Colectia de toamna-iarna 2005 (206)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Lavi apropo de intalnire, nu mai zic nimic, eu nu am program stabil, dar voi incerca din rasputeri sa ajung.

Cu numerele, sorry, nu am

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Salutare! Ca de obicei, chiulesc de la treaba in pauza de supt a Anucai . Tocmai ne-au plecat mesterii si am inceput curatenia generala.

La multi ani, Noki! Sa te vedem mereu la fel de vesela si fericita!

Alexandrina, plina de personalitate printesa voastra . Imi amintesc de la Cristi, pana pe la 9 luni reusisem sa-l hranesc "stiintific" si echilibrat, am bagat la brocolli in el cat nu mancasem eu in viata mea, si altele... Apoi... a inceput sa aiba si el preferinte si mofturi

Anda, aveam dileme cu cerealele caci la Cristi am folosit doar fulgi gen milupa 3/7 cereale si cand am simtit nevoia sa le introduc aveam unde, in fructe sau in bibele de seara, pe cand acum...

Pana la urma i-am cumparat domnisoarei cereale cu mar de la Humana, fara lapte, se fac cu apa, mi s-a parut varianta cea mai blanda de inceput a diversificarii. Ii plac la nebunie. Prima zi a fost tare comica cum invata sa pape cu lingurita. A doua zi deja era experta. Azi ar fi a treia .
Dar si mai simpatic e ca odata cu folosirea linguritei a inceput sa-si miste limbuta si sa articuleze tot soiul de cuvintele asa de comice... . Mai nou, toata ziua "vorbeste" scumpa mica. Iar Cristi a trecut si el la limbajul ei, o imita si se converseaza impreuna...
Sunt deliciosi bebelusii astia mici, mor dupa ei. As mai vrea vreo 3 Dar asa, doar in momentele cand sunt bine-dispusi si cu chef de joaca

Am fugit la , de-abia astept sa ne revenim la normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Maria beton Ana, ce progresista e!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

La multi ani, Andra!!!
Sa fii sanatoasa, fericita si iubita si concediu placut in continuare!

Lavi , urata faza cu masina ca va plimba atat voi luni plecati? cu intanlirea sunt de acord, doar sa stabilim cand si unde ne vedem.

Feli , tin pumnii de pe acum cpentru calatoria cu avionul




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Catutza, vineri spre sambata noaptea plecam.
Nu ne plimba aia, doar nu-si fac treaba. Iar daca ii intrebi incearca sa te duca cu zaharelul si isi paseaza pisica de la unul la altul. Fara telefoane zilnice, vizite pe la ei si controlati strict nu misca nimic.

Ne-au mintit ca au depus ieri actele la politie. Azi au recunoscut ca ieri de fapt au platit taxele la banca si azi urmeaza sa depuna actele la politie.

Cu cartea verde alta poveste, le-a cerut-o Virgil, cica sa va dau un xerox. Poftiiim?

Aviz cine isi mai ia prin Unicredit, sa nu sperati ca intr-o luna si ceva de la achizitie sa iesiti cu masina din tara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Lavi, chiar urata faza cu masina. Ceva sanse sa plecati cu ea in concediu mai sunt?

Noi avem vreo 3 sapt de concediu la inceputul lui septembie. Daca are cineva chef de o intalnire in zona Buzaului de care povesteati sau pe la Bran-Moeciu sau pe la Praid-Sovata, ne mobilizam si ne bucuram sa ne vedem . Mai departe de atat nu cred ca putem pleca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

intru si eu pe fuga sa urez la multi ani!!!!!!!!!!!!!! cuscrei iubite.

am o zi tare plina de emotii azi, au nascut 2 prietene, amandoua baietei, abia astept sa vad ganganiile mici!

eu m-as inscrie cu placere la intalnire, cu sau fara copii, cum se hotaraste, numai sa pot ajunge!

va pup, fete dragi!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

De fapt situatia e mult mai naspa. Loganul e la Alba. Efectiv nu avem cu ce sa plecam.

A sunat Virgil iar la unicredit, au zis ca nu au dus actele la politie pt ca nu are cine sa se duca. I-am zis sa se duca peste ei, sa vorbesca cu un director, orice. E o explicatie inadmisibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Dai o caruta de bani comisioane la un rahat de firma si uite ce fac. Si cica astia sunt cei mai ca lumea de pe piata leasingului auto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

lavi,asta e peste tot, si la porsche m-au intarziat cu cartea de nu aveam cu ce sa umblu si cica am si pile. dar m-am burzuluit nitel. voi nici nu instati, pai pana acum dc nu te-ai dus peste ei dk stiai ca te arde sa pleci in grecia?
in fine, am o prietena la unicredit, da-mi un telefon, practic ce mai trebuie sa faci?
maine se mai poate? politia lucreaza repede la inmatriculari, dk dk se depun actele maine sa zic, vineri, abia luni iei numerele. dk se depun dimineata, ar fi ceva sanse pt dupa-amiaza de vineri sa le ai. zi-mi in ce stadiu esti sau da-mi tel. de fapt am sunat- o deja pe prietena mea, s-a pus in miscare sa gaseasca pe cineva la logistica
dar nu-mi e clar ce sa-i cer. au plecat deja actele?



mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput