Mamici de septembrie - octombrie 2008 (140)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca83 spune:

Multumesc.

Raluca

33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisa.g

Laura -ce zice Andy? E nerabdator, curios??

38 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica


Daaaa el mereu ma intreaba cand,cat mai este?Maine?
Cateodata iar se simte asa ca si cum daca vine bb al va fi dat la o parte si vine si ma pupa si-mi tot spune ca ma iubeste

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Buna si de la mine. Io am dormit ca o porcelusa de doua ori azi, si dupa aia zic ca de ce nu dorm noaptea oare
Nu mai apuc sa citesc mai nimic deja ati trecut la alt capitol, la celalat nici n am apucat sa intru

Fetili ca sa scap de clisma ce fac? Is buni supozitoarele de glicerina si greva foamei?


Clau nastem in aceasi zi?





www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2" target="_blank">Concurs DANONINO lau1 si lau2


Laureta bb2 - 37+ si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUCUTTA spune:

ilia,multumesc de sfatu cu vopsitul ,asa ma gandeam si eu sa fac numai noi femeile cand n-i se pune pata tot acolo ne gandim.
Si eu m-as duce la cumparaturi pt bb ,pt mine dar am convenit cu sotul sa mergem impreuna sapt viit luni ca el este plecat din oras si eu sunt singura,asa ca era bine sa fi mers eu la cumparaturi macar mai imi trecea de plictiseala.OFFF!
Trebuie sa ne apucam si de zugravit si de curatenie generala si el nu prea are timp si eu intru in depresie cred ca curaind cand le vad ca toate zboara.Numai pe el ma pot baza ca soacramea lucreaza,maicamea nu vine la mine ca nu ,ne intelegem prea bine si uite asa .












Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Raluca83tinem pumnii sa vii cu vesti bune.
ilia la mine DPN e dupa UM....dar nu sunt cel mai bun exemplu
laureta sigur iti face clisma??Ca la noi nici nu se pune problema de asa ceva ,cel putin la cezariene.

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Andy la spitalul unde nasc cica se face. Si la Inisa mi a facut, io nu vreaaaaau.

Raluca bafta la echo



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2" target="_blank">Concurs DANONINO lau1 si lau2


Laureta bb2 - 37+ si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui laureta

Andy la spitalul unde nasc cica se face. Si la Inisa mi a facut, io nu vreaaaaau.

Raluca bafta la echo



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2" target="_blank">Concurs DANONINO lau1 si lau2[flo

Laureta bb2 - 37+ si galusca Inisa(10 iunie 2004)


Nasol ....cred ca si io as simti la fel,nu cred sunt sigura.Dar daca ai vorbi cu dr ta sa te scape...ii promiti ca te descurci singura acasa.

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

la nasterea naturala in general se face clisma deoarece nu mai putem controla sfincterele. si mie mi-e groaza de momentul clismei, dar asta e... tre` sa le induram.

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Andy.p - ce frumos!! Cred ca ai emotii si ca vine bebelina dar astepti sa vezi si reactia lui Andy... Cred ca e asa dragostos perioada asta ...




38 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Nausica multumim de info!

Raluca bafta la doctor!

Ilia eu tin dpn dupa UM, dupa asta se ia si doctorul, la eco a tot variat, cand in sus cand in jos, de-aia dupa UM zic eu ca e cel mai sigur. Zi-mi la ce te hotarasti sa iti schimb in lista. Si eu tot la Municipal nasc.

Laureta pai si daca nu mananci nimic cu o zi inainte tot iti face? Cred ca au o obsesie in cazul asta, ca nu vad rostul..

Laura ce dragut trebuie sa fie Andy intre pui, si eu eram mare iubitoare cand eram mica.

38+ cu Mina Alexandra

AMR 10 zile
Poze

Mergi la inceput