Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(67)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

wndyctygirl bine ai revenit ..tot plina de verva cum iti sta bine .
Bine ca ai rezolvat oarecum cu biabetul si nu e ceva grav , asta conteaza cel mai mult sa fi bine si tu si bb ...restul se rezolva ele cumva-cumva .
leeloo ai facut bine ca ne-ai spus de propunerea pt. noul program de sanatate , asa l-am facut cunoscut si altor persoane

Criss 25+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wndyctygirl spune:

Criss multam fain de incurajari ...esti o duuuuuuuuulce...

Fata lu' Milica hai ca m-am intors baby...gata de intrat in ring...parca cautai o cearta mai devreme...hai, ca mi-am pus manusile... a propos, fain carutzul albastru, vleau si ioooooooooooooo....



Simona bravooooooooooooo...bine ca ati trecut si peste hopul asta!!!

Mirtha sa stai cumintica in pat, ca venim cu ceaiuri, sfaturi, tehnici meditative deschizatoare de chakras ...orice...ne vor lipsi cumplit input-urile tale, dar stim ca te vei intoarce in fortza....

Dandusa imi pare rau ca te-au cam bagat zanele la mijloc zilele trecute, sunt foaaaaaaaaaaaaarte mandra de tine ca ai rezistat eroic, in plus, ador atitudinea ta fata de sarcina, crescut copii si nu numai...pregateste-te caci la anu' te vizitez cu bubulina ...

Anes , de ce faci cezariana oricum??????Io incerc sa scap de ea dar se pare ca detin si boala aia urata cu H ( ah, da, asta era a doua veste cu adevarat buna) si nu voi scapa de C-section...

Otilia honey, chiar ca iti ridicam statuie....neam de ecaterina teodoroiu, ce mai....tarie maxima combinata cu o dulceatza de femeie....we luv you!
Gynies multa, multa bafta baby...


Elilov cuscrulitzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ziua buna!!!!!Eh, ma bucur ca cei doi insuratzei evolueaza similar.amndoi sunt cu o saptamana mai mari, amandoi ne blagoslovesc cu gretzuri... cum iti mai e?????

Babyzapi comment ca va cherie?????Hai mai da-ne putin pe la nas cu figura ta sexoasa si optimista...



Diamisha si Diana ce mult mi-ati lipsit si voi....DIANA, si camera lui bebelina e tot galben cu portocaliu....ma gandeam sa o revaruiesc in roz dar m-am razgandit, pastram originalitatea....

Andy honey, excelente notitzele referitoare la psihologia bebeului....si nu numai..ce mai e nou la dusmanii artarosi?????

Restul lumii....I love you all!!!!!

26+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

ufff greu a fost ...tocmai m-am epilat (de fapt ras ) stiti voi unde , ce sa pot ajunge ca lumea clar ca nu am vazut mai nimic..mai mult pe pipaite .Ma gandesc peste 1-2 luni cum o sa procedez?!!
Voi cum procedati ? mai mergeti la cosmetica ? va chinuiti ca si mine acasa ?
Nu e asta o problema asa de mare dar chiar nu ma gandisem si la aspectul asta pana acum .

Criss 25+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!mama cat ma bucur ca ai revenit!stai un pic...inainte de toate...io nu am inteles...cum adica..pana ieri diabetica?????oricum...bine ca ai aflat,testat...si vindecat cat de cat, daca m inteles bine...

referitor la..cica,maniaco-depresivo-ghfjygmy-,waaait...sunt sigura ca feelingurile tale iau amploare in perioada asta...io zic ca o persoana cu pofta ta de viata, cu pasiunea ta, cu umorul si simpatia ta.... chiar cu oboseala, stresul cotidian etc etc etc....nu cred ca ar putea avea seriose probleme cu nervii,ma vaaaa.....

Cherie 23+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

auzi...io nu am reusit sa vad pozele alea...ia fa rost de id si parola de la contul de poze ...hmmm?cand ai timp...si niste nume de baieti mai vreauu...

criss...hahaa...e cam ciudat nu??am ajuns sa nu ne mai vedem pasarica !si io tot asa...la dus..cu ..(stai sa ma uit in baie dupa lama sa vad cum se scrie)mach 3...pe pipaite..da ce crezi ca o ffac zilnic????eeeeeee...cand tre sa merg la doctor la la plaja...

Cherie 23+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

scuze dear pt...:auzi:...si :ia fa rost:..am recitit si pare o ton de fufa rasfatato-manelista...nu am vrut sa sune asa..

tre sa fuuuuuuuuuuuuuuuuuuug ,am terasa plina...baci baci baci..

Cherie 23+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

cherieactiv tot la plaja merg si eu maine la Geoagiu , iar ultima data a fost acum 2-3 sapt. cand am fost la dr. ..nu ma gandisem ca in 2 sapt. cresc atat ...nu ca ar fi ceva rau , bb-ii nostri sa fie bine , astea sunt nimicuri

Criss 25+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Anes si eu eram curioasa cum o sa fie o balaceala la piscina. Doar sa stau in apa mi se pare super ca si inainte, dar sa inot nu mai e aceeasi placere ca inainte, ma simt grea. Cel putin eu...

Anes, Carmendu va multumesc pt detaliile privind tratamentul pe care-l urmati. Multa sanatate atat voua cat si puiutilor vostri .

Andreyutza eu zilnic vb cu bebita...al meu zice ca-s nebuna, dar cateodata il mai apuca si pe el nebuniile si se maimutareste la burtica mea.

Simona bine ca ati scapat sanatosi amandoi

Ginye multa sanatate atat tie cat si sotului. Si multa putere sa treci peste tot stresul .

WndyCtyGirlbine ai revenit gagico ...ti-am dus lipsa. Cu diabetul sa inteleg ca e mai bine acum, dar ai restrictii alimentare? cam nasol...si te simt ca esti ca mine...cand stii ca nu ai voie ceva atunci ti-e pofta mai mare, nu?
Noi suntem bine, dar mi s-a luat de frantuzimea asta, aici pot vorbi normal numai cu sotul, in rest ceilalti nu vb engleza, iar eu ii inteleg pe ei cam 80% si eu vb 40% si asa de mult imi place sa vb dar n-am cu cine...dar recuperez acasa :))) Te dulce si sa nu mai tragi chiulul asa de mult da?



Babyzapi fericita 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Criss si eu ma epilez (rad, mai bine zis) tot acasa, dar inca nu am probleme, inca pot sa vad ce fac acolo. Mai tarziu poate il pun pe sot sa ma ajute...poate...si daca o vrea si el...aiurea treaba!

Babyzapi fericita 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Fetelor, dar ce-i cu linistea asta? Si tocmai acum cand am prins si eu o ora la calculator

Babyzapi fericita 25+ cu

Primul nostru

Mergi la inceput