Casnicute sexy (179)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate

miki,vazut pozele super sexy ti-a priit co acasa
miha, inca mai traim eu nu mai am piciorul umflat dar bronzatul tot nashpa se simte
Danelutza, ai papat zacusca deja?
va pe toate azi nu-sh ce-am...nu-s prea vorbareatza

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Buna fetelor.
Eu ma simt foarte rau dupa accident.... Am incercat sa merg azi la lucru, am stat 1 ora cat am dat rapoartele de sfarsit de luna si am venit acasa. Stau toata saptamana. Nu pot respira din cauza durerii de piept, ma doare spatele, gatul ( am ceea ce se cheama whiplash, am migrene de 4 zile in continuu. Se pare ca toate astea sunt urmarea impactului. Trebuie sa fac fizioterapie luni de zile cred.
Acum voiam sa va intreb daca stiti cum actioneaza fizzioterapia in sarcina, daca nu cumva e contraindicata, ce masuri de protectie sa-mi iau. Maine merg pt prima sedinta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Olga sanatate multa. Nu stiu ce sa-ti spun de fizioterapie, daca-ti fac doar masaje fara sa-ti puna electrozi, eu spun sa accepti, la aparatura, pot sa-ti spun ca am facut eu, inainte de a o naste pe Isabella. Lucram cu un medic, eu eram fizioterapista, doctorul doar prescria tratamentul pacientului. Cind l-am intrebat ce influenta poate avea aparatura asupra unei femei insarcinate, mi-a spus ca nu are influente negative. Am facut terapie pe genunchii mei si cum avusesem ciclu si eram in ultima zi, mi-a revenit destul de puternic. Cind i-am povestit ce-am patit si ca asta ar putea fi si cauza pierderii primei sarcini, a inceput s-o dea in colturi si sa nu mai prescrie fizioterapie cu electrozi la femei insarcinate. Asa ca... vezi si tu, daca rezisti cu durerile respective sau daca ar putea sa-ti faca doar masaje, cum am facut eu in primavara. Sanatate multa.

Monica am gustat zacusca, adica am sters oala cu o bucatica de piine , noroc ca sint la cura de slabire, ca altfel radeam un borcan . Am bagat apoi borcanelele in oala cu apa si le-am fiert ca sa tina pe iarna, sper ca tin, nu =? Asta daca nu cumva le maninc mai devreme

Miki te-am vazut toata sexoasa in poze .
Multumesc de urari



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Olga, sanatate multa eu chiar nu stiu ce sa te sfatuiesc in leg cu intrebarea ta...imi pare rau ca ai patit asa ceva...if Doamne...

Danelutza, ti-am zis eu nu am incercat pentru iara(adica nu am incercat sa le fierb in borcane dupa aceea) fac putina o tin in frigider si o papam si spor la slabit...ce sa zic

miho pe unde mi-ai fost azi?
Liana ma mai iubesti? pe unde umblati tu si atelocin?

eu am dormit un pic la pranz si parca mi-am mai revenit din starea aia de kko...

pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... desteptareaaaaaaaaaaaaaaa

cafeluta este calda, bineinteles cea din ceasca mea , ca pentru voi am pregatit-o deja rece, ca sinteti ulute


si ceai, suc, ce doriti...


duamnele sint servite

dispar la calcat rufe, ca astazi ploua, asa ca-i zi ce munca patriotica
sa va tuc, sa nu va tuc, sa va... sa nu va... hai ca va...



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Olga , sanatate multa
Danutza, multumesc pt cafea. am reincalzit-o

Brrrrr mi-e frig. Unde ma vedeti voi sexoasa?


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!
Ce dor mi-a fost de voi!!!!!Dar n-am avut vreme nici sa respir in utima perioada de timp....

De citit din urma n-am reusit...am citit doar ce s-a scris la sub asta...

Miki ce sexoasa esti! Ma bucur ca ti-a priit concediul de acasa!

Olga am inteles ca ai avut ceva accident? Imi pare tare rau!Ai grija de tine si de samburelul mic(asa am inteles parca...)

Monica tu cu bronzatu ce-ati patit??

Io-s in butoi azi ca l-am dus pe Nicolas la cresa, prima zi... Mor de mila lui!!!!
Si partea buna din viata mea e ca imi place de mor la noul job!

Va dulce pe toate ,nominalizate au ba si mai intru cand mai apuc....!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... fac prezenta, ulutelor... , am scos si condeiul... , dispar sa fac nanita, ca m-ati nervozat rau de tot

Ioana sa-ti treaca plinsul, ca mai am si eu o tira pina pe 15 si voi ...



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:





Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Miki

Mergi la inceput