Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (101)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Si noi avem "periile" de la nuk, ii place numai cea cu maciulia de cauciuc care acuma e data disparuta: ori sub canapea ori in masina pe undeva....

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!

Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 8 LUNI (23.12.2007)

www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk" target="_blank">Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui kalosalina

Ieri a fost dr la Daria - avem vesti bune si vesti proaste:
are 8800g, 71 cm la 7 luni si 3 sapt. aproape, dar tot mai are putin rahitism - ne-a dat vigantoletten 2 tb pe zi. Sper sa ii treaca repede...

Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/results?search_query=dariamihaela&search_type=&aq=f" target="_blank">2 FILMULETE

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)


Un pentru printzesa; las' c-o sa-i treaca!

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Am plecat acasa sa scot buburuza la un shopping!

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



vai fetelor .. multumim de urari. sunt asa de fericita de parca cine stie ce as fi castigat. aseara s-a trezit la 23.30, in urlete cumplite .. nu am reusit s-o calmez cu nimic, plangea in hohote cu lacrimi de crocodil .. abia m-a lasat sa-i dau cu calegel si sa-i dau un pik de nurofen .. am mai mufat-o la tzitzi si a adormit ..

alina o sa fie bine piticuta. da-i pastilutele si o sa fie ok.

roxanica shoppingareala placuta!

ceska eu zic ca urmati si voi cat de curand!!

pupaceli

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

....benji a adormit ieri la 21 si la 23 a tras niste urlete!!! ii aduce tati globuli homeopati pt dinti, acu iesim afara ca e crima curata, de nevi ca l-am lasat in centru pe pat s-a ascuns sub plapuma facuta sul pusa bariera sa nu se scurga pe jos....in scaun urla acuma cat ma imbrac eu......

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!

Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 8 LUNI (23.12.2007)

www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk" target="_blank">Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



m-am intalnit azi in parc cu monica si clara mica. e asa o scumpa si o dulceata pitika. sa vedeti ce isi canta si vorbeste cu jucariile. a marait si ea putin inainte sa faca nanita .. eva mea a tipat cat au tinut-o plamanii dar are o scuza .. dintisorul ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



ceska sigur e de la dintzoci! are asa ca o basicuta pe gingie? e mai umflata decat restul gingiei?? hai ca in 2-3 zile sigur o sa fie si el cu dinti!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

Citat:
citat din mesajul lui LaLa_20

mutumesc mult,cred ca niciodata nu am mai primit asa urari.
Cadaouri zici Angi?!Pai de la sora mea am primit o geanta,stie ca fac colectie!!!De la mama un epilator si de la domnul sot o iesire la cumparaturi si apoi a zis ca ma duce undeva,e inca surpriza si dupa atata timp a primit si el un pupic si ma mai gandesc pt diseara...poate...poate si inca o ultima sansa

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NOU!!!
Bibi se face mare!


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!


ORICE AJUTOR E BINE VENIT PT IOANA!!!
un scurt istoric despre caz il gasiti sub fotografie,oricine poate ajuta


eu am tot vrut sa te intreb cum mai stau lucrurile intre voi doi...da n-am vrut sa fiu bagacioasa

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Buna, fetel!

Am cumparat IPV+Hib si Engerix si le-am facut azi, deci doua intepaturi si tipat cum n-am mai auzit pana acum la el, noroc ca i-a trecut repede.

Ieri si alataieri si David a fost marait si ma gandeam la dinti, dar azi a fost f bine dispus, ca de obicei. Oare ii iese ceva sau ba?

Eva, felicitari pt dintisor!

Lala, la multi ani!!

Dana, ma bucur ca samburelul tau e bine! Sa stii ca si eu am avut greturi pe tot parcursul zilei si nu imi treceau cu nimic... Dar important e sa fie bebe bine, ca trec si astea!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Hello fetelor!

Ioana si noi tot de la vaccin am sosit. tot 2 intepaturi. In carnet mi'a trecut infarix Penta dar de fapt am vazut si cutia de la Engerix.
Ma lamuriti si pe mine de ce?
Am pus azi sa mi treaca toate vacc si mi'a trecut la 2 luni infarix hexa, la 4 infarix penta si la 6 tot infarix penta. E ceva in neregula sau totul ok?
Ioana poate tu te pricepi.
bb sa ii treaca si a mea a urlat.

Eva si bine a venit dinisorul la locusorul lui.

Danonique m'am emotionat amintinudu'mi de primul eco. Sa fie totul 'ca la carte' si sa treaca mai rpd greata.Io n'am avut. Asa ca te suspectez ca ai bb3 tot baiat.Ai preferinte?

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze
Botez
Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput