Andrei - Ingerasul de toamna

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

multa putere parintilor!!!sunt muta de durere!

monica toate suntem alaturi de tine!!! sa stii asta! oricand ai nevoie de sprijin de o vorba buna noi suntem alaturi de tine!



32+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Monica, ne-ai oferit o frumoasa lectie de curaj, de viata, cu atitudinea ta. Fara a fi fatalista neaparat, exista momente in viata in care a constientiza ca lucrurile s-au intamplat de asa maniera pentru ca asa era scris, pentru ca nu a fost sa fie, te face aceasta atitudine, ziceam, sa mergi inainte. Sa gasesti forta de a te reconstrui si de a spune ca absolut totul se intampla cu un motiv, indiferent cat de ocult poate parea acum, si ca merita sa traiesti pentru a-ti fi revelat! Esti o femeie pe atat de matura pe cat te credeam, esti puternica, si pentru asta te admir si te imbratisez cu mult drag! Te admir pentru felul de a rezona si pentru lipsa intentiei de a cauta cu orice pret un tap ispasitor! Asta pentru mine inseamna forta!
Ai dragostea familiei, a prietenilor, caldura si tandretea noastra, eu, una, raman cu sufletul langa tine! Chiar daca sunt prea slaba sa fi venit si sa te fi privit in ochi, sa iti fi spus ce simt! Ma simt neputincioasa, slaba si incerc...sa ma ajut sa fiu si eu puternica! Sa merg si eu mai departe, in felul meu...



36+ LUCA

AMR 25 ZILE!!!

POZE
CAMERA LUCA
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Uneori ma gandesc de ce nu imi gasesc cuvintele in astfel de imprejurari.Dar tot eu ma bucur ca viata nu mi-a dat ocazia sa invat si sa exersez sa spun cuvinte in astfel de situatii.

Monica...imi pare nespus de rau si mi se pare crud si de neinteles ce s-a intamplat.Si daca eu am o mie de DE CE-uri cred ca tu ai de zece ori mai multe.

Suntem alaturi de tine si te imbratisam cu drag..chiar daca unele doar virtual.
Oana

34+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Monica, cuvintele sunt prea sarace ca sa exprime durerea pe care o poti simti, iti pot spune doar ca sunt alaturi de tine si de sotul tau si ma rog lui Dumnezeu ca bb Andrei de acolo de sus sa va dea taria si puterea necesara sa treceti peste aceasta nenorocire, si sa va vegheze pasii de acum inainte.

Te pup si sunt alaturi de tine cu toata fiinta mea.

36 s Mami fericita de Irina Alexandra cred ca ramane

Doamne ajuta-ne sa ajungem macar pana la 38 saptamani cu bine si sanatoase si nasterea sa nu aiba complicatii!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

AMR 6 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nimik pe lumea asta nu se poate compara cu pierderea unui copil....Durerea nu poate fi exprimata in cuvinte. Nu iti putem alina durerea pe care o ai in suflet dar incercam sa fim alaturi de tine. Sa dea Dumnezeu sa gasiti in sufletele voastre puterea de a trece peste aceasta tragedie .

Sincere condoleante

Valentina 34 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Cuvintele sunt goale si de prisos, simt asta! Sunt muta in fata nenorocirii care v-a lovit, draga mea Monique!

Ma rog la Dumnezeu ca tu si sotul tau sa gasiti cat mai repede puterea de a merge mai departe cu optimism si intelepciune!

Suntem alaturi de tine!

34+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Monica sunt cu inima alaturi de tine!Aici, cu noi, vei gasi mereu un umar pe care poti plange si prieteni care sa te asculte! Ma rog la Dumnezeu sa va lumineze viata!



38+LUCAS
AMR 2 saptamani!!!?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Monica,suntem alaturi de tine!!!Sa va dea Dumnezeu multa putere sa treceti mai departe.

Nu stiu ce se intampla cu lumea asta...Se pare ca Dumnezeu are nevoie de cati mai multi ingerasi...

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Offff!! Inca un ingeras!!!...

Sincere condoleante !!! Multa putere parintilor sa treaca peste aceasta cumplita pierdere.

Cristina
de Mihai Daniel (30.07.2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Monica draga mea

Condoleante, stiu ca esti puternica si DD va va ajuta sa mergeti mai departe. Bebe Andrei va va trimite un fratior sau o surioara.

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

33+ mai mult ca sigur Crina Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

Mergi la inceput