Puiuti de randunici 2008!! (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

din ciclulsa radem cu/de Sebastian!
Va doresc o noapte minunata!
PS: si mai urati-mi spor la invatat, poate se prinde!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Ah, n-am avut eu azi un kalasnikov...

revin

sovi, mami de sasha (de la Alexandru) 17 Apr 08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Moamaaa,tuchi,ce haios e Sebul...mai are putin si se ridica in picioare!!
SPOR LA INVATAT!!!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Sunt asa obosita ca nici sa compun un mesaj nu pot gandi. de cateva nopti Sasha s-a transformat in ceas elvetian. Se trezeste la 1, 3, 5, 7. Din care uneori de la 5 la 7 e o tzatzaiala continua.
Kalasnilovu il vreau pentru: vecinul de la 1 care da drumul la niste basi de se cutremura blocul, pentr "fiare vechi cumparam" -cam de 2-3 x/zi, pentru "peeepeni avem peeeepeni" - cam de 6x/zi, pentru baietii care de 2 luni alterneaza asfaltatul cu picamerul -cred ca experimenteaza pe noi tehnica non-atasamentului, pentru nenea cu bormasina si pentru nenea care azi a batut covoare 2 ore, pentru panaramele care se plimba cu scuterele printre blocuri si pentru t*g*nii care au masina parcata jos si dau drumul la manele.
Si eu care ma mandream ca stau in bloc cu 4 etaje pitit intre alei inguste.

No. parca e mai bine acum
Ariel, vezi ca e luna plina, sper ca esti bine pe unde esti, pe la mine pe-aici i-a luat batza pe toti.

Multumesc fetelor care ne-au admirat pozicile. Cea alb-negru e facuta de un prieten in dulshili stil clasic, dar cu ceva imaginatie de-a lui, punand substantele pe hartie cu pensula

Vorbiti de metode de kk, azi sash s-a frichinit pana la 14 ca il durea burta, apoi l-am pus in jumper (v-am zis ca al meu are rol de laxativ), a tras un kk si s-a mai linistit.

Cris, imi pare rau ca n-am vazut postarea ta, noi am fost in carol de la 20.30 - 21.30. In ultimul timp iesim aproape zilnic acolo, dar niciodata nu stiu sigur daca/cand iesim. de obicei ma suna omu si imi porunceste sa ne pregatim urgent ca iesim .

Vecina, imi pare rau ca ai pui frichinit si tu. Sper sa treceti cat mai repede de faza asta.

Tuchi, vad ca si Seb vrea sa o ia repede la sanatoasa!

Am fugit, ca ma cheama al meu sa iau copilul de la cada si sa il bibilesc pt culcare




sovi, mami de sasha (de la Alexandru) 17 Apr 08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Sovi,bine ca te-ai descarcat..si bine ca la noi nu se intampla chiar asa multe rele..numa picamer mai se intampla sa aud..si ff rar manele..si cateodata lucrari pe strada..
Am vazut si eu un sasha dulce,tzatzar mare..
fata obosita

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Hihihi..buhuhuiesc singura azi?
Am vazut ca si voi ati fost azi molesite de caldura sau mai rau, chinuite de picamere, manele, bormasini si covoare
Eu AM CALCAT azi 3 ore la pranz, am gatit, am facut cumparaturi si plimbat copilul.Bubu, mai trebuia sa fac sa fac mama ceva ? Tacpac din degete si ma doare cocoasa de atata treaba Macar am terminat! Si acum mananc inghetata CU ZAHAR!Pentru ca merit!
Maine dimineata vine medicul la vaccin (mai devreme cu doua zile n-o fi foc, pleaca omu' in concediu!)Mai e cineva treaz? Helauuuuuuuuuu! Bag orchestra?

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Buhuhuhu...yo sunt p-aci,dar nu voi mai fi...ca imi cad ochii si pare-mi-se

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

haha...s-a sters finalul...
pare-mi-se ca Teo e frichi..acum doarme cu picioarele in sus pe patutz..probabil de cald ce e...

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Sara buna,
sunt si eu pe aici, dar nu am noutati.

Stela noi ne-am dus la Circ, dar pe la 8, si inca era foarte cald. Abia pe langa lac ce se mai putea respira.

Mi-am luat un pahar de Martini, si ma duc sa mai citesc despre diversificare.

Noapte buna randunici!




Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Asa Mimo,ca,buhai singura!!


Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput