***Capsunele-n scutecele de mai iunie 2007 (76)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Fetele ce le mai dati voi seara la puiuti vostrii sa pape?
Io nu mai am nici o idee si e asa de mofturos...........

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE 1 AN

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Doxinu i-am facut in seara asta mamaliga cu brinza, dar nu a vrut sa manibce, dar ayi de dimineata nu a a vut pofta de mincare. Miine iar va baga la greu... Seara ii mai dau gris, piine cu unt si dulceata, iaurt.

Edit M+am laudat(?) ca baiatul meu manica cu furculita,,, adica eu i+o incarc si el si+o duce la gurita, dar asta numai dimineata cind ii dau papara, alta mincare nu.

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

doxinu, eu nu stiu ce sa-ti spun, ca S mananca inca lapte seara, adoarme la bibe...

am si eu o intrebare : are rost sa ma car cu patut in SUA? am un king size bed, am zis ca pun plapuma si perne pe jos, in caz ca pica, dar ea doarme bine merci in pat cand o mai iau cu mine, n u misca un cm, si cand se trezeste are grija sa ma anunte, imi baga degete in nas, ochi, urechi si tare se amuza.

deci,are rost sa iau patutul cu mine???

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaraspt spune:

Oana este retorica intrebarea? Nu cred ca merita sa cari patutul pana acolo, totusi nu o subestima e Sonia. Ia-ti masuri de precautie - perne, paturi, poate ceva mobilier sa blocheze o parte din pat.
O intrebare: unde ai gasit aparat pt vidat? Am mai citit ca sunt si niste saci care se videaza cu aspiratorul. Tu ce ai gasit si unde ca ma intereseaza si pe mine.

Drum bun la Boston si sa ne dai vesti bune cat mai curand.



Tamara si Matei Alexandru (20 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Tincutza

La multi ani, multa sanatate si tot ce iti doresti!!!

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arthurana spune:

Kay,

In ce oras vii in SUA? Cat stai? Poti sa-mi PM te rog adresa sa trimit si eu cate ceva pt. bazar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Oana si eu zic ca nu are rost sa cari patutul daca Soni doarme bine si in patul mare. Pui ceva pe partea unde doarme ea.

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Arthurana, noi venim la Boston. si o sa stam la The Inn from Longwood Medical, 342 Longwood Ave. inca nu stiu camera sau nr de tel, dar daca imi lasi date de contact, te sun de indata !

despre lucrusoarele pt bazar, mie mi-e cam frica, pt ca deja merg cu geamantanul plin, ca fi-mea murdareste hainele de parca s-ar tavali in noroi... lasa-mi un nr de tel si te sun eu dupa ce cantaresc geamantanul

tamara, in primul rand . alea de vidat le-am gasit la Carrefour, cu pompa de vidat manuala separat. inca nu le-am incarcat, dar anunt dupa ce videz daca e ok sau nu.

arcadia, tamara, multumesc de raspuns. eu chiar eram in dubii...

pup

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Tincutza, la multi ani si sa fii fericita, tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca!

Kay, daca Sonia Doarme asa frumos, ce rost are sa mai cari patutul dupa tine?Oricum tre sa iti iei si ceva masuri de precautie, dar nu cred ca are rost sa il mai cari si pe ala dupa tine...

Doxinu, al meu mananca seara doar lapte, se culca pe la 8-8.30 si adoarme cu biberonul in dinti...el termina de mancat, io il iau si asta e tot.Nu avem o masa de seara cu papa solida.

Lavinia, 16+ si Andrei (11 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arthurana spune:

Kay spune-mi te rog cum sa trimit un mesaj privat ca sa-ti pot da numarul de tel. Sau trimite-mi un mail la arthuranabrumfeld@yahoo.com, si iti raspund imediat cu info.
Referitor la patut, nu ai avea de ce sa-ti faci probleme, suna la hotel si spune-le ca vrei sa imprumuti in patut de copil si s-ar putea sa aiba ei.
Noi locuim in North Carolina.

Mergi la inceput