care mi-o facusem ca nu mai scriu de la serviciu!

no pain, no gain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machus spune:

Super tare faza cu elefantul.. iar comentariile voastre sunt mortale. rad de una singura. Poza le-am trimis-o si cunoscutilor mei ca sa se distreze si ei... bestial.
Lucialu, in Poze - albumul Concediu 2008 - a 2a pagina le-am pus si pe cele de la mare. Uite si link-ul direct http://good-times.webshots.com/album/565282865cCXdUs?start=12
sper sa mearga...

Anul acesta s-a intamplat
cu Bogdan
Bubu
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Feli noi ne lavandam de la croati incoace.Si betigarim aromat tot lavandescu antistres!Cum s-a stricat acuma vremea si panala vara vom baga in fonctiune si lumanarelele lavandicoase
Tammi te inteleg...esti pusa de noi in pozitia acestaNu ne cerem

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Nu fac niciun test!Cel putin...nu de sange!Am deja simptome de CM.Ce rost mai are sa fac test?Ma cam doare burta,sunt balonata,deci...Sunt in a 13-a zi de la IA si a 23-a de CM.Asa ca...Sunt prea deprimata,ma gandesc deja ce strategie sa adopt luna viitoare.Va pup,sunt tare aricioasa astazi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

lucicus ... vezi ca pozicile cu machus-burtica-mare-soare , sunt mai spre finalul albumului concediu2008... stiudiat problema ca am avut aceeasi senzatie de ... unde-i marea ?... unde-i burta ?..care burta?

so .. asa zici ma scarpinesti pe schinare... stai sa ma apuce mancarimile , ca presimt ca de maine o sa ma plimb pe froum cu rolele ... nu o sa mai am stare pana vineri la test ..desi n-am nici cel mai mic semn ....asa is io mai nesimtitoare

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

alooo .. madam .. tovarasa aricioasa .. cum sa nu faceti dna test ?.... pei cina sa tina industria asta de teste in picioare , daca nu noi ... ????... io mai nou schimb farmacia , ca m-am saturat cat imi ureaza aceleasi farmaciste sa fie cu noroc ... gata ..schimb locul schimb norocul ... cred io ca de aia nu iasa , nu ca facem iseminarea cu viteza luminii...sa vezi ca o ciufulesc io pe tov farmacista

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Machus ce dulcici suntetimerci de ajutor si acum da-mi voie ca pregatesc una bucata picior cred pana la urma o sa-l daruiesc cuiva....
Aerlilian cu voi sincer nu se mai poate omul intelege de nici o culoare.Parca simtiti o pasiune pt prostii gen poale in cap si turnat cenusa in plete dezpletite...hai sa ne inecam toate ca tiganu la mal.Noua moda a aspirantelor...Pe bune daca e sa vina nu poti face nimic sa impiedici asta,dar daca BB n-are loc sa se cuibareasca de prolactina marita pe baza de stres...cui sa-i multumeasca?Ai?
Parca sunteti teroriste sinucigase...veniti cu texte ziua 1 ofof..dupa care o noua zi un nou inceput,mereti la doctori..faceti tot ca la carte si la sfarsit,inainte de rezultat concludent BUM!
Eu nu mai vb cu voi,ca mi-ati mancat flufletul!(ca sa o citez pe Georgi) si nici nu te mai pup!

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput