Gravidutze si Mamici de Cluj-87

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

adab..scuze...numai acuma am citi mesajul pe care m-i l-ai trimis tu azi dim,eu de obicei intru numai azi dim..sorry...mai vi si maine pe la ora asta..adica 11 -11 jum?

ancab haide si tu maine de la 11-11 jum..vad ca si tie iti convine ora asta...ce zici?si maine o sa intru sa vad daca mi-ati scris?

alex voi cand mai mergeti?mergeti si maine?

fetelor..alte doritoare??de geany ce mai stiti?

si sara e super incantata cand vede apa...numai tipa si face pe increzuta pe-acolo

alex astazi cine-a mai fost?

sara a fost rupta dupa 2 ore de stta in apa...n-am pus-o bine in masina ca a si adormit.a dormit o ora jum..apoi dupa masa am fost in polus la ceva cumparaturi..o inghetata si seara dupa dus a fost terminata..ca ma mai stat si prin parc putin.ce de tantari,ati observta?

de 2 seri ma reusit s-o culc fara titi..deci asupt titica numai inspre dim...si aiic e greseala mea,ca eu mor de somn dim si as tot dormi.ea incepe sa se foiasca pe la 7 cred...si u repede sa nu se trezeasca ii bag titica in gurita..si asa mai dormim pana pe la 9.asta mi-e cel mai greu sa i-o scot..nici nu-s constienta de somn ce imi e..trebe sa fac eforturi sa incep sa ma culc si eu ca oamenii pe la 11 si atunci voi reusi..noapte buna sa aveti...

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

adab...pardon..numia seara intru pe forum de obicei..tot prostii scriu

pai maine e Sf.Maria...de curat nu putem..spalat..etc..pai sa mereg la piscina is sa profitam nu?

La Multi Ani celor ce poarta acest nume..

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

La Multi Ani celor ce poarta numele Maria!!!
La Multi Ani Flory, cu intarziere
!

Legat de Aquina noi suntem mari amatoare de apa dar nu reusim sa venim acum in perioada asta. Ce nivel are apa, ca eu nu inot, sunt micuta si Ana e zvapaiata, m-as descurca oare?

Noi plecam imediat in week-end in Bucovina, yuppyyy! Tati are intalnirea de 10 ani si vom sta la o pensiune in Campulung, ii vizitam si pe socrii, pe bunica...Singura temere la momentul asta, e cum va reactiona Ana la drum lung...ca rabdarea ei e prinsa in pioneze

VA pup si distractie frumoasa celor ce petrec astazi!



Diana si Ana (13.09.2007)


Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Neatza!

LA MULTI ANI, TUTUROR CELOR CE POARTA NUMELE MARIA!!!

Diana, distractie placuta in Bucovina! Sa va luati haine groase!!!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Buna dimineata!

La multi ani Mariilor!!!

Ioana, azi nu pot. am programre la dentist la ora aia. miine ai fi disponibila?

Diana,
drum bun si distractie frumoasa!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Neata si de la noi!

dupa o noapte alba, de cosmar, in care l-am plimbat pe Eric in brate, cu randul, sunt rupta...

azi nu cred ca reusesc sa vin la piscina, desi mi-as fi dorit...plus ca diseara avem chef de ziua sotului, nu stiu cum o sa fac fata...

luni as veni cu placere, daca mai sunt doritoare...

aaa, o intrebare de baraj: cam cate grade are apa? e calduta? ca eu sunt friguroasa din fire, plus ca pe Eric nu l-am bagat inca in apa mai rece decat apa de baie...

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

LA MULTI ANI MARIA, ORIUNDE TE-AI AFLA![:D]

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

La Multi Ani si sanatate tuturor Marilor!!!!

Fetelor,noi maine avem botezul!Sa va ganditi la noi ca eu am asa emotii de numa!Nici cand m-am maritat nu aveam asa emotii!!Sper sa fie cuminte!Va pun duminica daca apuc poze!!Sa ne tineti pumnii!!!Va las ca a venit mama in tara si nu sta doar cateva zile si sa ma duc sa profit de ea!
Va pupacesc pe toate si sa va ganditi maine la noi!!!

La multi ani FLORY!!!!Scuze de intarziere!!!

Poze

Andreea , de un Bondarel !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

fetele cu bbi mai marisori, ai vostri cite mese au pe zi acum? ca vad ca stefan isi scoate masa de fructe de la 10...azi a refuzat sa inghita mai mult de 3 linguritze (el minca si 300 de grame). face asa de la inceputul saptaminii. eu nu l-am fortat, am si citit ca in jur de 8 luni e posibil sa scoata masa de fructe de dimineata...voi ce ziceti?



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
ANDREEA sa ai un botez super

LA MULTI ANI PT CELE CE POARTA NUMELE DE MARIA

IOANA la pisicina m am dus cu DIANA (mama lui NOA)si IULIA(MARA)

DIANA (ANA)nu stiu exact cat e de mare apa dar o sa te descurci nu ti face griji

ANCA draga de pe la 7 luni nu i mai dau fructe lui Tiadris (la ora 10 dim)nu i place sa pape fructe asa de dimin ,clar ca zilnic ii dau fructe dar ca desert sau intre mese
iar dimin ii dau paine cu unt ,cereale cu iaurt ,cereale cu biscuiti ,mar cu biscuiti etc

ce mai gatiti tu fetelor ?azi am facut supa de legume si tocanitza de pui ,o sa i dau si lui Tiadris ...sper sa i placa


INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput