Bucurii de sept-oct 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

si aici am selectat cateva POZE

pupici multi!





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Cateva poze mai recente www.flickr.com/photos/ialina74/2845528432/in/set-72157607210166104/" target="_blank">aici.

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are ...







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

of mai Ramo, ce mi-ai facut tu cu pozele din Grecia, m-ai bagat in boala, asa m-as duceeee...super pozele, super peisajele, Patri e super haioasa cand sta la plaja

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Ramo- ce dor mie de Grecia - Si noi am fost in Creta in iunie si de atunci a trecut o vesnicie.

Princess - am vazut si pozele voastre si tare skumpik Rares

Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani Sebicu! Sa ai o copilarie minunata, o viata linistita si sa ai parte de fericire, noroc, si, cel mai important lucru, muuuulta sanatate!
Itzy , Maria doarme tot asa cum stii, deja mi-am pierdut speranta ca voi mai dormi o noapte intreaga mai devreme de 20 de ani (ai Mariei), acum ii ies si ultimele 2 masele asa ca avem circ. Macar am scapat de mucisori. E sfant Sinupretul la ea, imediat ii trece nasul.
Sa stii ca nici eu nu eram asa cu cumparaturile pana sa vin aici, acum am cam devenit "shopoholica". O sa ne potolim noi odata si-odata. Leustean e foarte putin probabil sa gasesti acolo, aici cel putin astia nici n-au auzit de asa ceva. Nici pastarnac radacini nu se gaseste aici. Pentru produse asemanatoare cu cele romanesti (gen muraturi, varza acra, telemea. etc) cauta un magazin turcesc, daca exista pe-acolo, ai sanse sa gasesti acolo diverse bunatati .
Ma bucur ca papusica si-a facut noi prieteni, nici nu-i de mirare, dar sunt convinsa ca n-o sa-l uite pe Vladone!
Off, Princess, ce rau imi pare ca ne dai astfel de vesti! Un maaare pentru Rares de la noi, sa scape de infectie si de antibiotic!
Gety, un maaare de la noi si pentru tiza noastra scumpa, sa-i treaca repede gatutul si sa scape si ea de antibiotic. Iar tie multa bafta in gasirea unui job.
Ramo, mogaldeata ta e tare frumoasa si vesela, de fapt ca pana acum! Super pozele si peisajele si, desigur, protagonistii!
Princess , acum merg sa vad si pozele voastre.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Gata, l-am vazut si pe Rares, a mai crescut de cand l-am vazut ultima oara, dar a ramas la fel de scump si cu aceeasi mutrita de smecheras

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Fetelor, va multumesc mult pentru aprecieri!
Ne pregatim s-o stergem in oras, dar mi-am amintit ca am uitat sa dau aici un raspuns.
Lexi, tort pisica nu am facut, dar am o idee in cap, iti dau un PM diseara, cel tarziu maine.
Tot cand ma intorc o sa vizionez pozici by Ramo si Princess.
Si o sa incarc si eu vreo doua cu Narcisa, ca de mancare presupun ca v-ati saturat


Alexandrina 37+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

LA MULTI ANI, SEBICU!

Sa cresti mare, frumos si sanatos!

Mexxa, m-ai emotionat cu filmuletele tale.

Mai am de vazut 2 serii de poze.

De luni incep serviciul si eu inca n-am terminat de facut in apartament. Cred ca o sa mai fac si dupa ce o sa ne mutam.

Multumesc pentru urarile de sanatate adresate Mariei.

Da, Princess, eu i-am dat si Septilin si Imuno Royal, vitamine, vitamina C... si tot ne-am procopsit cu rosu in gat.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Fetelor, multumesc pentru aprecierile pozelor noastre. cat despre cum arat eu, cele care ati zis ca arat bine sigur v-ati uitat la alte poze... inca mai am 14 kg in plus!!!!

Monique, botezul l-am facut la o bisericutza de lemn de langa sectia 13 politie, iar la pompieri s-a nimerit sa fie o expozitie de utilaje de interventie de ziua dariei in parc la IOR, asa ca ne-am pozat cu masinile de pompieri si ne-am plimbat cu barca de interventie in caz de inundatii pe lac. a fost inedit si a fost prima plimbare cu barca a dariei.

Lili, zi si tu, cum sta treaba cu fetele astea! se chinuie bietul Vladone 2 ani sa o plimbe pe Ana maria prin parc, o scoate la aer curat la munte, ii da jucariile lui si, vine unul mai mare si mai experimentat, ii ofera fetei o masina (la alegere!!!) si uite cum uita fata de vladone! Itzy, nu ne mai da vesti din astea! oricum, prima prietenie nu se uita niciodata!

Princess, imi pare rau ca ai probleme cu Rares. Multa sanatate! si ateptam vesti.

Monique, cred c-am mai scris de hidrocelul lui victoras, dar nici eu nu mai stiu ce mai fac. medicul mi-a zis ca este mai inflamat chiar si decat un hidrocel obisnuit, ca este clar de operat, nu e va retrage singur, cum se intampla in multe cazuri si ca operatia va avea loc probabil dupa 6 luni, nu vom astepta pana la 2 ani, ca de obicei.

mexxa, multa bafta si bani multi!!!!

fetelor, voi le puneti perne copiilor? ca eu dariei ii pun o perna in lateral, ca a nu se loveasca de perete, dar de multe ori o gasesc de-a curmezisul, cu capul pe perna. sa i-o pun normal? daca da, ce perna le puneti voi?

www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?UV=806562702573_79409688613&collid=19502908113.42874477613.1217933558383&page=1" target="_blank">Daria&Victoras, ingerii mei
Roxana, mamica fericita de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

deci lilino, Cris si care mai aveti chef de duca, hai sa ne luam de mana ca si eu vreu napoi
Multumim de aprecieri

Gety, multa sanatate Mariei si spor la curatenie!

princess tare dragalas Rares! Voi unde ati fost?






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput