Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gill

Va mai amintiti de noi???!!!!!...........cam rarutz pe aici...cei drept dar.....cu absente motivate..........


despre mine......intre timp am mai facut o CEZARIANA..........nu va speriati...nu am nascut din nou!!!!........ci a trebuit sa redeschid cezariana facuta acum 10 luni....motivul......
"dragutzul "de doctor m-a cusut pe interior cu ata medicinala pe care unele organisme o absorb altele nu.......in loc sa ma coasa cu fire reabsorbabile..........asa ca am facut o frumusete de granulom de fir .....(v-am spus ca operatia supura de aproape 9 luni pe la un punct)......concluzia......anstezie generala, decupata incizia veche....aponevroza musculara era varza....peste 50 bucati de fire au scos...timp operator 1h si 20".......recuperare...ca dupa cezariana....
Cam asta a fost distractia mea de vara........
Multumirea mea e ca Sara este bine....suntem cam in urma cu dintisorii...avem doar 2.....dar in rest.......e o minune de copil......
pupam toate mamicile si bebeii si promitem sa intram mai des!!!!!!

GILL
si "printzesa"mamei-"binecuvantarea lui Dumnezeu"SARA IOANA (25 octombrie 2007)
http://picasaweb.google.com/gilda.rambu/


of ce nasol... i-as omori pe medicii astia... sunt chiar inconstienti... de fapt nepasatori.... asta e foarte trist...

dar bine ca esti bine si 'in forma' pentru piticuta ta...

sanatate multa!

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Adriana,multumiri de la Paxela pt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=3" target="_blank">vot! Pupici si celorlalte fete!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



ai putea face cariera in vanzari.Pana si la multumiri ai adaugat din nou link-ul

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Miha ... astept raspunsul cu situatia soldului

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns totulii spune:

SALUT
Noi tot rau stam cu mucii. tusea atat de rau incat am decis sa ii dau antibiotic.am asteptat pana azi sa vedem daca se amelioreaza starea, inutil, era din ce in ce mai rau.nici nu mai putea dormi noaptea de atata tusit, mi se rupea sufletul cand il auzeam.
Acum ii dau augmentine bis la 12 ore, sper sa isi revina iar mie nici acum nu mi-a trecut raceala si o am de 3 saptamani, nu am mai vazut asa ceva.
acum asta este cu antibioticul, m-am ferit de el dar se pare ca de ce fugi de aia nu scapi.Bine ca imi papa bine si e vioi ca nu stiu ce ma faceam dc mai era dificil si la masa.
si pe langa incisivii laterali de sus am descoprit ca i-a mai aparut unul jos.avea si motive bietul copil sa miaune si sa nu-i convina nimic si sa nu ia in greutate. serban are acum 9400 si 78 de cm.


mama de serban pavel(28.11.2007)
poze

povestea noastra


http://picasaweb.google.com/BicaSerban/DiversificareInVersiuneFuturista POZE NOI
http://video.google.com/videoplay?docid=-1055353380504549316

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

Citat:
citat din mesajul lui anacami
Ce mai ziceti????unde ati disparut?maine intalnire? poate vin si eu saptamana viitoare,cu tot cu Sebi (desi imi este cam greu cu el..).


Eu fac strigarea pentru maine, dar nu stiu daca ajung... tot din motiv de bagaje, ca sambata plecam spre Budapesta


Ank, pussi, noi ne vedem pe 18, da? bb, poti ajunge si tu la intalnire?

eladea, tu esti din Cluj, nu? Noi suntem in Cluj pe 7-9 sept (str. Regele Ferdinand). Ce zici, avem cum sa ne intalnim?



Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanduta spune:

Victo pe Cezar l-am lasat cu mama mea. De dimineata de la 8 pana la 14 cand revin eu. Dupa masa suntem impreuna. Daca mama mea nu puteam cautam o bona oricum.


In vara aceasta am tinut doua ture de cura de slabit si am ajuns acum la 65. Mi-ar placea la 60 dar nu cred ca am taria necesara. Am fost la mare unde, bineinteles, ca am pus pe mine, si asa am revenit la 65.

Cezar e foarte cumintel. Dimineata se trezeste la 7 cand bea lapticul, la 10 iese la plimbare pana la 12 cand revine si papa amiaza: felul doi cu carnita + supa cu paine. Apoi dormim 2 sau 3 ore, depinde de vecini si la 17 papam fructe cu iaurt sau branzica. Iesim afara pana la 19,30 cand revenim iar la 20 ne bem lapticul de seara si dormim. Nu face mofturi la nici o mancare si doarme foarte bine noaptea. Nu a fost bolnav pana acum, doamne fereste sa nici nu fie. Nu mai stiu cate kg are ca am depasit 10 kg si ma tot chinui sa-l cantaresc ci cantarul nostru dar nu reusesc

Gata acum ma duc si eu la culcare ca maine e o noua zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lixa

Citat:
citat din mesajul lui anacami
Ce mai ziceti????unde ati disparut?maine intalnire? poate vin si eu saptamana viitoare,cu tot cu Sebi (desi imi este cam greu cu el..).


Eu fac strigarea pentru maine, dar nu stiu daca ajung... tot din motiv de bagaje, ca sambata plecam spre Budapesta


Ank, pussi, noi ne vedem pe 18, da? bb, poti ajunge si tu la intalnire?

eladea, tu esti din Cluj, nu? Noi suntem in Cluj pe 7-9 sept (str. Regele Ferdinand). Ce zici, avem cum sa ne intalnim?



Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Filmulete



lixa, cu mare placere...

dar ce faceti voi pe B-dul Ferdinand?

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005
lixa, cu mare placere...

dar ce faceti voi pe B-dul Ferdinand?


Uite www.hoteltransilvaniacluj.ro/LOCATIE.html" target="_blank">aici stam. Iti trimit nr meu de tel pe PM

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

heelllooo

ce faceti??? slaba miscare azi!!!
lixa, sper sa ajung si eu!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami Lavi si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Buna si de la noi...Suntem ocupati cu bucatareala... Chiar ca slaba miscare... S-a deschis din nou sezonul concediilor??

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito

Mergi la inceput