Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(75)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

bravegirl o intrebare la tine ai sters pozele cu tine de pe webshoot ca nu mai vad albumul tau??? sau are prob netul meu
cherie am vazut pozicile cu tine zau tot hot ai ramas ...a si acuma te-ai si bronzat vb fetelor nici e stau o luna la mare si nu arat asa
dea vazut si pozicile tale frumoase hainutele si burtica
30+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Leeloo, LA MULTI ANI!!! sa fii sanatoasa, iubita, nastere usoara si bebe sanatos, cuminte, frumos si papacios!!!
Otilia, sarut mana pentru informatii. sanatate multa micutei Ana. sa-i treaca repede durerile si sa-i dai cate un pupic de la noi. si fiecare pupic dat sa-i mai ia din durere, pana trece de tot.
Mirtha, deci nastere naturala (vaginala). si mie tot asa mi-a recomandat medicul.
BraveGirl foarte draguta rochita si posesoarea si mai dragutza. nu-mi spui si mie de unde ai luat-o ca si eu sunt in cautari. pe 27 cununam. cat despre faptul ca zici ca esti grasa, mama chiar ca de-ai dilit [bigsmile]. arati foarte bine.[ill]
cherieactiv, draga mea, da' ce socrii "de treaba" ai.... eu una as manca in fata lor si mujdei si pielite si tot, poate asa nu mai vin pe la voi si scapi de ei. bine ca te sustine sotul. cat despre faptul ca esti grasa, hai sa fim seriosi, vin eu la ei sa ma vada si apoi sa vezi ce missssss te vede.[bigsmile]
monicus tu ce dr. spuneai ca nasti?
Dea, iubitica, bine ai revenit cu buna ta dipozitie. felicitari pt bebelina activa.
fetelor daca hotarati sa ne intalnim sa ne spuneti cand si unde.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_1402 spune:

Leeloo. Sa fiti sanatosi si fericiti!

Simona, mamica lui Radu (3 dec 1997),
28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

buna dimineata fetelor!
ce ai patit la scoala elilov ? sa le spui sa nu te mai enerveze ca venim acolo peste ei ....

29+ si mamica
AMR 11 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Buna dimineata fetele
Cherie draga ...ai niste socrii (sau numai soacra e asa?!) sper ca nu stati aproape de ei ...doamne ce idei au , dar la ei in Italia cum arata femeile insarcinate (deja in 7 luni) ??? sincer eu nu prea am vazut femei frumoase in Italia ( tipi faini daaa ) dar ele sunt cam uratele si neingrijite ...cele 40-50 ani parca sunt mai ok decat cele tinere (in afara celor de la tv.) ...asa ca nu te lua dupa prostiile lor
fluturasha23 bine ai venit/revenit printre noi , sarcina usoara si la termen sa ai

Criss 28+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

Leeloo la multi multi ani, sanatate si bani !!!


29+ si mamica
AMR 11 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Cherie, bine ai revenit! Nu baga in seama soacra, mai ales daca te sustine si sotul!!
fluturasha, bine ai venit. Pt comenzi la redoute, vezi ca la forumul Femina intim este un subiect Shoppaholocele redouto-masochiste... aolo, pe prima pagina a fiecarui capitol gasesti cele mai detaliate explicatii cu putinta despre comenzile la redoute. Ce pot sa-ti spun eu e ca trebuie sa te inregistrezi pe siteul la redoute, dar trebuie sa te inarmezi si cu rabdare, pt ca de regula o comanda face in jur de 3 sapt-1 luna... dar pt produsele cu preturi mici, chiar merita asteptarea... mai sunt si produse pe care nici nu le gasesti asa usor la noi, pt care iarasi merita 9eu de ex. am mai facut o comanda pt niste huse de canapele de care n-as fi gasit neam pe la noi... material, culoare, calitate etc). Succes!

Olivia, imi pare tare rau de ce i s-a intamplat Anei... sper sa treaca necazul cat mai repede... e adevarat ca sotul tau nu poate veni, n-are rost sa-l pui pe drumuri in momentul asta important pt el dar de banii aia de avion (eu gandesc mai pragmatic azi) poate gaesesti pe cineva sa te ajute la treburile mai grele, macar cateva ore pe zi...

