Mamici de sept-oct 2008 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Numai Dumnezeu stie ce e in sufletul ei, dar daca o sa aiba nevoie de noi, suntem alaturi de ea

35s Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

nu pot sa cred asa ceva!!!!doamnee!!!!! ce s-a intamplat oare?

nu stiu cum si daca cineva poate vreodata sa treaca peste asa ceva


Andreeade Andrei
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Fetelor, poate suna aiurea, dar chiar Monica in mesajul adresat catre Felicic spune ca are nevoie de sprijin in momentele astea grele, este la spital?....cred ca ar avea nevoie de prieteni in clipele astea...nu stiu, zic si eu. Ooooof, ce tragedie

Cristina

le bébé 34w +

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Am vorbit acum la telefon cu babytza,este ok,nu a nascut,contractile s-au mai diminuat,mai avea putin din perfuzia cu gynipral si venea acasa!



Kristin asa este cum zici tu dar avand in vedere ca are tel inchis....imi imaginez ca acum e si ea cu familia cu cei apropiati....offff nici nu stiu ce sa mai zic!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 3s!

37+LUCA

AMR 18 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Vai de mine!!!!!! Ce s-a intamplat cu monica?!?!?!?

Trebuia sa-mi dea mie sms daca naste, si acum ce vad?!?!?!
Nu pot crede asa ceva!!!! Cata nedreptate!!!!!!

Moni as vrea sa pot spune ceva inteligent sau care sa ajute, dar pur si simplu mintea imi este goala........ DD sa aiba grija de Andrei si de parinti lui sa puteti trece peste asa o pierdere...

si mie imi este greu sa vorbesc....d-apai ei....





34+ Daria Anastasia

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

eu am trimis mesajul cam cu 2 ore in urma si nu s-a intors, poate intre timp si-a inchis tel.
Poate mai bine asteptati pana vb cineva la tel cu ea apoi mergeti, nu de alta dar o gramada de burtici mari pe langa ea nu stiu daca chiar ar ajuta-o.
Cum credeti si voi acum.

36 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

mi-am si uitat cuvintele pe traseu.....
monica suntem alaturi de tine si sotul tau!!!!! d-zeu sa va dea putere sa mergeti mai departe!!!

Andreeade Andrei
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

parerea mea este sa asteptam un pic pana primim un semnal de la ea. Poate este la spital cu familia si nu vrea sa vb cu nimeni, nu mi se pare indicat sa mergem acolo sa-i facem rau( sa vada burticile).
nici nu stiu cum sa ma port in astfel de situatii, din dorinta de a face bine sa nu fac mai rau.
cel putin stie ca suntem alaturi de ea, sunt sigura ca ajuta si asta

cred ca intelgeti voi ce vreau sa zic, sunt incoerenta

31+ Vlad
falcone
bibinika
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Citat:
citat din mesajul lui musettepink

Nici nu stiu ce sa zic de mersul la spital la ea....ma gandesc ca poate ii va face bine dar pe de alta parte ma gandesc ca poate nu ar vrea sa vada acum numai gravide....nici nu stiu ce sa zic.....ce o fi in sufletul ei acum.....



La asta ma gandeam si eu... mie mi-ar veni sa strang pe cineva de gat intr-o prima faza. Avand tel inchis probabil vrea sa fie singura deocamdata.

33+ Anda Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Monica, nu stiu cum rezistati tu si sotul dar daca aveti nevoie de orice, te rog sa nu eziti sa ma cauti. Tel. meu este 0722.62.65.89 si te voi ajuta cu orice pot.

Nu am cuvinte sa-mi exprim durerea pe care am simtit-o cand am vazut mesajul Feliciei si nici nu stiu ce as pputea spune ca sa va alin durerea. Ma rog lui Dumnezeu sa fiti tari si sa reusiti sa treceti cu bine peste nenorocirea care s-a abatut asupra voastra.

Va pup si sunt alaturi de voi.

36 s Mami fericita de Irina Alexandra cred ca ramane

Doamne ajuta-ne sa ajungem macar pana la 38 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

AMR 8 zile

Mergi la inceput