Gravidutze si Mamici de Cluj-87

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

IOana ,Geany e bine ,doar sapt viitoare se poate intalni cu noi

la piscina o sa mai merg Luni ,sper sa mergem cat mai multe

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

tu fetelor stiti unde as putea sa mi repar aparatul foto ???(Canon)

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Alex, este o firma care repara aparate foto inainte de a ajunge in statia Campului, dupa fabrica de bere, cum vii din centru, pe dreapta.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Va multumim mult de urari!

La multi ani tuturor celor care poarta numele Maria (si derivate)!

Noi suntem bine, crestem!

Va pupam dulce!

Oana-Alina si Maria-Teodora (30.10.2007)

comoara din viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ADRIANA draga mersi tare mult ,o sa merg luni sa vad ce se poate face

ce calduraaaaaaaaaa ,am 27 de grade in casa ,cica i cea mai calduroasa zi din an

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Alex, merci de raspuns. am mai citit si eu si cica e normal sa scoata masa de la 10.
legat de aparat, acolo unde ti-a zis Adriana stiu si eu. la Zeno Reinhart. e un nenea batrin care stie meserie multa. sper sa-ti rezolve si tie problema.

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Ei, ce gol e pe aici. Am gasit poze si informtii despre wrap-uri(acele esarfe lungi in care se pot pune bebelusii, in mai multe pozitii). Si mi-e ciuda ca nu am stiut mai demult de ele, as fi fost mare amatoare.Din cate am citit, in Romania nu se gasesc de cumparat asa ca e mai usor sa ti-l faci singura. Ma gandeam ca mi-ar fi util sa am unul, pt la iarna, o mai car pe Alexia cu mine, fara carucior. Oare unde gasesc de cumparat bucati de material din bumbac. Mi-ar trebui una lunga de vreo 4 metri. Imi recomandati vreun magazin?

POZE CU WRAP-URI SI TEHNICI DE PURTAT



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

buna seara la toata lumea..n-am mai reusit sa intru de alaltaieri ca ma fost tare prinsa cu de toate..

vineri noi ma fost la pisnica..cu toate ca ma zis ca nu mia mergem ca ma fost de 3 ori sapt asta..dar daca tot avem oferta aia profitam..am zis ca in principiu mia mergem luni si miercuri.sper si eu sa fie mai multe doritoare.sarei si mie ne place tare mult apa..cu toate ca dupa o ora ea se cam satura,s-ar juca pe langa...sper cu timpul sa se obisnuiasca mai mult daca o tot duc.

adriana..super tare chestia aia..n-am mai vazut si auizt de asa ceva..nu tsiu unde ai putea..sa nu ma injuri,dra n-am apucta sa fac chestionarul..sper sa pot maine seara,e tarziu?

pe sara de 3 seri ma culcat-o fara titi si de azi dim am lasat-o la taica-meo,imi lipsete tare mult deja.azi toata ziua am profitta si mi-am facut curatenie generala,acum amai pierd vremea putin pe-aici si pe urma ma pregatesc sa merg cu o prietena sau mai multe in oras la o pizza..n-am mai fost...de nu tsiu cand,m-as fi dus chiar intr-un club..dar cu cine?

sper sa fie sara bine.azi au culcat-o destul de greu.tot mama mama zicea si plangea de t-i se rupea sufletul,am auzit-o si eu la tel..si inainte de a o pune la somnic,a zis ca ma cauta intr-o veselie prin toata casa.saracuta,sper sa treaca odata si sa fie bine,ca doar si alti copii au trecut prin asa ceva.



ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

tu fetelor care lucrati la banca..sunt cam disperata.stiti ca atunci cand iti faci cont primesti,cel putin de la banca transilvania,un talonas cu numele si contul tau.cred ca le-am pierdut aseara.unul era pe numele meu iar celalat pe la sarei,ea are numele lui taica-so de familie.numai eu sunt imputernicita.oare poate cineva sa ridice ceva bani din ele?mie intotdeauna cand merg imi cere buletin..

imediat vin cu sara in parc...as fi coborat dar numai de pe geam pot s-o vad.m-am gandit ca numai rau ii fac daca merg si ma vede.poate nu se mai deslipeste de mine.nici maine nu tsiu cum sa fac,m-as fi dus cu ea la tara,dar nu cred sa fie o idee buna ca pe urma vreau s-o las iarasi la taica-meo pana luni...oare ce sa fac?

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Ioana, e ok, poti sa mi-l trimiti si maine.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput