Mamici de septembrie octombrie 2008 (137)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

Tzitzi semnatura mea e dupa eco,si n-am mai schimbat DPN ca mi se tot modifica de la eco la alta.De fapt nici nu stiu care e.
Dupa UM cred ca sunt depasita deja
babytza sa vedem saptamana asta ca avem si control pe masaDar chiar nu cred ca mai e cazul.
Clau asa am zis eu ca voi naste in jurul datei de 8,dar nu stiu sa vedem.Tu sigur nasti pe8?Daca ajungi.
cate sarbatorite avem luna asta!

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)


ce pot sa zic, nici la mine nu e sigur ca apuc data e 8, depinde cum se va simti uterul meu fara tratament.
pup si numai bine.

nu mai stiu cine a intrebat de dureri si contractii in saptamana 31? la mine au aparut prin saptamana 32 cand m-am si internat, asa ca daca simti dureri persistente mai bine dai o fuga pana la dr.

37 + weeks - Mami fericita de Irina Alexandra

Doamne ajuta-ne sa ajungem macar pana la 38 saptamani cu bine si sanatoase si nasterea sa nu aiba complicatii!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

AMR 4 zile ??? mai mult sau mai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Andreutac dupa nastere e indicat sa bei,eu intreb ca vreau sa i le las sotului ca in prima zi dupa nastere sa-mi fac si sa-mi aduca la spital!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 2s!

38+LUCA

AMR 10 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

fetele, eu cred ca trag o fuga pana la spital...de vreo 2 ore am contractii, din ce in ce mai dureroase si cam din 10 in 10 min, plus dureri de spate,iar de ieri am si o stare de greata. mai stau juma de ora, fac un dush si daca nu se raresc...fugutza la spital cu tot cu bagaj:))

ma uitam acum la foto mai vechi...asa ce ma mai plangeam eu de burtica mea cea mica, dar ia uitati acum ce burtoi am!ca ma doare spatele de mor de la grasanul de Sebi!
http://good-times.webshots.com/photo/2735462570103353051YsZDhz

37+ Sebi

http://md.lilypie.com/O77np3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

aly tinem pumnii sa fie bine si sa ne spui daca e cazul de agitate.

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Aly, ai grija de tine...si daca Sebi e mai grabit putin (ca oricum e maricel) sa ne dai de veste!

35+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Aly_c tinem pumnii sa fie totul bine

36s Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

am montat si noi patutul si mi se pare asa scumpic , mi se pare ca e un pic cam sus primul nivel dar asta din cauza saltelutei care a inaltat nivelul. Cred ca o voi tine pe acest nivel pana incepe sa se intoarca, apoi il coboram.

patut bubulina

37 + weeks - Mami fericita de Irina Alexandra

Doamne ajuta-ne sa ajungem macar pana la 38 saptamani cu bine si sanatoase si nasterea sa nu aiba complicatii!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

AMR 4 zile ??? mai mult sau mai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Aly scoatem agitatele !!!! Ca trebuie sa ne intram in mana pe luna septembrie...



Valentina 35 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Aly ai grija de tine poate reusesti sa ne dai de veste cat mai curand

34+ mai mult ca sigur Crina Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Clau tare frumos patutul

34+ mai mult ca sigur Crina Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

Mergi la inceput