Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(75)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmendu spune:

bravegirl - primit PM. saru'mana
eli -

29+ Victor
http://good-times.webshots.com/album/565055246KyFrzA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Mi s-a pus pata pe cosuletul asta: http://www.lacullasnc.com/en/dettaglio.cfm?cat=46&mar=31&art=312
si nu am de unde sa-l comand, pt ca, cand era disponibil pe bimbomarket am zis sa mai astept, sa nu ma grabesc. Si acum nu-l mai au...

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Eli, mersi de info despre luna a VII-a. Si eu vroiam sa-ti zic sa le pui, mai ales ca mai am cateva ore si intru oficial in trimestrul III, uraa.
Diamisha, sigur ne vor fi de folos informatiile, mai ales ca sunt toate asa intr-un singur mesaj. Am citit si ultimul mesaj, pentru ragade este bine sa lasi sanii liberi la aer, bucuria sotilor .

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 27+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Diamisha- multumim pt info. FFF folositoare
Carmendu- cu placere.

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Corina, bafta sa gasesti ceva sa-ti placa! Sunt foarte dragute doar ca nu pot fi folosite mult timp, si cincer mi se par ca se potrivesc mai mult fetitelor, parca sunt ca niste printese in ele .

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 27+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Stiu ca nu pot fi folosite decat cateva luni. De aia nici nu am comandat, ca am zis ca nu merita. Dar acum mi s-a pus pata.

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmendu spune:

doamnelor, ce pot sa zic?!?!?!
sunteti delicioase cu toate. si burtile si hainutele ce vor imbraca bebeii. acum va inteleg comentariile de fiecare data cand posta vreuna dintre voi fotografii noi.

diamisha - multumim pentru informatii legate de alaptare. am citit cu o sete.... adevarul ca dintr-o carte parca nu inveti. daca iti spune cineva si foloseste un limbaj potrivit, e targetat bine.

29+ Victor
http://good-times.webshots.com/album/565055246KyFrzA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

bravegirl...si nu gasesti in vreun magazin ;culla;??cosulet...aici la mine, vad peste tot,tot felu mari mici ,sunt foarteee simpatice si practice insa costa prea mult...mie mi se pare mult 200 si ceva de eur !daca vrei, intru acu pe site la un mall unde am vazut zilele astea ca au...poate fac livrari , nush..incerc sa vad..
al meu este tot asa, numai ca nu am tot tacamul de deasupra...nu stiu daca are rost sa ma chinui sa caut bumbac...sa trag la masina etc etc...salteluta si celelalte...si chiar asa...nu ar arata neam ca astea din poze..

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

sau....intra pe google si scrie....culla in vimini...vezi ca gasesti

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

intra pe www.babypiu.it si cauta acolo culla in vimini....acu ma uit si eu...is adorabile

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput