Puiuti de randunici 2008!! (79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

MAh, nu mai vorbiti de rau berbeacele! Ca sunt fete destepte!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

na, ca si tu ai PM

Citat:
citat din mesajul lui underqueen

yeeee, capitol nou!

liana, ai PM


-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare



Irina, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Randunici, intru o fuga sa va intreb daca veniti vreuna in Carol, noi plecam pe la 7. Pupici.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

nico ! normal ca sunt destepte berbecutele! foooaaarte destepte,ca si leii ! ce eu nu vad la copilu meu? doar comentam ca sunt cu personalitate

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

MAh, nu mai vorbiti de rau berbeacele! Ca sunt fete destepte!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)



Irina, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

la randunici si puiutii lor cei mici!!! ne imbracam si iesim la promenada ! ma intorc pe crenguta diseara, dupa baita, papica, adormit bebe mic si bebe-tatic ....!!!!!

Irina, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Baaai, da' ce cald e afara... Am scos nasul un pic pe geam si te topesti.
Noi mai stam pana sa plecam afara, ca e prea prea




Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Noua joaca a Sanzianei: isi scoate suzeta din gura cu manuta si mi-o intinde razand. Eu i-o pun la loc, ea iar si-o scoate si mi-o da. Si se amuza copios!




Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Salutare!

Acum 2 ore am ajuns si noi acasica de la Sinaia. M-a luat randunoiul val-vartej marti dimi intr-acolo, ca nici n-am avut timp sa ma dezmetisesc si sa iau cu mine tot ce trebuia.Dar ne-am descurcat si cu bagaj mai mic.Am mai fi stat noi acolo pe canicula asta, dar sambata mergem la un botez si maine am programare la salon pt manichiura, pedi..etc..

Am vizitat Manastirea, Pelesul si Pelisorul(le vazusem cand eram mai mica) si am urcat la cota 2000. Bineinteles ca a participat si Antonia la toate cele si s-a purtat exemplar,in afara de o repriza de plans aseara de vreo juma de ora(din motiv de deochi ca nu i-am facut zbenghi) de-am zis ca ma innec in lacrimi de mila ei.

Merg sa citesc din urma, sper ca ati fost cuminti

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Poze de la mare

Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Multumim,liana. Dar e cam ca in cantecul ala lui elvis:"You look like an angel /You're the devil in disguise ",dar desteapta (vorba Nicoletei).Si las ca-i mai bine asa,decat prea cuminti.
kya,nici noi nu am plecat,dar ii e lene randunoiului,dar si mie sa merem pana la circ.Asa ca voi iesi la primarie cu ea,dar mai stau un pic.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Dragi mamici, poate stiti ca noi am initiat pe forumul aspirantelor o campanie pt sprijinul reproducerii asistate si in prezent suntem la faza de strangere semnaturi prin petitia on line Sustinere pentru reglementarea legala a reproducerii umane asistate medical si introducerea procedurilor inseminare artificiala si fertilizare in vitro in programele nationale de sanatate.
Fac un apel la voi sa ne ajutati, semnand petitia si inaintand link-ul catre ea mai departe in lista voastra de mess, pe mail, etc.
Acesta este link-ul: http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Va multumim anticipat!


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput