Mamici norocoase de ianuarie-februarie 2009 (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Roxana_suntem aici de 2 ani jum si am venit aici mai mult la insistentele matusei lui Radu care este de multi ani aici!eu lucram in bucuresti ca si cosmeticiana iar Radu la Ford si l-am intrebat pe Dumnezeu daca este si voia lui sa venim si iata ca a fost,pt ca pana la ora actuala totul este ok!cat nu stim ca in viata nimic nu este sigur!oricum e un loc f frumos,zici ca is intr-un continu concediu,doar vara asta am ratat-o mai mult cu statul in casa ,dar no problem bb sa fie ok!

14+

edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StelaPopescu spune:

se pare ca am scapat de moderare
acum sa vorbim, va urmaresc de la inceputurile inceputurilor, dar nu am avut curaj sa ma inscriu in grupul vostru pana acum, cand sunt sigura ca totul este ok. la 12 saptamani am facut dublu test si ce-mi vad ochi?! risc crescut de sindrom down, am simtit ca-mi fuge pamantul de sub picioare, amiocenteza obligatoriu mi-a spus doctora lucru pe care l-am si facut, si slava domnului a iesit totul bine, de aceea m-am inscris asa tarziu in grupul vostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

ce bine Stela ca totul sa finalizat cu bine!

17S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaAlexa spune:

Deci, clar - nu ma mai duce capul!!!
mai incercam o data ce ne-a invatat roxana ... oricat ne-am chinui tot nu ne iese...
rox mai spune o data cum se face pls...

19+ cu Matei Teodor

miscaretu lu' mama :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

cristi nu a venit???

17S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annasofia spune:

Fetelor,
mie doctora nu imi zice sexul copilului, cica numai in saptamana 18 daca e baiat si 20 daca e fata, o fi de scoala veche?? sau nu stie sa foloseasca aparatul eco?
Sa nu mai zic ca m-a trimis la TT cu ecografiile din saptamanile 7 si 11.
Noroc ca mai am timp si ma uit pe net sau va citesc pe voi.
PUP
ANNA SOFIA
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

am venit

da intre timp a ajuns mama cu bunatati si tare mi-a fost dor de ea

deci, bebe e bine, are putzi clar de tot. doar placenta e cu probleme - e anterioara si inca e jos. asa ca nu am voie sa ma aplec, iau no spa si ginipral? asa ceva. si 2 zile stau acasa.

vezi raluca - daca am vrut cu adevarat, a venit weekendul!!!

20+ cu Traian Carol

the greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

col inchis fara probleme

20+ cu Traian Carol

the greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Iry stiu ca am riscat putin, m-am gandit mult pana sa fac comanda. Alta solutie sa intru in posesia no-spa-ului nu vad, cand imi vin te anunt.Site romanesc nu am gasit, nu stiu vreunul care sa distribuie medicamente si aici.

http://bd.lilypie.com/cmePm4.png
18+ Doamne ai grija de bebelina mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Cris nu poate nimeni sa-ti aduca din ro? Eu am rugat pe cineva sa-mi aduca 2 folii, sa vedem dc reusesc ceva, sper sa nu uite. Mai cunosc pe cineva care e in Ro acum, dar nu stiu cum sa dau de ea, as fi rugat-o sa mai cumpere doua folii si ti le-as fi trimis. Te tin la curent. Oricum, site-ul pare serios, dar...nu stiu...parca am o retinere legata de toate site-urile de genul acesta...nu de asta in mod special.

Poate putem ruga fetele care pleaca in Ro acum sa ne cumpere si noua, medicamentul e ieftin (cam 10 lei- 4 dolari) si se da fara reteta. Lisa, ce zici?

Eu is la spital acum, la voluntariat, dar e destul de lejer deocamdata, pacat ca nu am si mess instalat

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aydan

Mergi la inceput