Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micsunea spune:

Lala20, bine ca tie iti trece, era o depresie mica deci.
Iti doresc sa nu treci pe la clubul astora cu fundu-n sus, dar deloc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

Lala bine ati revenit!

Creata ok..o sa il contactez pe Dani desi treaba cu hainutzele e descrisa si in prezentare: albe, pastel pal,nu imprimeuri etc

Mai fetelor am niste draci ..am vazut cand am fost la gradinitza o paturica de joaca cu margini gonflabile (deci se poate lua usor si in vacante) si Clara a si testat-o, ff multumita a fost. I-am povestit terapeutei si a zis ca ar fi tocmai buna pentru Clara ca ar exersa statul si ridicatul in 4 labe (acum ne chinuim cu perna de alaptat sa exersam). Tot ce stiam e ca paturica vine din aeroport din Menorca.
Si aseara imi pica fisa..am cautat aeroportul pe net..am balaurit pe acolo bunghind la spaniola pana am gasit o lista cu magazinele din aeroport si pe ala de jucarii.
Sa dau pe spate de fericire..ete paturica http://www.imaginarium.es/productos/detalle?referencia=33430

Mai si de aseara am rascolit tot netul ca sa o pot cumpara. Nici o sansa nene...in spatiul vorbitor de limba germana nu o mai au.
Am gasit-o in Franta, in Irlanda, in Italia..numai pe aici nu. Si cum vinerea viitoare plecam spre Buc trebuia sa o comandan astazi sa imi ajunga sigur.

Imi mai ramane o raza de speranta...Ati vazut asa ceva prin Bucuresti? Ca pe net nu am gasit nimic in directia asta.

Pupici si distractie faina la intalnire. Noi avem astazi dupa-amiaza terapie.



Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008)
http://community.webshots.com/user/mangyalosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

Elenutza vroiam sa te intreb cum ii spune la tarcul ala frumos colorat? Ai un nume ceva sau macar firma producatoare?

Danke

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008)
http://community.webshots.com/user/mangyalosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

De pe laptop se pare ca a mers.Deci cateva pozici noi de aici, nu-s dect 7 poze, daca aveti chef sa va uitati.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Angi, bine ca nu e grav ce are pupicu, si de ce zic altii ar trebui sa te doara sau nici macar ca e rau sa te doara si acolo, asa sunt uniic, ca si mie imi zic cate unii: daar ce-i dati sa manace ca e asa de grasa sau altele, dar ce sa fac unui copil pana intr-un an n-ai ce face mai ales ca a avut 4200 gr la nastere dar unii sunt de rahat voi sa fiti sanatosi sa nu mai mancati ou, sa-l inlocuieste cu altele, vezi cartea trimisa de madalina cu diversificarea de pe contul de yahoo,

Ah daca cineva vrea cartea de diversificare trimisa de Madalina28, si care nu poate fi printata nici copiata, v-o dau eu ca sora mea a reusit sa deschida lacatelu si eu am printato si mi se pare super ca si sfaturi etc

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 7 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Zuzulici.... mai am aproximativ 45 de minute si voi fi oficial in concediu...
Neoficial,... sunt din acest moment!

Lala20 !!! bine ai revenit !!!!
Cum a fost la mare ? Fotografii ?

Angi, imi pare rau sa aud de bubitele lui pupi! Incearca cu apa termala de la avene. Mie mi se pare minunata!!!!
I-am dat si lui eleni pentru bubitele mici de la caldura si ii treceau intr-o jumatate de zi !!!!

Gabritza, mi-a scapat mie...?! De ce esti suparata ? S-a intamplat ceva ? Capul sus si descarca-ti oful aici!

Monicaa, super misto pare paturica aceea... Gasesti in bucuresti unele asemanatoare dar nu gonflabile.



Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micsunea spune:

Ramona eu am vazut niste poze cu un razvanel adorabil.Pt min is noi ca eu sunt repetentul grupului
Cum il faci sa stea la aparat????
Tare dragalas

Si imi mai permit o intrebare, si pentru altele ca tine, cine n-are burta, cum ati facut sa vi se duca burta ? daca nu e prea indiscreta intrebarea...

Nea Micsu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

Citat:
De pe laptop se pare ca a mers.Deci cateva pozici noi de aici, nu-s dect 7 poze, daca aveti chef sa va uitati.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI


Ce dulce e Razvanici!! Si ce bine sta el in funduletz.
Face niste mutrisoare tare dragutze.
O incuscreala ceva?! Sa iesim si noi pe piata de matrimoniale ca vad ca de curtat nu ne curteaza nimeni.

Pupici

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008)
http://community.webshots.com/user/mangyalosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Mai fetelor,
stie cineva ceva de ereena???Ce se inatampla cu ea?
Este in concediu??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

monicaa..
uite un site>

http://www.babycomfort.ro/index.php?cmd=product_catalog&id=10138

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput