Mamici norocoase de sept-oct 2008 (126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Hm, cineva vinde o vila in Sudul Frantei, la mica publicitate de pe forum... Hmmm, hmmm...nu zice pretul Oricum pare destul de mare sa iti cresti copiii acolo

Felicic, suna bine conopida ta. Eu am facut chiftelute de dovlecei, am devorat vreo 10, sunt bestiale. Ma apuc maine de conopida.

Eu cu bustiera nu m-as fi descurcat la alaptat dintr-un motiv destul de clar: am avut niste sani uriasi, nu i-ar fi sustinut decat o bustiera din aceea sport, cu suport. Si aia e destul de greu de dat jos. Am folosit sutienele, daca sanii sunt mari, cupa aceea detasabila cu carlig se ascunde f usor sub san, departe de bebe. Daca sanii sunt mai micuti, probabil nu merge asa...dar eu nu stiu cred ca aveam cupa E de la B/C in mod normal.

bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

buna seara,burtici!
am fost si noi la medic pentru stabilirea ul#537;timelor detalii...prin urmare, maine dim la 6 ne internam in spital iar la 6,30 vom intra in sala de operatii pentru marea intalnire.
Am patit si eu ca Boo...nu vreau sa ma gandesc la faptul ca eu sunt cea care va naste maine....recunosc cinstit ca eu nu m-am obisnuit bine inca nici cu gandul ca voi avea un copil.
Mai e putin....cu Doamne Ajuta inainte!!!!!
va pup...voi veni cu vesti probabil cand voi iesi din spital pentru ca nu am nici un nr de tel....avand in vedere ca in odisee am fost aqctiva doar cu cititul nu si cu scrisul :)
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

XOR [majoreat]

Noi suntem aici si ne gandim la tine oricum. Nu conteaza ca nu ai fost foarte activa, conteaza ca esti prietena noastra si ca am petrecut 9 luni impreuna. Daca vrei si ai chef, iti pot lasa numarul meu pe PM. SA stim ca sunteti mari si frumosi si ca ati luat primul 10 din viata



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
36+ Cuculetz Andrei Sebastian


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 3+ SAPTAMANI

AMR 23 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Xor iti pumnii sa treci cu bine si sa ai un bb sanatos si papacios.DD sa va ajute!Iti trimit nr meu pe PM daca vrei sa ne dai vesti.

36+bbelina
AMR 4 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

multumesc pntru "agitate" si daca vrei imi poti trimite pm cu nr de tel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Moni ce ne-am sincronizat!!!

36+bbelina
AMR 4 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Wowww, fetele, ce multe evenimente!!!
Freshanana, simteam eu ca se intampla ceva cu tine,bravo mamico, sa fii sanoatoasa si sa-ti revii repede!!
Vlad, sa fii sanatos si papacios!
Anca, ce bine cand se termina cu bine!

38+LUCAS
AMR 2 saptamani!!!?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

XOR si BOO

Tinem pumnii stransi pt maine, sa fie bbii sanatosi si papaciosi. XOR iti voi trimite si eu nr meu pe PM, daca vrei poti trimite mesj sa ne anunti.

33+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Nu stiu nene cum sunteti voi stiind ca maine va veti tine bebeii in brate. Da eu una am fibrilatii in locul vostru.
Asa de tare ma impresionez la fiecare nastere ca ma apuca plansul si toate cele. Ma gandesc cum o sa fiu la mine

Abia astept povestile si primele poze ale bebeilor.

CLaudinna, tu n-ai venit mama acasa ca abia astept sa-ti vad falcosul



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
36+ Cuculetz Andrei Sebastian


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 3+ SAPTAMANI

AMR 23 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

multumesc frumos pentru nr de telefon...imediat ce ma voi "trezi"voi trimite un sms, sper cu vesti cat mai bune....odiseea noastra a inceput numai cu vesti bune si sunt sigura ca asa va si continua...urez multa sanatate si bebei sanatosi si celorlalte burtici care vor naste in perioada asta in care nu voi avea net sa va citesc
va pup

Mergi la inceput