Mamici de septembrie-octombrie 2008 (130)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Mai fetelor, cunoasteti cumva vre-o reprezentanta BREVI in bucuresti????

33+ mami super fericita de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Citat:
citat din mesajul lui kllemi

CLAU woooowwww nu-mi vine sa cred ca mai ai 7 zile, cum te simti??? ma refer psihic??

MUSETT si tu la fel eu???

EU parca mai am o vesnicie, zici ca nu mai trece odata

33+ mami super fericita de

momentan stau bine insa mi-e tema sa nu se declanseze inainte de 1 si sa nu imi dau seama. oricum sunt bucuroasa ca a venit si dr. mea si va veni la spital zi sau noapte daca e cazul.

sper sa fie bine


36 s Mami fericita de Irina Alexandra cred ca ramane

Doamne ajuta-ne sa ajungem macar pana la 38 saptamani cu bine si sanatoase si nasterea sa nu aiba complicatii!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Citat:
citat din mesajul lui JulyMorning

Buna, fetelor!

Monica, Condoleante si ... imi pare rau pentru pierderea suferita. Suna ca dracu' de simplu, dar nu stiu ce altceva as putea spune. Am ramas impietrita in fata monitorului si parca nu-mi vine sa cred. Toate gandurile mele bune se indreapta spre tine si sotul tau, sa aiba grija Doamne-Doamne de voi si de sufletele voastre.
Sper ca legea compensatiei functioneaza, si cat mai curand sa ai puterea sa-ti recapeti zambetul atat de frumos.

Ma simt egoista rau de tot... ma tot gandesc la bebelina mea sa fie ok si am emotii...

_
Our future determines our past
Fasolica de S38+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S



Jully tu cum te mai simti?

36 s Mami fericita de Irina Alexandra cred ca ramane

Doamne ajuta-ne sa ajungem macar pana la 38 saptamani cu bine si sanatoase si nasterea sa nu aiba complicatii!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2004 spune:

lauretabine ai revenit acasa...ma bucur ca sunteti bine, iar pata de sange mai mult ca sigur e de la control
clau_geo,JulyMorning,musettepink,kllemiaveti grija de voi
Am fost si eu azi la control..se pare ca e totul ok, doar ca doctorita pleaca iar in concediu 2 saptamani, pana pe 14 septembrie. Ea zice ca nu nasc pana atunci, dar acum cum mi-e fi norocul.Sper sa fie bine!!
Evapupici multi de la mine.E tare frumoasa camera lui Luca!!! Sa o foloseasca sanatos
Sunt cu gandul la Monica...off sa-i dea Dumnezeu multa putere sa-si revina!!

+36+puiutul Maria (23.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Ma bucur pt Claudinna si bb, sper sa revina acasa cat mai repede

Andreea ada bine ai revenit, sa dea DD sa fie totul bine

Kilemi felicitari pt bb, capul sus, chiar daca suntm triste

Laureta bine ati revenit acasa.

33+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=7088649" target="_blank">Tati, mami&bebelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui kllemi

Mai fetelor, cunoasteti cumva vre-o reprezentanta BREVI in bucuresti????

33+ mami super fericita de


Eu am cautat reprezentanta dar nu am gasit,am vazut produse brevi in magazinele de bebelusi dar magazinul lor de prezentare daca este nu l-am dibuit.Ce vrei de la ei carucior?
Cu zilele ramase pana la nastere ma simt,nu stiu ,acum cu cele intamplate as vrea sa treaca mai repede,pana ieri vroiam sa-l mai tin pe bebe doar pt mine,sunt complet ravasita.Hai ca nici tu nu mai ai mult


asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 3s!

37+LUCA

AMR 17 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Maria felicitari pt bebelina sanatoasa si bafta sa nu nasti in timpul 'concediului'

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 3s!

37+LUCA

AMR 17 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:


Maria, multumesc! Te pupic, suntem colege de suferinta, cu DPN identic si cu acelasi medic in concediu! Daca e, eu te ajut pe tine sa nasti si tu pe mine!

Laureta, bine ai venit acasa! Ma bucur ca esti bine, m-am gandit la tine mult, nu am indraznit sa te sun, e adevarat, ma gandeam ca ai vrea sa fii linistita! Acum imi pare rau...dar important e ca esti bine si vb la odisee acum!
Si eu zic ca pata e de la cotrol. Stai cumintica!
S-au rezolvat tensiunile de care ziceai din Polizu? Despre ce era vorba?

Andreea_ada, bine ca a fost doar o alarma falsa! Te-au trimis la EKG fetala?

36+ LUCA

AMR 26 ZILE!!!

POZE
CAMERA LUCA
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Laureta, bine ai revenit. N-am putut sa-ti spun ieri in SMS-ul pe care ti l-am trimis tragedia Monicai. Vroiam doar sa ma asigur ca esti bine. Pe toate ne-a marcat ce s-a intamplat cu bebe Andrei. Sper ca fetele au ajuns la ea si i-au transmis cele mai bune ganduri si imbratisari din partea noastra.

Mami fericita de Carla Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui musettepink

Citat:
citat din mesajul lui kllemi

Mai fetelor, cunoasteti cumva vre-o reprezentanta BREVI in bucuresti????

33+ mami super fericita de


Eu am cautat reprezentanta dar nu am gasit,am vazut produse brevi in magazinele de bebelusi dar magazinul lor de prezentare daca este nu l-am dibuit.Ce vrei de la ei carucior?
Cu zilele ramase pana la nastere ma simt,nu stiu ,acum cu cele intamplate as vrea sa treaca mai repede,pana ieri vroiam sa-l mai tin pe bebe doar pt mine,sunt complet ravasita.Hai ca nici tu nu mai ai mult


asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 3s!

37+LUCA

AMR 17 ZILE


DA musett, vreau un carucior mi-au placut mult cele de la brevi si ma gandeam si la un patut tot de la ei, eu nici pina acum nu am luat asa ceva ca nu sunt foarte hotarata, va vine sa crede-ti , o sa vina bb si eu nu am unde sa-l culc ca nu stiu de care sa iau, vorba lu' tatsu' o sa mai sudam vre-o 2-3 bari la patul nostru si o sa il culcam cu noi asta asa ca sa nu cada
Stiu ca sunt in o gramada de magazine produsele lor, dar vroiam la o reprezentanta ca acolo le gasesti pe toate la un loc


33+ mami super fericita de

Mergi la inceput