Nou stil de viata (224)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Tzuni, in acest moment sunt in spatele ecranului si mananc somon cu salata si citesc din 2 in 5 ce ati scris. Imi cer scuze ca nu citesc tot, dar promit sa aprofundez in curand tot.

Anky, vreau si eu la concert la Madonna!!! E intr-adevar super!

Vik, iti sta foarte bine cu noua tunsoare!

Daniela, super poza! Arati foarte bine!

Adi_dalma, succes la scoala!

Carolinah, nu ma bag chiar acum la concurs, ca's tot plecata si nu stiu daca ma pot tine cum trebuie de treaba. Stai sa ma mai linistesc si intru! Si vin si la sala.

Anda, distractie frumoasa la nunti! Eu sunt un soi de sef intr-o multinationala si ma ocup de mai multe tari; vreo 12 cred. SI de aici multele mele calatorii. Si's avocat ca meserie.

Ma duc la oile mele...

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Donna...din cate stiu eu hopes e genul de tipa pe care noi o uram: e disciplinata, arata bine si simpatica //// ce poate fi mai rau de atat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Fetelor (Adi, Hopes)...ori am eu probleme de perspicacitate (ceea ce nu-i exclus..) ori voi va jucati cu sentimentele mele...
Stau pe aproape sa vad cine ma vrea.
Adi...mie persoanele disciplinate imi starnesc curiozitatea...care o fi motorasul? asa pt ca eu sunt haotica
Pup, paaaaaaaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns P&ANA spune:

tuturor !

V-am citit dar sunt ocupata rau si nu am timp sa postez:)

Anda , merci , mi-am facut tomografie , radografie ..astept sa vad ce spune dr. (: ma apuca groaza ,ce sa zic !Petrecere frumoasa la nunta
Zuzi, acel aparat ,gen razatoare (dar nu e)sincer imi pare cel mai bun aparat manual din casa .Anul trecut am facut tot zarzavatul pt iarna intr- o ora . La prima folosire mi-am taiat si "dejtele"
Carmen , succes la catedra , am fost in Iasi la mama mea (din pacate ajung rar ) ce mult s-a schimbat orasul ! si ce fete frumoase am vazut...!Fetele mele au constatat asta la Mall

adi_dalma , in ce clasa merge domnisoara ta (si mai intrebasem parca, la ce scoala?)
si revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Gabriela ...mci. Am fost superstresata... dar se pare ca Adelei ii place f mult....mai mult decat la gradinita.

Pt tine nu e o solutie buna Scoala mea??

Alina..fiica mea e in clasa I - studenta la litere ;)

Donna ...hai sa fim in echipa. Eu sunt disciplinata de regula dar la mine dezastrul este datirat faptului ca am momente de slabiciune ... momente in care ma deconsider in asa masura incat ....nu pot sa ma abtin...

Dar acum ..sunt pe val ....
Abia astept sa fiu slim si sa merg cu Hopes la sala!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

buna,pe fuga!!
raportul meu 73.500 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Donna ,bine ai venit si spor la slabit Vik ,arati foarte bine ,eu nu te vad grasa deloc ,iar freza e super .Caro ,eu sunt din Craiova si sala unde merg eu nu cred ca o stii Eu fac aerobic clasic ,adica vreo 15 min. incalzire (alergare)si restul 45 min exercitii la saltea pt. diferite grupe de muschi.Ieri a fost prima data cand am stat la 2 ture de aerobic ,cu 10 min. pauza intre ele. La inceput abia stateam la o tura ,dar acum nu mi se mai pare asa greu .Vad ,ca deja se aleg echipele .Ca sa fiu aleasa mai repede ,promit sa stau si maine 2 ture la sala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Adi dalma....OK, facem echipa!
Am emotii dar ma tratez!
Dar crede-ma, nu e cazul sa te desconsideri niciodata. In primul rand pentru ca valoarea noastra umana nu e data de volum! Asta-i doar un detaliu la care trebuie sa lucram. Acum 5 ani am renuntat la fumat pentru ca ma irita dependenta! Ma scotea din fire faptul ca nu ma puteam controla, ca voiam tigarile alea atat de mult. Asa ca am pus punct. Acum, dupa atata timp, ma scoate din fire faptul ca m-am ingrasat, ca imi lasa sotul sa ma atraga in cursa asta a meselor copioase in doi, ca nu imi respecta opinia,si vreau sa ma lupt, sa ma opun viitorului de gospodina care face ciorbite bune si nu se poate abtine sa le guste.
Inca mai visez ocazional ca fumez. Probabil ca dorul alimentelor interzise ma va bantui si mai mult timp. Dar merita incercat.
Evident vorbesc dupa masa...am mancat deja un kefir mare si 4 biscuiti populari...ups... Cred ca nu mai pap azi mare lucru

Donna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Yubi, ma bucur sa te intalnesc aici! Ultima oara ne-am vazut la alt subiect, intr-un context deloc fericit pentru amandoua.
Felicitari pt optimism! Iti urmez exemplul...

Donna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Citat:
citat din mesajul lui donna79

Fetelor (Adi, Hopes)...ori am eu probleme de perspicacitate (ceea ce nu-i exclus..) ori voi va jucati cu sentimentele mele...
Stau pe aproape sa vad cine ma vrea.
Adi...mie persoanele disciplinate imi starnesc curiozitatea...care o fi motorasul? asa pt ca eu sunt haotica
Pup, paaaaaaaa.


Donna, adi_dalma, pe care o pup, are o parere prea buna despre mine. Nu-s deloc disciplinata. Daca as fi as slabi. Dar nu sunt.
SUnt pofticioasa, nu fac sport...nu mananc prostii, atata tot.
Daca vor fi acceptate echipe de cate 3 gagici, ne bagam


Mergi la inceput