Mai fetelor, nu dati cu pietre, dar mie imi pare bine ca e cald... cand ma gandesc ca anul trecut pe vremea asta deja dadusem drumul la centrala... brrr ... nu mi-e dor de frig!



manu 25+ +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Andreyutza

Pai... petrecere frumoasa pe 27. O sa fii o nasica cu burtica frumoasa.... de invidiat....

Eu nasc cu dr. Moisa Marcel, de la spitalul Giulesti...si poate Doamne ajuta daca o sa fie bine... poate fi natural....


http://community.webshots.com/user/Bebitza_Iorgulescu
graviduta 24+
AMR 16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Buna gravidutze!

CE suuuuper e vineri! Azi dupa ce scap de la munca ma duc sa platesc niste facturi, sa ma pensez si sa ma vad la un cico cu o prietena . Weekendul asta dorm la ai mei si duminica mergem la nepotica mea la botez. Abia astept


Blue 78 felicitari pt vestile bune de la eco. Greutatea lui bebitza este foarte buna chiar. Al meu avea la 27 de sapt 1020 de grame.

Diamisha ce pot spune? am lipici la copilasi, am observat asta mai demult dar nu stiam ca ma plac si cei din burtica...pana acum. Ma bucur ca si tu esti pro intalnire.

Bebecris vezi cu hemoroidul ala...omoara intrusul ...

PE 21 SEPT ARE LOC INTALNIREA GRAVIDUTZELOR! VA ASTEPTAM PE TOATE. Locul il stabilim dupa aceea.

Ramo am verificat si am vazut ca a recoltat ieri, luni dupa-masa sau marti o sa fie rezultatul valorilor, iti pot da eu PM cu acestea, iar interpretarea (cea care spune gradul de risc : scazut sau crescut) va fi gata in 10 zile lucratoare.

Otilia imi pare rau sa aud de accidentul Anei, dar cum s-a intamplat? Educatoarele ce-au zis? si sper sa-i treaca durerile repede si sa treceti cat mai usor si peste perioada asta

Mirtha pai conteaza si ca ai gandit pozitiv. Deci, acum ca stiu ca ti-au purtat noroc o sa ti le tot trimit.

DEA bine ai revenit printre noi, haioasa mica. Ti s-a simtit lipsa! Pai normal ca sunt in verva...cred ca de la hormonii agitati mi se trage...15 zile de abstinenta...o sa-mi iau campii ...lasa ca in 4 zile imi vine sotul. Si mie mi se pare ca arata cam alien bebitzul in burtica acolo...dar nasucul tot il are ca al meu ca e in vant asa putin ...se fac ei frumosi cand ies afara... dulce dulce...

Cherie sunt chiar culmea socrii tai si cu mancarea si cu kg si cu tot. Mai ales ca esti insarcinata e si normal sa mananci ce ai pofta si cat vrei si sa mai si pui pe tine.
Ea e vreo supla sau ce? Tre sa punem bataita pe ei ... dar cum spunea si al tau sot...zici ca ei si faci ca tine, doar ca data viitoare plecati singuri in concediu.

Fluturasha eu vin la serviciu pana pe 23 sept dupa aia intru in prenatal, deci cand o sa ai tu 32 de sapt eu nu cred ca o sa mai fiu pe aici. Dar poate vii la intalnirea de pe 21 sept, nu?


Va pupic dulce pe toate toate!

Babyzapi fericita 28+ cu Rafael Nicolas

Primul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

ziua buna fetelor....
cherie....uita de socrii..mai da-i in pana mea...ca m-am saturat de ei....p[e ai mei ii doare in dos de nepot...nici macar nu au fost curiosi ieri sa afle cum a fost la eco...in fine....
noi suntem bine...ne miscam de zor...am luat ieri coletul de la quelle cu setul pentru bebe si prosopul de baie cu gluga...acum am comandat o paturica cu o foca si un puisor de perna...
sunt asa dragute...m-a busit plansul cand le-am scos din punga...
vreau sa caut aucm pe net...ceva pentru vergeturi daca mai are sens sa ma dau...
aa......intrebare: de cand incepti sa va dati cu garmastan pe sani?

29+ DAVID ANDREI
http://bd.lilypie.com/4s2Jp3.png

http://community.webshots.com/user/bebecris78


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput