Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (90)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Emma felicitari pt botez, si abia astept sa vad pozici.
Gatta pfui ce usurare.Ce bine ca ati reusit sa scapati pe calea usoara si nu a trebuit sa o opereze pe micutza.Las' ca de-acu va fi bine si nici nu v-a sti ce s-a intamplat. sa isi revina repede.

La multe lunite clopoteilor care si-au serbat ziua zilele trecute.Si la multe lunite celor de azi: Eric Adrian(Galaxy),Sonia Andreea (Rlc Sandor)sa cresteti mari si frumosi!!!


Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

Mai fetelor, ati vazut poza asta pe de prima pagina? E absolut mortala!!!
http://forum.desprecopii.com/forum/photo_gallery.asp?action=displayimage&photo=7789&loc=/userphoto/gina%5Fbutnaru/IMG3453%2EJPG

Ramona buna ideea. Si noi mai facem asa, e drept ca pana acum nu am incercat toata ziua, ne-am rezumat la seri in oras.

Si ca bine zicea Ramona..mortale pozele cu Pupi de Angi si prietenul lui dl Inginer Serbanel..m-am uitat si eu aseara la ele.

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008)
http://community.webshots.com/user/mangyalosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Monica, Ramo, LauraI

Problema e ca dr mi-a zis -am vorbit la tel - in prima faza se recomanda intravenos si apoi, pe gura.

Oricum, mi-e groaza.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

De ce?De ce sa bage in ea atatea magarii daca nu e nevoie?
La al meu desi a avut mult mai mare inefctia i-a trecut cu un simplu augmentin, Adelei de ce nu i-ar trece mai ales ca ea are mult mai mica.Ma rog, doctorul stie mai bine, se zice.Da la faza asta nu-l inteleg.Poate iti explica si ma lamuresti si pe mine.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Cine imi raspunde repede?Puneti varza in pieru de legume?

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Monica, Ramo, LauraI

Problema e ca dr mi-a zis -am vorbit la tel - in prima faza se recomanda intravenos si apoi, pe gura.

Oricum, mi-e groaza.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

De ce?De ce sa bage in ea atatea magarii daca nu e nevoie?
La al meu desi a avut mult mai mare inefctia i-a trecut cu un simplu augmentin, Adelei de ce nu i-ar trece mai ales ca ea are mult mai mica.Ma rog, doctorul stie mai bine, se zice.Da la faza asta nu-l inteleg.Poate iti explica si ma lamuresti si pe mine.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008

POZICI CU RAZVANICI


Cica intravenos si-ar face mai reped efectul; eu, o sa le zic (ca ma vad si cu uroloaga maine) poate exista ceva oral; acum, nici nu stiu cum e mai bine.

Mai ales ca infectia cu ecoli e tare pacatoasa si rezistenta la tratament.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ramona, eu nu i-am pus niciodata si ma gandesc ca nu-i buna, deocamdata, ptc e greu de digerat si baloneaza. Nici noi nu aveam voie mai la inceputul alaptatului. Parerea mea


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Neata la ora asta, ca nu mai pot fetelor, la serviciu zici ca sunt nebuni toti, abea astept sa vina din concediu sefa mea sa nu mai am atatea pe cap ca mi s-a rezbelit (scuzati vocabularul dar nu mai rezist), fata mea face caca intr-una, sambata sa cacalit de vreo 10 ori, or fi dintii o fi caldura nu stiu dar sper sa-i traca, din cauza stresului si prostilor ma cert cu sotu aiurea, azi am tras o cearta zdravana in masina in drum spre serviciu, noroc ca s-a mers bara la bara ca fusese un accident, simt ca nu mai rezist ca cedez nervos, si e mai rau ca in sarcina imi vine sa plang din orice sper sa treaca perioada asta mai repede ca sunt satula de toti prostii si nu mai vreau sa ajut pe nimeni in viata mea ca toti se caca pe tine dupa ce-si vad treaba facuta. In fine sa nu va stresez cu ale mele.

Din cater am apucat sa vad si eu:
La multi ani sarbatoritilor

Gatta, ma bucur enorm pentru puiul tau, acum sa ai grija sa vezi de chestii naturiste

Am vazut poze de
miri (super cand te vad cu iei in brate imi vine sa mai fac unu rapid)
vacanta de cretuline (uau exact ce0-mi place si mie sa hoinaresc asa sa nu stau locului, super bebic)
Angi si Doc, super baieti aveti de pe acum impart iei tot ce au , Ah si a mea e disperata dupa cablurichiar si dupa ala de la dus
si baiat dragals de Venere.

jelimoni, super familie sunteti toti niste dragalasi



Daca am omis pe cineva cu naoutati sa ma scuzati dar neuronu meu a plecat in concediu de mult sau cred eu ca s-a saturat si ala si si-a facut geanta si a plecat

ginnette sanatate la puisor.

ramona, nu varza ca nu e buna pana la o varsta asa am citit, vezi pe mailul comun e o carte super trimisa de madalina la diversificare si acolo ai un tabel cu alimente si varsat la care se dau






Louiza de Yasmin - Elena 09/01/2008, adica 7 luni +

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui zeririlouiza


ginnette sanatate la puisor.


Louiza de Yasmin - Elena 09/01/2008, adica 7 luni +

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara





pentru grija si ca sa treaca si pasa nasoala prin care treci; ia, gandeste-te ca mergi acasa si tragi o giugiuleala cu bubulina Yasmine; sa vezi ca treci mai usor peste!

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=68f68198b8176f86223735&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Ginnette mersi mult.

Spuneti-mi si mie cum faceti sa raspundeti cu aceea fereastra ca eu nu stiu o fi replay?

Si poate vreti si voi sa semnati o petitie care am gasit-o si eu sa ajutam parintii care nu pot face copii si au nevoie de inseminare in vitro,
http://www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html

Louiza de Yasmin - Elena 09/01/2008, adica 7 luni +

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Scuze eu am labartat pagina

Louiza de Yasmin - Elena 09/01/2008, adica 7 luni +

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara


Mergi la inceput