Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anes

Yupii!!!!!! Am schimbat prefixul!!!!!!

30+



La cat mai multe saptamani!!!
Ne apropiem, fetele...m-a cuprins o friiica..mult a fost, putin mai este pana ne tinem puiutii in brate..abia astept!

29+ Victor-Nicolas

Bebe in burtica

Bubu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirtha spune:

Bine ai venit printre noi ! Multumim pentru urari. O sarcina usoara iti doresc si o nastere la fel.

Inca trei mesaje si vei trece de moderare. Abia atunci vei putea comunica "in timp real" cu noi.

Citat:
citat din mesajul lui malinas

Buna,

vreau si eu sa ma alatur grupului vostru. DPN este 09.11.2009, UM 3.02.2008 si DN 15.08.1974.

Medicul care imi urmareste sarcina este Tutunaru de la elias. Nu m-am hotarat inca cum voi naste desi inclin spre cezariana. Medicul meu merge pe ideea de nastere naturala, dar...mai avem timp sa ne mai gandim.

O saptamana buna va doresc.


Mirtha 31+ Eva
http://community.webshots.com/album/565533323SncafB?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Buna fetele,

Malinas, bine ai venit!
Eu sunt acasica, in medical, iau Utro si No-Spa dar tot ma mai apuca mijlocul si contractiile din cand in cand.Dr. meu vine peste o saptamana si cred ca ma trece pe Gynipral.
Aseara, dupa baita, am sters sfarcurile mai insistent cu prosopul...fetelor am crezut ca mor de usturime, m-a tinut vreo ora...

Ramo 24+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Mirtha, nebunica, va multumesc! Intr-adevar, mult a fost putin mai este! Si voi sunteti prin jurul meu (una mai mare cu o sapt., una mai mica cu o sapt )

Eu ce sa zic? Ma doare spatele, cand dorm imi amorteste soldul si piciorul stang si ma doare in partea dreapta, aproape de locul in care coastele se unesc cu sternul. Ce credeti despre durerea asta? Cu somnul stau in continuare prost din aceste cauze!
Am citit despre vestea ingrozitoare a mamicii de la odiseea sept-oct! DOAMNE FERESTE!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Bun venit malinas. Sarcina usoara si la termen.

Trebuie sa scrii 10-12 mesaje sa scapi de moderare.

http://good-times.webshots.com/album/565345013XbrKiZ
graviduta 23+
AMR 17 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:


Hello, gagics!!!

Am intrat sa va spun ca suntem OK, am inceput sa pregatim cuibusorul pt bebe asa ca ne-am mutat intr-un apartament mai mare, de aceea nu prea am mai avut timp sa intru, trebuie sa recunosc ca nici macar nu am avut timp sa citesc din urma.

Sper ca sunteti bine, Doamne ajuta si de acum incolo
Multi pupici la toata lumea.



Olivia 29+ David
Cuculetul mameiwww.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">
Burtica
Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Ceau fetele
Bine ai venit printre noi Malinas , sarcina usoara si la termen
Olivia26 sa te bucuri de noua casa impreuna cu cei dragi
Anes felicitari pt. semnatura
O saptamana plina de vesti bune si optimiste sa fie !

Criss 26+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

Fetelor va anunt ca Monica_Dicut(de la odiseea septembrie-octombrie) a nascut un baietel care a plecat direct la ingerasi......

...Vine unla mami...


...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...




LAURA 28+ Deniel Alexi
-----------------------------------------------

AMR 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

......dupa ce am ras si am glumit impreuna zi de zi asteptand sa ne "treaca" burtile...nu credeam vreodata ca o sa ajung sa anunt eu asta...... mi-as dori sa fie o gluma....un vis urat......


...Vine unla mami...


...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...




LAURA 28+ Deniel Alexi
-----------------------------------------------

AMR 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiseli_11 spune:

Salutare burticutze dragi. Eu sunt consemnata fara calculator, sotul si cumnatul joaca o porcarie de joc, abia citesc din urma ce ati mai scris.
Mirtha multumesc pt legislatie.
Malinas bine ai venit.
Imi pare rau ca a plecat un copilas direct la ingerasi. Nu-mi permit sa ma mai implic ca o iau direct razna. Dumnezeu cu mila, ce o fi o fi. Cu toate controalele, analizele si pastilele lui peste tot nu putem sa evitam inevitabilul. Putem doar sa ne rugam sa fie bine pt bebelul sau bebeii nostri.

Gata, ajunge cu tristetea, fruntea sus fetele. Mai avem putin.

Cine a primit deja PM cu datele nu uitati de fetele care doresc parola si userul de la mail-ul comun, cu atatia barbati pe calculator, n-am nici o sansa sa mai tin socoteala cine a mai solicitat informatiile. Va pup.

Mihaela 27+ Mihai Cosmin
Gargarita lui mami
Pozele mele

Mergi la inceput