Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (101)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Miri ai vazut ce dresaj sau educatie am aplicat? Dresaj pt noi, parintii ca Pipetu' nici nu pare sa fi sesizat miscarea. Nu o deranjaza sa se trezeasca la ea in patutz. Mai lucram si la partea a2a. Adormitul in patutz.

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze
Botez
Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

In primul rand, Lala_20, felicitari si La multi ani si sa cresti mare-mare in ce iti doresti tu!!

am vazut botezuri, vacante, am aflat de dinti, vesti bune, asa ne place.

noi, dupa cum era de asteptat, disperati de stat in picioare, se ridica in patutul pliant, in orice prinde, cade cu gravitatia, deci mami ar face bine sa fie prin preajma. in rest, s-a legat la burtica, mai un kk galben si spumos pe zi pe la ira 11-12, stie cineva ce poate insemna? coprocultura a iesit negativa.

noi plecam in vacanta vineri, vrem sa mergem la Cheia. are cineva vreo recomandare?? o pensiune, liniste, pajiste, poate chiar baie in camera, pt. piticu'? saru-mana in avans.

va pupic cu drag,

Mami de dom' inginer (15.01.2008)
paralelipipedic
www.youtube.com/results?search_query=Serban-Andrei&search_type=" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

In primul rand la mai multe lunite clopoteilor sarbatoriti astazi

lala20 iata ca sunt aici si azu asa ca inca o dat ala multi ani sa fii sanatoasa fericita iubita si sa-ti dea dumnezeu si alte resurse fuinanciare pentru inca un bebic

Angelique, cred ca glumesti, nu stiu cine e mireasa dar tu ai fost superba chiar mai misto decat miresica

Ereen, mai usor mama cu galbenusul, in primul rand sa fie ouat cam de 2-3 zile, si ii dai un sfert apoi dupa un timp treci la o jumate dar nu zilnic, eu de fapt mama ii da o zi cu ou, 2 cu pui apoi curcan apoi numa legume si tot asa

Ellenuta bravo pentru dintisor, cred ca Yasminica ramane codasa, o mai fi vreun cplopotel fara dinti, si sper sa fie mai usor pentru restul

Dana ma bucur ca sambureleu e bine, si bineinteles ca asteptam si nou un eco sa vedem

Ceska se pare ca si voi asteptati dintisori

Monica, recomandari la cheia nu am noi acolo am fost cu cortul ca e super zona, dar vezi pe google sunt pensiuni acolo cate vrei sau mai e hotelul zaganu iarasi suoper misto dar nu stiu la ce preturi, in rest la pensiuni se aplica preturi bune.

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 7 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Eu va urez o noapte buna, linistita fara plansete si copii cat mai linistiti si sa doarma toata noaptea. Ma duc sa fac un dusulet si la somnic.

la zuze si clopotei

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 7 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

toate zuzele pentru urari!!!
Louiza multumesc da chiar am facut calcule peste calcule si nu am de unde sa mai scot momentan bani ca sa-i ofer tot ce vreau...la mine e greu ca nu are nici cine sa stea cu BIBI si ca sa iau o bona ar trebui sa-i dau aproape tot salariul care l-as lua eu,la ce salarii sunt aici...Dumnezeu tre sa ne ajute cumva...
Moni dece sa fi bagacioasa,am tacut eu pt ca si asa imi era greui sa ma tin tare traind in aceeasi casa,dar chiar ma gandeam la un moment dat ca am vb cu voi lucruri care nu le-am vb cu nimeni...deci voi sunteti cele mai bune prietene

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NOU!!!
Bibi se face mare!


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!


ORICE AJUTOR E BINE VENIT PT IOANA!!!
un scurt istoric despre caz il gasiti sub fotografie,oricine poate ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:




Lala20 La Multi Ani !!!!!

Sa ai parte numai de bucurii si de multa fericire, iar Bibi sa fie sanatoasa si sa te bucure in fiecare clipa. Din partea noastra multe si ici


La Multe Lunite!!!! pt. Clopotzeii dragi si scumpi sarbatoriti azi.



Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 6 lunitze.


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Happy bday to you! Happy bday dear Lala, happy bday to u!!!

Si pt toti clopotzeii nascutzi pe 3.
Thea, Pati, Stefan, Bianca sa va facetzi mari, cumintzi, sanatosi si frumosi.

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze
Botez
Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Doculetz vacanta placuta sa avetzi si sa va intelegetzi minunat! misssed u
Acum 2 seri nvigam pe Dc si am recitit povestea nasterii tale. Am si mi'am mai dat seama ca e scrisa in ziua cand s'a nascut Pipeu'. Uffff....ce clipe frumoase am mai trait si noi toate in iarna. ingineru' si pe mami

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze
Botez
Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Ginette, multumesc pt. incurajare.
E groaznic cand o aud cum plange dupa mine, sincer a si ragusit.
Azi a fost un pic mai bine, a mancat bine fructele de dimineatza, dar la 12 era cu ochii pe usa - nu glumesc. Apoi a dormit de la 13 la 16 si a mancat supa crema cu tati. Pt. ea este o premiera sa manance asa bine si tot de la altcineva in afara de mine....sunt asa de bucuroasa. De plans, tot a plans dimineatza dupa ce am plecat. Off, o auzeam din parcare (eu stau la etajul 2), dar apoi si-a revenit...

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 7+ lunitze.


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Elle, felicitari pt. dintzishorii Evei....La cat mai multi fara dureri.
.

Fetele care plecati in concediu sau mini vacantza ...have fun....

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 7+ lunitze.


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput