Bucurii de sept-oct 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neatza,

multi pupici Alina, sa stii ca ma gandesc in fiecare zi la voi, uite, acum m-ai facut sa ....ca mi-era tare dor de tine,
si vladut isi aduce aminte de voi cand iesim pe afara, chair ieri zicea "Anina, Bodan?", ma bucur ca sunteti bine

moniq, cu placere, va asteptam
roxana01, astept si confirmarea ta

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

La multi ani Bucuriilor noastre: Stefan Andrei, Lukas Daniel, Dorian Constantin. Sa aveti parte de tot ce este mai frumos pe aceasta lume, iar mamicilor de bucurii sanatate si putere de munca sa poata avea grija de voi mereu.

dau o ploiasa pentru cine doreste.
La noi ploauuuuaaaa

Itzy scumpo ma bucur ca ai dat un semn de viata.Am citit pe nerasuflate ce ai scris. Va pupam si aveti grija de voi.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI
-Stefan Andrei (Lullabay)
-Lukas Daniel (Susa)
-Dorian Constantin (Bedrosmart)
sa cresteti mari, frumosi si sanatosi si sa aveti noroc in viata

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Multumim de urari Monique,Mexxa si Lilina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Fetele...azi primesc raspunsul daca primesc jobul sau nu...sper sa fie pozitiv.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Buna dimineata bucurii!!!!
Am timp, n-am timp, e musai sa mai trec si eu pe aici macar sa urez si eu bucuriilor junioare cele cuvenite, asa ca incep cu restantele de ieri:
La multi ani! David Constantin Marian de Tala, La multi ani de doua ori si cu ocazia numelui. Sa cresti mare si sa ai parte de toata fericirea din lume
La multi ani tuturor celor ce poarta numele fecioarei Maria!!!, bucurii, mamici, tatici, bunici.
La multi ani Lukas Daniel de Susa. Sa aduci multa bucurie in casa parintilor tai. Susa mai da-ne vesti despre voi, nu ati mai intrat de o caruta de timp pe aici.
La muti ani Dorin Constantin de Bedrosmart, sa cresti mare si sanatos, sa aduci multa bucurie parintilor tai.
Imi permit sa urez si Bucuriilor care implinesc maine 2 anisori La multi ani si multe multe bucurii, sanatate si fericire, mai exact lui Mihai sebastian de Mexxa. Acomodare usoara la cresa si bafta mamicutei cu job-ul vizat.
Eu sunt turmentata toata ziua fara Rares, imi fac de lucru prin casa, azi vroiam sa spal geamuri dar cum se anunta ploaie voi renunta, asa ca am in plan multe masini de spalat, schimbat lenjerii, mers la med de familie (asta imi va lua cel mai mult si ma va umple de nervi) si putina odihna pana vine puiutul acasa pe la 3. Ieri a f prima zi cand a dormit la cresa, cred ca a dormit cam 1 ora-1 ora jumatate, dar a venit acasa plin de energie, a facut numai ce a vrut, orice ii spuneam el parca era setat pe nu, a facut pipi pe el, kk tot pe el, oarca se razbuna ca il duc acolo. De dimineata a inceput sa planga inca de acasa. Ma apuca groaza cand stiu ca trebuie sa il trezesc dimineata si sa ii spun ca mergem la cresa, dar nu renunt asa usor. Mergem inainte cu tupeu.
Itzi, acomodare usoara in noua ta tara adoptiva, cred ca e mirific acolo din ce povestesti.
Fug la dr ca deja cred ca e f aglomerat cu inceputul gradinitelor, toti vin dupa analize.
Maine merg si eu la dr sa imi vad domnisoara, abia astept sa o mai vad, am ceva emotii din cauza triplului test care nu a iesit prea bine, decat pe jumatate, sper sa imi recomande aminocenteza ca sa stau mai linistita. In rest ma bate cu capul de simt ca imi rupe burta, desi nu am decat 17 saptamani e tare voinica.
Xandrutza, pai tu ai doar o burta in fata, in rest nu se vede ca ai fi gravida. Zau de nu sunt invidioasa. Eu deja am acumulat 9 kg, Cu rares la 18 sapt luasem 6 kg. Pana la sf am luat 27. Sa inteleg ca acum voi depasi 30????!!! Doamne fereste!!!!!
Gata, fug, va pup dulce pe toate si mai ales pe toti prichindeii, sa aveti o zi frumoasa si racoroasa.

Mamica lui Rares (15 oct 2006),

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimi si de la noi....

Incep cu urarile de pt urmatoarele Bucurii

-Stefan Andrei
-Lukas Daniel
-Dorian Constantin


mamicilor sa va bccurati de ei, sa fie sanatosi si la punga grosi!!!!

Xandrutza - pai ce burtik am vazut eu....iti sta bine asacate kg ai luat pana acum???

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si 27+ Theodora
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

mexxabafta cu jobul, sa primesti raspuns afirmativ. Tinem pumnii.

tanima bafta si voua la eco. Sa fie sanatoasa printesa.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Sunt asteptata la sediul firmei pt semnarea si negocierea salariului!!!!! Sunt fericita...nu mai am cuvinte....

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Andreea felicitariiiiii!!!!

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput