Mamici norocoase de sept-oct 2008 (147)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Laureta bine ai venit acasa!!!!!!!Ma bucur ca esti ok si ca bebelina e mancacioasa si cuminte!!!!!!!!!Merci mult de urari si de sfat.Sper sa fie bine!Pup fetele,pe toate 3

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

39+LUCA

AMR 1 ZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

Irina felicitari sa iti traiasca printesa
La Multi Ani Clau

vad ca vorbiti de kg si celulita...cine era campioana cu 18??? la mine variaza 18-20 kg in plus, asa ca...., de celulita nu mai vorbesc ca nu mai am cuvinte, spun doar ca atunci cand stau jos coapsa mea arata ca un suport de oua, oua mici ce-i drept dar....va imaginati voi

aly_c bubite asemanatoare cu ce descrii tu a avut nepotelul meu si i-au trecut foarte greu, inca mai are puncte negre in urma bubitelor cu cap purulent, dupa 6 luni, am inteles ca se cheama piodermita, pe el l-au tratat cu niste solutii preparate de catre medic, ar fi bine sa il vada pediatru poate e altceva care trece mai usor, sanatate



38s
Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/



euuuu!!! eu sunt aia!!! macar la un capitol sa fiu si eu campioana nu? dar vad ca suntem 2, nu-i bai, impartim "premiul"...aaa si celulita eu am si pe maini nu numai pe picioare



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

laureta ce ma bucur ca sunteti bine amandoua si acasa.Eu ce sa fac...astept sa se hotarasca dr sa-mi faca cezariana ca deja simt ca o iau razna.
nushu sa stii ca sunt..de cand am venit acasa ma tot doare pe sub burta si am avut si o contractie de m-au trecut toate transpiratiile.

38+bbelina
laura si andy (07.04.2002)
http://good-times.webshots.com/album/563995768RkQYpK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

Clau foarte frumoasa povestea...si faza cu tati al vostru m-a dus pt cateva secunde in vise despre cum o sa fie al meu sotz de impresionat...cred ca la fel o sa tremure de emotii

Laureta bine ai venit acasa

33+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Clau, scurta poveste dar frumoasa...dupa atatea si atatea probleme si intrebari

Laureta, bine ati ajuns acasa si adaptare rapida in noua formula!

Nusha, pai unde e bebelul nou pe lista???Bine ca tu stai la discutii si la cumparaturi pe LaRedoute si aici nu te achiti de sarcini

GArgaritza, promit sa imi revin...desi de optimism nu am debordat niciodata

36+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

laureta ce ma bucur ca sunteti bine amandoua si acasa.Eu ce sa fac...astept sa se hotarasca dr sa-mi faca cezariana ca deja simt ca o iau razna.
nushu sa stii ca sunt..de cand am venit acasa ma tot doare pe sub burta si am avut si o contractie de m-au trecut toate transpiratiile.

38+bbelina
laura si andy (07.04.2002)
http://good-times.webshots.com/album/563995768RkQYpK



asta e ziua x inseamna!!!prea multe semne! si contractie si mamica freazata epilata!!! tinem pumnii...

lauretaaa bine ati revenit!!! ma bucur ca ai parte de o bebelina cumintica a3a cezariana??? inseamna ca e bine daca deja te poti gandi la asta



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Andy nu s-a hotarat dr????????bine ca te-ai facut gigea sa nu-ti faca cea mica o surpriza!


Codruta felicitari pt semnatura!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

39+LUCA

AMR 1 ZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui musettepink

Andy nu s-a hotarat dr????????bine ca te-ai facut gigea sa nu-ti faca cea mica o surpriza!


Codruta felicitari pt semnatura!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

39+LUCA

AMR 1 ZI



nu nu s-a hotarat...mi-a zis sa merg maine sa ma vada.

38+bbelina
laura si andy (07.04.2002)
http://good-times.webshots.com/album/563995768RkQYpK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Clau, scurta poveste dar frumoasa...dupa atatea si atatea probleme si intrebari

Laureta, bine ati ajuns acasa si adaptare rapida in noua formula!

Nusha, pai unde e bebelul nou pe lista???Bine ca tu stai la discutii si la cumparaturi pe LaRedoute si aici nu te achiti de sarcini

GArgaritza, promit sa imi revin...desi de optimism nu am debordat niciodata

36+
bebe David

Lucrusoare bebe David



am uitat complet!!! eu de dimineata rascolesc netul si am dat deja o comanda pe redoute si acum imi alegeam jucarii de pe bimbomarket

nu treci tu? ca mi-e lene sa ma deloghez



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Bine Nusha, trec eu de data asta....dar ai o abatere...la 3 abateri ma mai gandesc ce sanctiuni se aplica....adica unii se distreaza si altii muncesc??

36+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput