Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (186)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi : Briana Maria,DariaAnamaria,Robert si Robert Stefan(un pupic special de la noi)! Sa cresteti mari si sanatosi,sa aduceti numai bucurii parintilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Vad ca s-a rezolvat problema...sper sa pot raspunde, 3 zile cand nu am putut decat sa citesc parca imi lipsea ceva, m-am suparat ca nu am putut ura la timp la multi ani papanasilor si dulcetelelor pentru un anisor implinit, sper ca nu v-ati suparat si ca nu am putut multumi pentru urarile voastre.

Luy, este fenomenala, sincer am plans cand am vazut cadoul tau, intradevar special.

Danielle ma bucur ca sunteti bine, chiar ma gandeam caa ramas Cristi fara pritena.frumoasa domnisoara.

Aniast ma bucur ca Vladi este mai bine.si sanatate multa.

Anisia, micul cavaler in costum.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi de la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Danielle bine ai revenit! ma bucur ca sunteti bine,ce mare a crescut printesa!

Erina vazut pozele de la nunta,a-ti fost frumosi amandoi,nu numai mirii Mi-au placut ambele tinute ale tale...

Annisia chiar vroiam sa intreb daca ai inceput serviciul,de nu mai dai pe aici...ce elegant a fost Yannis,l-a admirat si Mirunica mea

Myral ce fete frumoase ai!(cred ca seamana cu mami a lor)

Gabriela multumim de intrebare...Miru e o mica umblareata,dar in patru labe Se culca tot mai tarziu,cred ca o chinuie dintii de sus,ca e tare umflat locul si a devenit si ea tare afectuoasa in ultimul timp..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Marunzika ce mai face Puppi,e mai bine?

Ricea pupam mica plimbareata,felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Pinacolada, gabitzde la micul meu aviator.

Despre noi nu pot sa va spun decat ca am pus stapanire pe zana maseluta, e hotarata sa lase toate maselele inainte sa plece pe la alte case.....avem 8 dinti, 2 masele iesite perfect si doi colti la a treia, sper sa nu mai fie alta surpriza ca data trecuta, nu ma lasa sa ma uit in gurita.

De tuns nu l-am tuns inca(la chelie) nu ma lasa tati, cica o sa fie caraghios, sincer...nu pot sa ma dezlipesc de carliontii lui.Am luat putin la foarfeca, sa vedeti cand o vedea tati....

Sim, ma bucur ca Stefan s-a acomodat asa bine la gradinita si ca esti linistita stiindu-l acolo....e tare greu.



Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi de la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Zicea bine papanash..mi se pare si mie ca seamana baietelul din reclama cu Bubu a lui Rox

Wow Cecilia,chiar ca a-ti pus-o pe zana la treaba,de-aia nu mai da pe la noi...pupam dintosul carliontat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Gabriella, multumesc mult! Esti o dulce!!!

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Cecilia, am vazut pozele voastre, e un scump Cristi.

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Danielle, bine ai revenit! Ma batea gandul ca te-ai repatriat!
Ai inceput scoala asa cum planuiai? micutei batause!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

si micutei tale Ioana,
inca nu am inceput scoala,la anul poate,mai trebuie sa creasca Ebonee putin si se fac si cresele mai ieftine dupa 2 ani apoi poate incep,imi mai trebe masina,mai am de strans bani ptr asta si gata,facultatea la care vreau eu sa dau e in alt oras si nu pot ajunge decat cu masina mai repede,cu autobuzul e prea mult :((


pozici

danielle de Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Erina- foarte frumoase rochitele...si coafura..si bineinteles tu, ca sa nu mai pomenesc de papusica!

Mergi la inceput