Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (179)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Andreea multa sanatate piticului, incearca plicurile cu Biotix , nu au nici un gust si poate le accepta , iar de mancare vezi ca au la Hipp un meniu care are doar orez, morcov si pui sau curcan nu mai tin minte exact special pentru asta si poate il accepta , eu i-am dat Ercefuril 3 capsule in 3 zile si a scapat repede , petrecere frumoasa la mare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu am intins-o la mani+pedi , ca numai pt azi am mai gasit loc, va doresc o duminica placuta si racoroasa

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata!

La multi ani printesei Yannisa Milena! Sa fie sanatoasa, fericita si numai impliniri!

Andreea11, multa sanatate lui Cris, sa se refaca repede. Cu mar copt ai incercat? Ca stiu ca se da la regim.Poate ii place.
Distractie placuta la mare!Daca mergeti cu masina, cred ca e bine sa nu ii dai papa pe drum, ca sa nu vomite.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Adimercedes, dar cu mierea care e problema? este un inlocuitor al zaharului. In Ro, nu se recomanda mierea pana la 1 an. La ultima vizita, dr Antoniei mi-a zis ca pot sa ii dau si miere, mai ales ca este recomandata in special in perioada de crestere a copiilor. I-am dat o data in grisul cu lapte si i-am mai dat f putin pe o felie de paine cu unt-dar nu i-a placut.
Si eu sunt impotriva obsisnuirii copilului asa de mic cu dulciurile, cum am vazut ca sunt alti copilasi de varsta Antoniei in parc. Eu nu ii dau Antoniei produse care au adoas de zahar cum ar fi iaurturi cu fructe,danete si danonino si alte budinci.Dar mai primeste biscuiti de prin parc.Eu ii dau unii fara zahar, dar cand vede alti copii mancand, vrea si ea, si daca sunt biscuiti simpli-nu din cei cu creme, o las sa primeasca si ea.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI YANNISA MILENA!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 10 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Yanissa Milena!
Sa cresti mare si sanatoasa!
Maruntzika si pappi,felicitari pt printesa!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Prisi,buna !Am devorat-o!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

printesa Yannisa Milena Sa cresti mare si sanatoasa, iar mami si papa sa fie mandri de tine


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Pfiii, exact acum un an ma internam si eu la CF2 ca sa nasc


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Ah SImona v-ati si intors la Bucuresti...am crezut ca mai stati la BAcau. ACum am citit si vroiam sa-ti zic ca poate veniti si prin Piatra. Dar alta data cand mai veniti va asteptam cu drag.

emma

Mergi la inceput