Povestea bobocelului nostru

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Andy,superba poveste,nasterea e o minune in sine,iar faptul ca ati trecut cu bine e un fapt implinit.Desi am nascut si eu tot natural,m-a impresionat povestea ta,asa ca ai talent sciitoricesc
Iulia 37+@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete
Bebe din burtica e la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Andy felicitari inca o data pentru minunea blonda!
Frumoasa si emotionanta poveste... mamica frumoasa si curajoasa...sa fiti sanatosi si fericiti!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Andy, felicitari din suflet pt o mamica curajoasa si pt un bebel frumos. Sa va dea DUmnezeu sanatate si bucurii.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Felicitari, Andy, sa traiasca bebe Andrei, sa se faca mare si sanatos iar tie un si speciali!

Eva in al noualea cer de LUCA NOAH (08.09.2008)
POZE
Povestea nasterii mele, Luca Noah



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinash spune:

Intr-o zi in care am primit numai vesti rele, am avut puterea sa zambesc, sa plang de fericire si emotie pt tau. O sa imi fac timp de acum sa va citesc povestile la toate. Imi este tare dor de voi si de odiseea ce am lasat-o in urma.
Esti o mamica superba, cu o putere deosebita. Te felicit draga mea si va doresc tot binele din lume. Tuturor fetelor de la odisee va doresc numai bine si nasteri usoare.
Va pe toate si va imbtaisez cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adiutza spune:

andy_galro,

Felicitari!!!
Sa va dea Dumnezeu sanatate multa, sa fiti voiosi si fericiti.

Am vazut si pozele cu minunea voastra si tare mult tanjesc si eu dupa un suras smecheras asa cum am vazut la bebicul voastru...



http://tt.lilypie.com/NrLpp3.png

Don't walk in front of me, I may not follow... Don't walk behind me, I may not lead... Walk just besides me and let's be friends...

Mergi la inceput