1500 ron + 500 ron

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Alexadra eu ma ofer..chiar daca nu-s divortata, am trecut "milimetric" pe langa un divort anul acesta. Asa ca te inteleg perfect. Astept un semn de la tine. Pupici

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Alexadra,si eu ma ofer,dar nu sunt divortata...ma primesti asa?
Si eu duc lipsa de prietene,din grupul nostru,eu sunt singura care are un copil,si bineinteles ca nu mai pot merge cu ele prin cluburi,discoteci,la cafele,la cumparaturi,etc...asa ca m-au cam exclus din club.
Daca vrei ne putem intalni cu copiii intr-un parc,la o inghetata...am uitat sa-ti spun ca baietelul meu are 1 an si 8 luni,deci diferenta de varsta nu e foarte mare.

Pupici si astept un semn de la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexadra spune:

Va multumesc mult si va rog sa ma iertati ca nu am mai scris aici dar... n-am scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ALEXANDRA - Daca vrei o prietena in plus iti stau la dispozitie!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Cred ca pana acum ai divortat deja ? Cum ai rezolvat partajul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia_m spune:

Daca vrei pot fi si eu prietena cu tine (desi nu sunt divortata, nici casatorita si nici nu am inca copii).
Ai scris intr-un post ca tu castigi un sfert din cat trebuie sa platesti la banci. Cum s-a rezolvat problema asta?
Sper ca esti ok!

Emilia M


Copii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Luna asta , pe 21 octombrie , voi avea prima infatisare de divort la care va fi prezent avocatul in locul meu .Voi deveni cea mai fericita persoana cand totul se va incheia si nu ma leaga de fostul sot decat regrete ca nu m-am trezit mai devreme si datorii banesti la doua prietene foarte bune ,datorii pe care inca nu sunt in stare sa le platesc .Nu credeam ca dupa o relatie de 6 ani sa ma casatoresc cu el iar dupa numai un an jumate sa divortez dar....mai bine mai tarziu decat niciodata !Sunt departe fizic dar , daca te consoleaza cu ceva ,imi ofer prietenia sincer ! Multa bafta in ceea ce iti doresti sa faci de acum incolo !
Ce ne leaga?Setea de viata , cresterea unui copil si curajul de a o lua de la capat !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

PS .La cheltuieli legate de divort a trebuit sa pun pana si transportul dobitocului ca altfel nu se obosea sa-si miste posteriorul !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Buna tuturor. Eu ma "incadrez la cerintele postului de prietena", povestea mea este in albumul parintilor singuri (II), pag 5-6. So, cand ne vedem la inghetata? Eu mananc inghetata chiar si iarna

Veronica-Elena 12 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexadra spune:

fetelor.... BINE V-AM REGASIT. va vine sa credeti ca dupa un an si mai bine am reusit sa divortez ? surprizele insa, se tin lant.... avocata mea, scumpa si draga care si-a luat 1500 ron de la un amarat de om cu datorii si un copil de crescut a spus ca nu ma mai reprezinta la partaj, ca divortul a durat prea mult si nu i-am dat destui bani... a trimis tot felul de pusi sa ma reprezinte, ei spuneau "nu stiu despre ce e vb in proces eu nu sunt avocatul principat" judecatoarea spunea "se amana" si uite asa timp si banii aruncati pe geam... am sa o reclam pe avocata ca nu este posibil asa ceva, si-a batut joc de mine. acum... astept raspuns de la o alta casa de avocati celebrii :D sa vedem ce fac cu partajul......

Mergi la inceput