Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Felicitari DELIEI pentru pedalatul pe tricicleta. Eu stiam ca nu sunt in starea sa faca asta pana dupa 2 ani deci felicitari. Ce le dai Paxela sa manance copiilor tai? Cred ca astia sunt copiii viitorului: mananaca putin si bine si sunt plini de energie. Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

asa papam iaurt

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paxela

asa papam iaurt

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu


m-am topit toata....e o dulce

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

August 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Salutare fetelor

Sper ca nu ne-ati uitat ca noi sigur nu....ne-ati lipsit enorm dar iata ca minunea s-a infaptuit...am pus net la mama si mi-a adus calc aici...sunt o fericita

Noi suntem bine, Raisa ott in categoria fotomodelellor este, mananca la fel putin dar eu nu ma mai stresez atat vrea ea si gata.....mananca aproape orice sa ii fie foame dar putin......dar suntem domnisoara cu personalitate...cu claaxon mare cu pretentii la haine deja cu pretentii la cine sa o plimbe cu bicicleta si alte cele

Raisa acum o luna a inceput sa vorbeasca inainte ne dispera cu aaaa si atat acum are un vocabular destul de mare pe care seara inainte de somn il repeta

Am scapat de Dna SUZA, a fost tare greu o sapt in urlete inainte de somn seara iar ziua nici nu vroia sa auda....dupoa o sapt am cedat ca nu ma mai putut facuse cearcane si i-am dat-o a stat doua ore si a tras din ea fara sa adorma doar maraia daca te aproipiai....apoi a aruncat-o si nu a mai vrut-o deloc..dar a vrut sa ne arate ca ea e sefuu.....dar dormim pe picioare naspa dar nu adoarme altfel.....si de dormit cu mine in pat

facem prostii, foarte multa treaba , ,maturam , hranim pasarile , imncarcam cereale suntem mari si vrem sa facem totul fara ajutor

nu mai stiu ce sa va mai scriu dar pe parcurs o sa scriu din aduceri aminte

Va poftesc la o inghetata pe ale calduri...

O sa pun si poze astept sa se incarce va pupam si sunt fericita ca sunt din nou alaturi de voi

Raisa luna a doisprezecea

Raisa 1 an

Diana
mama de albinuta mofturoasa RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns garlescu spune:

vreau si eu sa fie bb meu in tabel da zice ca nu se m primesc mesaje. daca vede roxanici pleaaaaaaaaaaaseeeeeeeeee Mihnea-bogdan, cezariana, 40 s, 4.500 kg, 58 cm scor apgar 8, 12.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am fost cu picimea la pediatru. Elena e bine. Baietii nu. Nu foarte rau, dar suficient sa avem tratament cu antibiotic. Ieri au vomat toata ziua din cauza tusei si a gatului... spre ca de maine sa isi mai revina... Ar manca numai iaurt... Restul foarte putin. Bun si asa...
Putem sa plecam la mare linistiti... chiar si asa... cu tratamentul dupa noi...





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui garlescu

vreau si eu sa fie bb meu in tabel da zice ca nu se m primesc mesaje. daca vede roxanici pleaaaaaaaaaaaseeeeeeeeee Mihnea-bogdan, cezariana, 40 s, 4.500 kg, 58 cm scor apgar 8, 12.03.2007



am vazut, ma ocup diseara de asta. bine ai venit pe la noi


Raisa, baga poze cu vorbitoarea.

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Am pus cateva poze cu Raisa daca doriti sa ne vedeeti

http://family.webshots.com/photo/2718209510102137521bCzYsL

Raisa luna a doisprezecea

Raisa 1 an

Diana
mama de albinuta mofturoasa RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Am pus cateva poze cu Raisa daca doriti sa ne vedeeti

http://family.webshots.com/photo/2718209510102137521bCzYsL

Raisa luna a doisprezecea

Raisa 1 an

Diana
mama de albinuta mofturoasa RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Karra, si voua am vrut sa va urez multa sanatate si concediu placut, dar a trebuit sa plec in graba. Recuperez acum!

Carmen, prin ce locuri frumoase ati fost si ce-i place lui Vlad in apa!! N-am avut prea mult timp, o sa "aprofundez" pozele cand prind un moment liber.

Am vazut ca mai avem un fratior din 12 martie, bun venit
Mihnea!

Am vazut si domnisoara mare Raisa - colega din grupul manechinelor, cu gasca de fete !

La clubul stangacelor, domnisoara Delia mananca iaurt!

Sa va arat cum se lasa Giulia bruscata de frate-su si nu protesteaza de loc: ne jucam


Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput