Mamici de pepenasi de iulie-august 2008(126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mobriq spune:

Am aprins o lumanare pt sufletul nevinovat al lui Darius ... Cami si Cristi, multa multa tarie sufleteasca.

Monica 40+ si Eduard (05.04.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Cami, Cristi nu am cuvinte. Dumnezeu sa-l aiba in paza pe bebe Darius si sa aiba multa grija si de voi.


Vicky si Maya (27.06.2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_1976 spune:

www.gratefulness.org/candles/message.cfm?l=eng&cid=6555758" target="_blank"> ca micutul Darius se odihneasca printre ingerasi, acolo unde nu mai exista boala si durere !

pentru Camy si Cristi sa aiba multa putere si sa fie impreuna in cea mai grea incercare data unor parinti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

offff, sunt inmarmurita... reveneam si eu la odisee dupa o scuta pauza, voiam sa scriu la toata lumea, eram plina de avant si cand vad mesajele...
Nimic in lumea asta nu va putea inlatura vreodata durerea din sufletul lui Camy si a lui Cristi, astfel de nenorociri te marcheaza pe viata... Ma rog la DD ca sa aibe putere sa mearga mai departe, sa ramana unul langa altul, si sa treaca impreuna prin acest cosmar... D-zeu sa-l odihneasca in pace pe ingerasul Darius...

Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Ce veste cumplita! Credeam cu tarie ca Darius se va face bine; Camy, cuvintele sunt de prisos, suntem cu toate alaturi de tine. Dumnezeu sa-l aiba in paza sa pe Darius!

Didi de Aida Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Imi curg siroaie de lacrimi pe obraz.....Cami draga te rog sa fi tare si sa te intareasca Dumnezeu....
Ai grija de tine.

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

am citit vestea ingrozitoare de aseara,dar am fost atat de socata,ca n am stiut ce sa spun...imi veneau in minte numai cuvintele pline de speranta ale cameliei,inainte sa nasca...cat de mult astepta sa si cunoasca puilul si sa l stranga la piept...si acum?
sa va dea dumnezeu tarie sufleteasca sa puteti depasi momentele astea tragice si sa ramaneti alaturi!

bebe darius,odihneste te in pace!doamne doamne mai are un sufletel nevinovat langa el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

nu am cuvinte....
de aseara am citit vestea cea rea dar nu am avut curaj sa scriu....
eu am sperat pana in ultima clipa ca bebe Darius se va face bine si operatia va reusi.

Nici nu stiu ce sa spun, nimic nu-i poate alina pe dragii parinti.
Dumnezeu este mare si el le randuieste pe toate asa cum stie el mai bine....
Poate in curand va aduce in viata lui Camy si a sotului ei alt sufletel in burtica.
Camy, fi tare, Dumnezeu stie cel mai bine de ce, noi suntem atat de mici si neinsemnati... Sa va aiba in paza pe amndoi, iar pe ingeras sa-l tina acolo unde ii este bine si lipsit de orice durere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Pe 16 m-am gandit obsesiv la Camy dar ceva ma tinea cand puneam mana pe telefon...

Bebe Darius Andrei, Dumnezeu sa aiba grija de sufletelul tau pur si sa-ti dea linistea si pacea de care ai nevoie! Odihneste-te, pui mic si nevinovat!

Cami, Cristi...si eu si Dragos suntem cu tot sufletul langa voi. Nu stim ce sa va spunem...Dumnezeu va sti cum sa va aline sufletele! Suntem aici pentru orice...toti..toate fetele de la odisee.

Ma scuzati ca am intrerupt tacerea dar am venit acasa si trebuia sa spun ceva...chiar daca totul e desart acum...

------------------------------------------------------------------------

SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

S-a incheiat o zi plina de durere si tacere dedicata ingerasului Darius Andrei.

Tecky - mamica fericita de ANA-RALUCA

Mergi la inceput