Mamici norocoase de sept-oct 2008 (119)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Bine ai venti Florin - Razvan!!!! si tie mamico felicitari. Un "micut", sanatos si norocos sa fie.

kid foarte frumoase camerele fetelor. Si imi place tare mult si mobila. Eu va admir ca rezistati la mansarda. La noi, desi nu e chiar insuportabil de cald, la mansarda curge apa pe mine pe vremea asta, noroc ca nu am treaba pe acolo doar ce ma mai duc sa il aduc pe Alexei cand urca sa alerge.

Eva foarte dragut si la voi. Imi place ca e o camera umbroasa iti da senzatia de racoare dar si de placut in acelasi timp.

Pentru cine intreba eu voi folosi produse Sanosan si Bubchen.

Vreau si eu o parere de la voi: cand sa ma epilez? Pe bune nu fac misto dar avand in vedere ca voi naste cel tarziu in saptamana 1-4 septembrie si ca saptamana viitoare merg la un ultim control le-as imbina si m-as epila inainte de control. Iar inainte de operatie as face ultimile retusuri. Cum vi se pare? Nu de alta dar am un pitic care tropaie si zice ca nu cumva sa nasc mai devreme si sa fiu neepilata. Nu ca as fi ca o maimuta acum dar asa orice fir care nu e pe cap e de prisos la mine.

Miruna 36+ si Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Am vazut vestea, ce bebe mare a adus Claudinna
Felicitari mamico si Bun Venit Forin Razvan[size=6][/size=6]

34s Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Muuh



Vreau si eu o parere de la voi: cand sa ma epilez? Pe bune nu fac misto dar avand in vedere ca voi naste cel tarziu in saptamana 1-4 septembrie si ca saptamana viitoare merg la un ultim control le-as imbina si m-as epila inainte de control. Iar inainte de operatie as face ultimile retusuri. Cum vi se pare? Nu de alta dar am un pitic care tropaie si zice ca nu cumva sa nasc mai devreme si sa fiu neepilata. Nu ca as fi ca o maimuta acum dar asa orice fir care nu e pe cap e de prisos la mine.

Miruna 36+ si Alexei (13.07.2006)



MI se pare o idee buna

32+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Muuh si eu am facut cam la fel: marti am fost la control la doctor, luni m-am epilat peste tot si inainte de ceza voi face ultimele retusuri... si eu am obsesia sa nu ma prinda paroasa si altfel nu am stiut cum sa le combin, mi s-a parut cel mai ok.

_
Our future determines our past
Fasolica de S37+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Muuh, si eu zic ca saptamina viitoare e super OK pt epilat.

{eu ma fac cu lama, am avut niste pb la cosmetica acum multi ani, m-am iritat rau de tot, asa ca de atunci ma fac cu lama cam din 4 in 4 zile. m-am obisnuit. iar pielea e super fina. oricum, am noroc ca nu am mult par.}

36+
minunea
Piolica_Enceinte
---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

fresh sarumana de intrebare, ti-am trimis un PM
ange si eu am cumparat tot de la nivea cosmeticele, daca nu sunt bune o sa incerc sanosan

29+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

ange felicitari ptr schimbarea semnaturii
Cam asa ma voi epila si eu,in saptamana cand merg la control si apoi retusuri.

35+bbelina
AMR 5 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Andy

Dr de familie s-a speriat azi de mine, a zis ca am doi in burta

Iar ca si veste proasta de aseara nu avem apa calda , asa ca ma pun pe incalzit apa

32+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Claudinna felicitari pentru "micut" Sa fie cuminte, mancacios si norocos! Tie refacere rapida si te asteptam cu povestea nasterii!

31+ cu David Gabriel si mamica de Dragos Mihai(26.09.2006)
Povestea iubirii noastre mici

Burtica bebe 2

Poze camera copii
AMR 9 saptamani !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

am si eu o intrebare...la cate saptamani se face streptococul B?

29+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput