Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (101)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

saru' mana de raspunsuri
a papat legume fara ou astazi si nici nu ii mai dau curand. oricum decat astazi vroiam sa ii mai dau 1/2 si gata. dar daca ma luam dupa doctorita ,ea a zis sa ii dau 8 zile la rand incepand cu 1/8 glbenus pana ajung la unul intreg.

Matei-Florin 24.01.2008


IN CONCEDIU CU COPILUL
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI
ALBUM ZUZE

Pentru albumul www.slide.com/r/tgz-Xdqm6j-hlN1f0uNjbPyoRH29HC1b?view=original" target="_blank">CLOPOTEI 6 LUNI trimiteti pe mailul comun zuzele2008@yahoo.com , o poza bb mic, o poza bb la 6 luni, o poza bb+mami. Mentionati nume+nick mama si nume+data nasterii bb.Albumul este privat, datele sunt aceleasi ca pentru mailul comun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Am fost la dr si l-am vazut pe bebe.Am uitat cat de emotionanta e prima intalnire cu puiutul din burtica si mi-au dat lacrimile vazand cum se agita.Am ascultat si inimioara si se pare ca totul e in regula.Dr vrea sa ne vedem la sf lunii din cauza ca la Albert am avut colul deschis si vrea sa ma tina sub o supraveghere mai atenta.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 9+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Buna zuzici!
Am si eu putin liber la servici si am intrat sa vad ce mai faceti. Nu am reusit sa citesc decat cele cateva mesaje din capitolul asta.
M-am emotionat f tare la mesajul Danei. Ce frumos sa-ti vezi pt prima data bebelul din burtica! Doamne ce emotii aveam cand urma sa merg la ecografii! Mergeam de cateva ori la toaleta inainte, din cauza emotiilor ...Dana iti doresc sa ai in continuare o sarcina usoara, sa scapi repede de greturi si sa ai un copil sanatos!

Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/watch?v=4P5xyCEDBjo" target="_blank">FILMULET

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique

Am fost la dr si l-am vazut pe bebe.Am uitat cat de emotionanta e prima intalnire cu puiutul din burtica si mi-au dat lacrimile vazand cum se agita.Am ascultat si inimioara si se pare ca totul e in regula.Dr vrea sa ne vedem la sf lunii din cauza ca la Albert am avut colul deschis si vrea sa ma tina sub o supraveghere mai atenta.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 9+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Supeer, ma bucur ca totul e ok.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI
RAZVANICI LA 7 LUNI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique

Am fost la dr si l-am vazut pe bebe.Am uitat cat de emotionanta e prima intalnire cu puiutul din burtica si mi-au dat lacrimile vazand cum se agita.Am ascultat si inimioara si se pare ca totul e in regula.Dr vrea sa ne vedem la sf lunii din cauza ca la Albert am avut colul deschis si vrea sa ma tina sub o supraveghere mai atenta.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 9+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert


FELICITARI !!!

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Lala 20 Sa ne traiesti, sa fii sanatoasa, fericita, iubita si Bibi sa-ti aduca numai bucurii!!!

Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/watch?v=4P5xyCEDBjo" target="_blank">FILMULET

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique

Am fost la dr si l-am vazut pe bebe.Am uitat cat de emotionanta e prima intalnire cu puiutul din burtica si mi-au dat lacrimile vazand cum se agita.Am ascultat si inimioara si se pare ca totul e in regula.Dr vrea sa ne vedem la sf lunii din cauza ca la Albert am avut colul deschis si vrea sa ma tina sub o supraveghere mai atenta.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 9+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert


Ce bine ca samburelul este in regula!!!

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Dana,
Felicitari pt bbe sanatos! Multa putere......la puterea 3!

Eu cand ma gandesc la 3 mi se face....frica. Mi-a fost ttttttare frica si la un posibil 2! Era sa fac poate o prostie dar m-a oprit tati care visase iar (ca atunci cand l-a visat pe Benji) si avea deja un nume....Simon. Maine merg la dr totusi...e prea ciudat.

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!

Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 8 LUNI (23.12.2007)

www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk" target="_blank">Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



am identificat cauza maraielilor si a urletelor ....



lumeee lumeeee

AVEM UN DINTISOR!!!! SI CEL DE LANGA STA NUMA' SA IASA!!

dupa atatea chinuri si asteptari .. daca asa o sa fie la fiecare dinte .. pe mine ma gasiti la balaceanca .. parol!!!

citesc din urma si revin!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Ellenuta felicitari pentru iepuras !

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput