ANDREI TUDOR- minunea noastra

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ankussa spune:

Felicitari Rux,
Sa va dea Dumnezeu sanatate si trebuie sa recunosc ca in ciuda situatiei un pic cam tragice povestea ta mi-a smuls hohote de ras. Sa-ti traiasca piscotelul si sa va bucurati de el. Ti-am citit cred ca toate postarile de la odisee desi eu fac parte din alta dar optimismul si pofta ta de viata sunt absolut contagioase.
Anca 36 wks (Vladut Alexandru)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

ANKUSSAesti o scumpa si ma bucur ca de obicei cand fac pe cineva sa-si descreteasca fruntea!


Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clabur spune:

RUX esti mortala. Superba atat experienta cat si relatarea. De fapt esti asa cum m-am obisnuit eu cu tine: TOTALA... Sa fiti sanatosi sa-l cresteti si sa-l pregatiti sa treaca peste toate mizeriile sociale asa cum si tu treci. Nu lasi nimic nepunctat dar nici prea afectata de nimicuri nu esti. Felicitari, esti un exemplu de urmat.

Va saruta fetele....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Felicitarile mele scumpa noastra "Caragiala&Eminesca".
Scuze pt.pocirea numelor dar nu m-am putut abtine.
Esti de-a dreptu' totala,ai un talent pe care e pacat sa nu-l folosesti,si o faci cu brio.Tine-o tot asa si micutului pui de om al vostru sa-i canti,sa-i faci poezioare si povesti ori de cate ori ai ocazia,sa nu te superi pe el niciodata cand mai face cate-o pozna.
Sanatate multa va doresc la toti 3.
Mami de bebe Andreea-Maria si Bogdan

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Felicitarile mele,draga noastra "Caragiala&Eminesca"!
Scuze pt pocirea numelor dar pur si simplu nu ma pot abtine si plec capul in fata talentului si harului tau de a povesti si scrie versuri.
Sa va traiasca micutul pui de om si sa se bucure mereu de poezioarele si povestile pe care tu,mama lui o sa ii le soptesti la ureche ori de cate ori are nevoie.
Multa sanatate la toti 3.
Mami de Andreea-Maria si Bogdan

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

CLABUR mizeriile sociale vor exista indiferent ce facem. ideea e ce facemn sa trecem cu bine peste. in general sunt foarte optimista dar poate si pentru ca am o viata foarte frumoasa. material ne lipsesc multe, mai ales un apartament, o casa a noastra, dar ...daca suntem fericitiv altfel...deocamdata e bine. vin toate cu timpul. Imi zicea cineva ca odata cu copilul vine si prosperitatea in casa....asa ca...

MINA ma simt flatata! sincer! nu stiu daca merit eu titulaturile..fie ele si pocite asa...Dar esti o dragutza!!!





Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

mei sor'mia.....
desi stiam povestea...la cald ca sa zic asa....am ras cu pofta cand am cetit... Si asa zici......te-a pufnit rasu' cand ti-am zis de epidurala.....Pacatele mele....."da' eu de unde era sa stiu...?"...
Hai sa o luam asa....bebe Andrei s-a microbizat suficient in spital for a life time, deci nu va fi niciodata bolnavior, ca a capatat imunitate....
Te pup, mai sor-mio, mult, tare si apasat, ca mi-esti draga de nu mai pot... Cum rezonam noi in paranoia, schizofrenia si psihoze....nu stiu....Da' o facem si ne simtim bine!
Sa iti traiasca prichindelul si sa va bucurati de el 1000000000 de ani, ca meritati!

decat sa nu stii nimic ....mai bine sa stii putin...(prietenii stiu de ce...)

Mami de Allegra Cara, o regina in devenire...
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

sa va traiasca flacaul - micul pui de moldovean ruxandra, sa creasca mare, sanatos si voios!

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Pozele Alexandrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

SOR'MIO mi-as fi dorit tare mult sa fii tu in rezerva acolo cu mine,. ca tare ne-am mai fi distrat! pe bune! haz de necaz stiu sa fac cel mai bine!!! da daca mai erai si tu pe acolo...cred ca radeam in hohote!
Uite pe unde ne poarta viata asta! de unde aveam sa stiu ca o sa ma intalnesc cu o nebuna ca tine pe un forum ca asta pe care am intrat tot din paranoia mea, sa gasesc raspunsuri!

Si eu te pup dulce si ma gandesc ca poate poate ne-om si vedea intr-o zi, da cat mai repede, ca nu mai am rabdare!



MAITREYI multumim mult si voua va dorim la fel!

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Mai fato, am ras cu lacrimi de cum povestesti , ca de obicei de altfel!
Sa-ti traiasca baietul si sa va bucurati de el!

pup you,

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si de Ilinca (14.07.2008)
Povestea nasterii Ilincutzei, poze Ilinca si Ilinca si Matei
poze Ilinca, burtica si altele
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput