Puiuti de randunici 2008!! (80)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cuscra ce faci?
vad ca te-ai plimbarit, felicitari, facem progrese!!!
pregatesc poze de ieri cu Mufa sugator la bob de strugure, inotacios in piscina si diversificat:))

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

nu am citit nimic din urma, am vrut sa va salut intai

saptamana mea a fost nebuna, a trecut, vine alta

am fost si la dc de fam, controlul de 4 luni, si avem asa
7140 gr de la 3280
67 cm de la 51
asa ca ma declar foarte multumita de voinicelul meu. nici prea-prea nici foarte-foarte

oare ce-o fi facand roxana, cum e acasa, si blankar...

ma duc sa citesc din urma, poate aflu

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

luna 3
http://community.webshots.com/album/564132101gIxreH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

ziua buna stol...am cafea...am cookies...am voie buna...

cu inceputul....La Multe Lunisoare puiutilor nascuti intr-o zi de 17!!! Iedutzului de varuna, Petru de Midasnu, Sasha delfinasul, Vladutz Mos martin, Honey Albinutza,si Alexandra moldoveanca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

simo, nu stiu de ce nu se deschide linkul ala...uite www.google.com/search?hl=en&rls=com.microsoft:en-au&pwst=1&q=photo sling collarbone fracture&start=0&sa=N" target="_blank">aici pagina de google de unde am luat linkul...da click pe al 9-lea articol...e un pdf.
si mai uita-te si aici la pagina 231.
sincer iti spun ca mentinerea imobilizata a unei fracturi de clavicula e un lucru foarte simplu, acel "sling" de care iti spuneam se poate foarte usor confectiona dintr-un batic impaturit triunghiular pe care sa se sprijine bratul si sa fie legat dupa gat...rolul lui e de a lua din greutatea bratului ce trage clavicula in jos. daca nu te descurci imi fac eu o poza cu ceva improvizat si iti trimit. hai capul sus...ca e musai sa mergi la recreere.

luny, felicitari pentru inceperea diversificarii...de abia astept sa te vad la piure de legume cum speli de zor urmele dejunului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

vio, nasol cu mastita...crezi ca pentru ca ai inceput diversificarea nu s-a golit sanul? sau a fost doar o pura coincidenta?

miha, felicitari pentru flacau in grafic...lasa ca or veni ele si saptamani mai bune...

mimo, bine ca ai nimerit drumul spre casa plina cu bunatati "bio". si bravos pentru Vlad cel kkcios...nu dai si la noi reteta?? ca de vineri dimineata nu am vazut kk in scutec...ni s-arata vremuri constipoase...ca sa nu zic ce partzuri face...ca i s-au bulbucat ochii la husband cand i-a tras unul in fata.

sivo, frumos ambalajul...curand va pozez si de-ale mele...ca sa vedeti cum se culturalizeaza australienii...sunt scrise chestii de genul ala cu ... stiati ca...oricum sunt bune de lectura pe buda...ma scutesc sa imi mai iau reviste cu mine...

PS. am vazut ca sunt si eu instelata dublu...dau de baut in cinstea evenimentului...si mai dau de baut si pentru ca a tras la peron soldatul sovietic ceea ce inseamna ca nu sunt dupa ce am ratat o pilula naiba stie cand...e cam ranit soldatul asta si cam anemic...dar am auzit ca dupa nascare vine armata rosie puternic...asa ca ma astept ca in urmatorul tren sa vina fortzosii...

si gata...ma duc la curutzul lui Patrick sa fac galerie HAIDE KK!!!! TANTANTATA HAIDE KK!!!! TANTANTATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

aventuri de 5 luni

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

balaceala:
http://s149.photobucket.com/albums/s72/leelloo_photos/?action=view¤t=DSCF0819.flv
pap cereale frumos:
http://s149.photobucket.com/albums/s72/leelloo_photos/?action=view¤t=DSCF0863.flv
in cadita mea:
http://s149.photobucket.com/albums/s72/leelloo_photos/?action=view¤t=DSCF0865.flv

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mussara2000 spune:

Salut tuturor.
In primul rand multumim pentru urarile de, la multi ani pentru Iulian, Si La multi ani zicem si noi pentru sarbatoritii de ieri 16 si cei de azi, 17, si tuturor bebelusilor, sa fiti sanatosi si Dumnezeu sa va aiba in paza lui si multe lunisore si anisori deacum in colo.
Noi n-am mai intrat pe net demult, avand putine probleme pe capul nostru, dar timpul le rezolva pe toate.
Multi pupici si numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Amira- Daaa... cu placere!
geko-
sovi- unde-ai gasit asa ambalaj?
Simo27-
luny- felicitari pt. papat cerealele!
mimonix- Spor la fiert gaina! caci va dura ceva
Lui Vladut ii va placea supita de gaina eco.Ce-ai mai mus mama pe langa avocado ca dau fuga la billa sa-i iau lui Vlad al meusi nu de alta dar vreau sa contribui si eu la profitul firmei de chilotei
se poa...?
Violeta H- ai grija de tzatze!
mihatp- bravo voinicelului de Luca!
Un calduros la multi ani tuturor celor nascuti intr-o zi de 17!


Mihaela, mamica Andreei (5.09.1994)si a lui Vlad Constantin (29.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Va pupam ,noi mergem prin Eforie la plimbare,pe plaja

Mihaela, mamica Andreei (5.09.1994)si a lui Vlad Constantin (29.02.2008)

Mergi la inceput