Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

suntem bine ma ca lupt cu greturile astea
asa este,abia astept sa treaca perioada aceasta de inceput sa ne bucuram si noi cu adevarat de sarcina,sa-l simtim pe bb

Alina 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Ieri m-a intrebat tati cand poate simti ca misca bb e tare nerabdator...

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MITITICA82 spune:

simina kin mult succes azi, vei vedea ca Maica Domnului te va ajuta si bb e bine
despre mine, am avut un weeknd cam rau...am dat la rate de vineri pana duminica, stare de somn groaznica....
Iar de ieri dimineata am o durere de cap groaznica, nu mai pot simt ca imi crapa capul...pot lua ceva vreo pastiluta pt cap?
o saptamana cat mai buna la burtici
La multi ani tuturor Mariilor

http://bd.lilypie.com/MNeep3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Simina tinem pumnii astazi. Sper sa fiti bine!

La multi ani Mariilor!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

@mititica
Am experimentat si eu faza cu durerile ed cap si dat la rate we asta. Greturile mi-au trecut cu struguri acri ca la vulpite iar durerile de cap cu no spa. E bun pt durerile de cap in sarcina, scrie pe prospect... Sper sa iti fe de folos si tie

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

buna dimineata burtici
simina imi pare foarte rau pt ce ti se intampla si tinem pumnii sa fi fost totusi o greseala,ne rugam la DD sa fie totul bine, sa vii cu vesti bune
da ce mult ati mai scris, adev e ca eu nici vineri si nici in wkend nu am intrat-eram plecata-si imi cer scuze ca v-am parasit asa fara sa va anunt.
fetelor in leg cu frichi-frichi- ma inscriu si eu in clubul fetelor care nu au nici un chef- doar ca saracul sot al meu sufera- noi cum mai avem un bb stie ca nu face rau bb ului, dar rezista si nu ma preseaza prea tare
de ingrasat nu stiu ce sa va zic ca sincer mie frica sa urc pe cantar-nu ma mai incap f f f multi pantaloni-abia am vreo 3 care imi erau f largi inaintedar promit ca maine vin cu vesti despre cat m-am ingrasat
despre miscarea bblui eu la prima sarcina am simtit deja pe la 14 saptamani ca misca ,asa ca sper ca acum sa simt un pic mai repede, dar vom vedea
si eu m-am luptat din nou cu greturile tare de tot - dar cred ca se datoreaza si drumului lung pe care l-am facut si mai ales aldurii infernale-pe care vad ca tare greu o suport

10+ si de Daniel(05.03.2006)

"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=zsuzsu&year=2009&month=3&day=31&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

ah si am uitat sa va zic ca abia astept si eu ziua de miercuri cand merg la eco- sa vad ca bb e bine- oare am sanse sa vad sexul?
voi trece in saptam 11 pe atunci?


10+ si de Daniel(05.03.2006)

"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=zsuzsu&year=2009&month=3&day=31&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana7 spune:

Multumesc Aalina, plici si alina.n

Eu am o problema: nu pot sa modific semnatura!!!nu ma lasa, ca de cum am 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Oana, iti doresc la multi ani si toate visurile sa ti se indeplineascaIza, bine ai venit si sarcina usoara si fara peripetiiSimina, te astepam cu vesti bune,sunt alaturi de tine cu pumnii stransi tareLa mine incep sa se instaleze greturile matinale,as dormi tot timpul,incep sa devin tare ametita si imprastiata (nu ca nu eram io' asa de felul meu)
Azi merg sa ma tund si sper sa reusesc si sa ma vopsesc,nu stiu ce m-oi face cu mirosulOare la ce varsta a sarcinii trebuie sa-mi programez primul ecogr af?...eu ma gandesc la 7 saptamani sa-i auzim si inimioara
Sunt un pic ingrijorata ptr ca maine dimineata plecam la Mamaia si mi-e teama sa nu se intample ceva din cauza de drum atat de lung in masina...as fi renuntat dar mergem in interes de afaceri, nu in concediu si este imposibil.Va pupam pe toate si sa auzim numai de bine...o sa mai intru deseara sa aflu vesti despre Simina.5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana7 spune:

Multumesc Dyannna, la fel iti doresc si tie si tuturor fetelor de aici!

Mergi la inceput