Mamici norocoase de ianuarie-februarie 2009 (36)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Mire, ai PUTZA pe panou la loc de cinste! Inca o data felicitari!...asteptam numele....???

Alina19+ cuEMMAde ianuarie

Mami de printesa
BB2 e pe drum
Bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

alina, eu tare as rvea sa il pierd! da punem!!!

16S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

si asta ca sa fac 100 d mesaje!!!

16S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Dumnezeu sa va binecuvinteze baietei Veronica si Miere!va felicit pt rezultatele obtinute,ai vazut Miere paranoia !
sincer sa va spun noi ne dorim baiat Denis Eduard cand ma gandesc ca ar fi fata parca e prea departe,dar Dumnezeu stie ce are El planificat pt noi !

Alina_sa le purtati sanatoase!cum te simti esti mai bine?
Lisa_sincer si eu cand am citit ce ai scris tot pe fata pariez!

eu astazi sunt cam cheauna,dar trece!


13+

edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pusyketa spune:

Si eu am putzulicaaaaaa! Si eu am putzulicaaaa!

Am fost la doctora de care v-am spus,astazi! M-am indragostit pe loc de ea,am stat o ora acolo,mi-a facut o ecografiutza,nu e momentul cand se poate vedea clar sexul,dar din ce a vazut acolo,si din experienta ei,era aproape sigura ca e putzulica.Mi-a si pozat-o!
Ma pregatesc de triplul test,cica e musai sa-l facem,de celelalte analize care mai trebuie facute si am aflat ca la Medlife s-a adus un aparat super performant pentru eco morfofetala,iar cu interventia doamnei doctor,sper sa obtin o programare la acest aparat,pentru inceputul lui octombrie.
Un singur impediment am intalnit pana acum: doamna doctor moseste numai la medlife,iar astazi cand am sunat acolo si am aflat cat costa o nastere,aproape ca mi s-a facut rau.

Hai,ca vi le-am spus pe toate odata....huhhh!






16+

VINE BEBE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Veronica, Mire, Pusyketa felicitari pentru putzulici...

sa va traiasca...


Vreau si eu baiat!!!!!!!!!!!

Poze ..
http://bd.lilypie.com/W4rsp3.png

12+ Doamne ajuta-ne sa ne creasca mari si sanatosi bb-ii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pusyketa

Si eu am putzulicaaaaaa! Si eu am putzulicaaaa!

Am fost la doctora de care v-am spus,astazi! M-am indragostit pe loc de ea,am stat o ora acolo,mi-a facut o ecografiutza,nu e momentul cand se poate vedea clar sexul,dar din ce a vazut acolo,si din experienta ei,era aproape sigura ca e putzulica.Mi-a si pozat-o!
Ma pregatesc de triplul test,cica e musai sa-l facem,de celelalte analize care mai trebuie facute si am aflat ca la Medlife s-a adus un aparat super performant pentru eco morfofetala,iar cu interventia doamnei doctor,sper sa obtin o programare la acest aparat,pentru inceputul lui octombrie.
Un singur impediment am intalnit pana acum: doamna doctor moseste numai la medlife,iar astazi cand am sunat acolo si am aflat cat costa o nastere,aproape ca mi s-a facut rau.

Hai,ca vi le-am spus pe toate odata....huhhh!






16+

VINE BEBE!

felicitari pt putulica. sa iti traisca si sa creasca mare!

16S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

AAA, fetele, stiti cumva, daca trebuie sa merg pe nemancate la TT??? ca mie nu mi-a zis nimic d-na doctor!.multumesc!

16S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Pusyketa, FELCITARI!!!!!!!! Sa-ti triasca putzulicaaaa! E clar, este odiseea BAIETEILOR!!! :-) Ma duc sa te trec la panou!

Lisa, nu trebuie sa te duci nemancata la TT, 100%!!! Numai cand iti faci glicemia...



Alina19+ cuEMMAde ianuarie

Mami de printesa
BB2 e pe drum
Bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Pusyketa felicitari pt baietel!
Fetelor multumesc pt gandurile voastre! Ufff.... m-am mai linistit, ma duc la shopping acum.

Alina, numele inca nu e sigur: Aidan sau Vlad sau....ce mi-o mai trazni pe parcurs. Eu ma pregatisem cu nume de fetita.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


My baby

Mergi la inceput