Povestea mea, Luca Noah

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Eva , in primul rand felicitarile mele pentru minunea Luca Noah. Iti admir curajul si taria de care ai dat dovada la nastere, esti o mamica adevarata Luca trebuie sa fie foarte mandru ca are niste parinti extraordinari.

Te sarut si te imbratisez cu drag, mi-ai fost aproape atunci cand am avut nevoie de un sfat bun si de o prietena si sper sa tinem legatura mult timp de acum inainte.




Mami fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Eva ai scris superb povestea nasterii !! Sa-ti traiasca puiul si sa va aduca numai bucurii si impliniri!! MA bucur pentru familia voastra fericita

36 radu


hainute bebe raducu

atat mai e pana vine Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Superba poveste. Frumosi si fericiti parinti. Copilul este o minune iar numele m-a emotionat pana la lacrimi (si eu sunt mai putin impresionabila de fel)

Miruna mama lui Alexei (13.07.2006) si a lui Dimitri (02.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

eva, felicitari! frumoasa poveste, multa sanatate tuturor (mami, tati, bb) si o viata plina de bucurii!

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

Foarte frumoasa povestea,felicitari!toate cele bune pt tine, bebe Luca, si tati de Luca!

33+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ankussa spune:

Super povestea Luca , si sa nu-mi spui ca nu te-a ajutat mami deloc (desi cred ca talentul de povestitor l-ai mostenit de la ea ) Iti urez o viata frumoasa si fericita si sa vb cu mami poate cine stie vine un fratior sau o surioara rpd (nu de alta da` mami tau face bebei frumosi si sanatosi).
Eva sa-ti traiasca minunea, ca de obicei in cazul tau apreciez obiectivitatea si finetea descrierii trairilor.
Pupici
37+ Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Luca scump, bine ai venit pe lume! Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, inteligenta, sa te faci mare si frumos si sa-i bucuri pe parintii tai ani multi!

Sis, felicitari, sa-ti traiasca puiul si sa va aduca voua parintilor numai fericire!




Vio, mamic fericit de bebe Sean Adam (16 martie 2008)

MIRACOLUL DIN VIATA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Emotionant...sunteti o familie foarte frumoasa si unita!

Apropos, si eu il suspectez pe Luca ca pe alocuri l-a ajutat mami la redactarea povestirii

Andreea
36+ Eva Maria
poze
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

evapt mamica curajoasa!!!luca e un scump si sunt sigura ca, chiar daca incurca el ziua cu noaptea v-a adus muulta bucurie in suflete si in viata voastra!!! sa va aduca multe bucurii de acum inainte si sa fie sanatos si cuminte!



35+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Va multumesc tuturor pentru vorbele frumoase! Va pup si va imbratisez cu drag!!!

Luca Noah

Mergi la inceput